Ім’я: Вахиде Гердюм

Дата народження: 13 червня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Ізмір, Турецька Республіка

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 167 см

Біографія Вахиде Гердюм

Вахиде Гердюм – це талановита турецька акторка, зірка якій засвітилась на світовому небосхилі після її (досить несподіваного) появи в популярному серіалі «величне століття». Змінивши в ролі Хюрем Султан чарівну, але досить примхливу Мер’єм Узерлі, наша сьогоднішня героїня відразу ж постала перед нелегким завданням.

Адже замінити чинну зірку улюбленого серіалу під силу не багатьом. Але Вахиде впоралася, а тому сьогодні ми вирішили присвятити нашу біографічну статтю саме їй. Як почалася і як розвивалася кар’єра цієї чудової східної актриси, ви дізнаєтеся з нашої розповіді, цілком присвяченого їй.

Ранні роки, дитинство і родина Вахиде Гердюм

Вахиде Гердюм (у дівоцтві — Перчин) з’явилася на світ 13 червня 1965 року у великому турецькому місті Ізмірі. Незважаючи на той факт, що народилася наша сьогоднішня героїня в Туреччині, всі її предки були родом з Греції. Її сім’я переїхала в Ізмір на початку двадцятого століття і з тих пір залишилася жити в Турецькій Республіці.

Більшу частину свого життя її батько працював в якості водія вантажівки. А мама, за східними традиціями, багато часу проводила вдома – займалася приготуванням їжі, прибиранням та іншими домашніми клопотами. Ніякого відношення до акторської майстерності і мистецтва в цілому ніхто з її найближчих родичів не мав. Однак сама Вахиде вже досить-таки рано почала мріяти про сцену.

Вахиде Гердюм в ролі Хюрем в серіалі Чудовий вік

Як і багато інших представників акторської професії, наша сьогоднішня героїня «захворіла» театральним мистецтвом після перегляду деяких яскравих постановок. У ранньому дитинстві дівчина дуже любила бувати в измирских театрах, а тому вже в підлітковому віці твердо вирішила для себе, що одного разу стане справжньою зіркою.

Після закінчення школи Вахиде Гердюм надійшла на театральне відділення одного з турецьких Вузів. Вельми примітно, що ніякого профільної освіти до того моменту у дівчини не було. Вона не займалася з репетиторами і приватними педагогами, а тому зуміла пробитися в інститут лише завдяки власному таланту і працездатності.

Кар’єра Вахиде Гердюм в театрі і в кіно, фільмографія

Після закінчення навчання в театральному Вузі наша сьогоднішня героїня поступила на роботу в один із театрів рідного Ізміра. На місцевій сцені вона грала найрізноманітніші ролі і досить скоро стала тут справжньою зіркою. Режисери почали часто пропонувати їй ролі в різних екранних проектах. Однак спочатку Вахиде Гердюм грала виключно невеликі епізодичні ролі. Назви більшості з них навіть відсутні в її офіційній фільмографії.

Вахиде Гердюм: уривки кінообразів актриси Нерідко в кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні з’являлися також привабливі пропозиції від провідних театрів Туреччини. Прийнявши одне з подібних пропозицій, у 2003-му році актриса разом з родиною переїхала в Стамбул. У найбільшому місті Європи Вахиде стала виступати в різних антрепризних спектаклях, однак дуже скоро отримала можливість залишити сцену і перейти на телевізійний екран.

Так, першою зоряною роллю для майбутньої знаменитості стала роль Сюзан Козан в драматичному серіалі «Казка про Стамбулі», який до цих пір є одним з найбільш відомих проектів в історії турецького телебачення. Практично відразу після свого виходу багатосерійний фільм отримав дуже високі відгуки критиків, а також став украй популярний серед звичайних кіноманів. Вахиде стала справжньою зіркою, а тому дуже скоро нові привабливі пропозиції почали надходити до неї з подвоєною регулярністю.

У 2005-му і 2006-му роках наша сьогоднішня героїня зіграла ролі у своїх перших кінематографічних фільмах. Роботи виявилися вдалими, а самі картини («Розкажи, Стамбул» і «Перша любов») стали дуже популярні не тільки в Турецькій Республіці, але також і в деяких інших країнах Європи.

«Чудовий вік» промо до 4 сезону: Хюррем — Вахиде Гердююм — укр.суб. Подібна доля чекала й наступні проекти актриси. Вахиде Гердюм знімалася нечасто, проте кожен фільм з її участю, без перебільшення, можна назвати справжнім шедевром. Кілька разів за свою кар’єру талановита актриса отримувала найпрестижніші кінонагороди Туреччини. Таким чином, вже до сорока років наша сьогоднішня героїня стала однією з найбільш шанованих і популярних актрис у своїй країні.

Слава Вахиде Гердюм лише зміцніла після виходу на екрани двох чергових турецьких блокбастерів – драми «Зефір» і політичного трилера «Машини революції». Кожна з названих картин придбала широку славу, зібравши значну касу в світовому прокаті – насамперед у Туреччині, Німеччині та деяких інших державах Європи.

Вахиде Гердюм сьогодні

У 2011-му році Вахиде Гердюм знову повернулася на телебачення, зігравши в любовній драмі «Назвала я її Фериха». В даному проекті наша сьогоднішня героїня виконала одну з центральних ролей, проте в якийсь момент була змушена покинути проект через діагностованого у неї раку молочної залози. Залишивши знімальний майданчик, актриса на деякий час відійшла від справ і зважилася лягти в лікарню. Під час боротьби з хворобою її підтримували рідні та близькі. Довгий час біля дверей лікарні чергували також численні шанувальники популярної актриси.

У підсумку Вахиде вистояла і, перемігши рак, зуміла повернутися на знімальний майданчик. На початку 2013-го року актриса знялася в картині «Пані Айхан», проте вже дуже скоро отримала іншу по-справжньому зоряну роль. Такою стала роль Хюрем Султан в гучному проекті «Чудовий вік».

Вахиде Гердюм перемогла рак

З’явитися в цьому телепроекті нашої сьогоднішньої героїні довелося після того, як серіал зі скандалом покинула колишня виконавиця ролі Хюрем – Мер’єм Узерлі. За словами продюсерів телесеріалу, Вахиде повинна була стати своєрідним антиподом Мер’єм, якоюсь новою гранню відомого образу. Саме тому дія фільму вирішено було перенести на багато років вперед.

В даний час турецько-грецька актриса продовжує зніматися в нових серіях «Чудового століття». Її кандидатуру підтримали інші зірки телесеріалу, а потім і численні глядачі. Також в цьому серіалі працювали такі актори, як Халіта Эргенч, Сельма Эргеч, Небехат Чехре та інші.

Особисте життя Вахиде Гердюм

У житті акторки був всього один яскравий роман. Ще в студентські роки Вахиде вийшла заміж за актора Алтана Гердюма, відомого глядачам з країн СНД щодо ролі Бекіра-аги в тому ж «Величному столітті». У 1994-му році у Алтана і Вахиде народилася дочка Алези. Довгий час їх родина була взірцевою і здавалася абсолютно щасливою. Однак у 2013-му році пара несподівано оголосила про розлучення. Проживши разом 24-е роки, подружжя розійшлися, але обіцяли залишитися друзями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: