Ім’я: Вадим Потомський

Дата народження: 12 серпня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Мари, Туркменська СРСР

Діяльність: політик

Вага: 96 кг

Зріст: 184 см

Біографія Вадима Потомського

Вадим Володимирович Потомський – губернатор Орловської області з 23 вересня 2014 року, висувався від КПРФ.

Губернатор Орловської області Вадим Потомський

Ранні роки Вадима Потомського

Вадим Потомський ріс і виховувався в родині вчительки і військовослужбовця. Дитинство Потомського пройшло в туркменському місті Мари, в якому проходив військову службу його батько. Коли Вадим навчався у дев’ятому класі, сім’я Потомских переїхала в Ленінградську область, місто Всеволожськ.

Після закінчення середнього навчального закладу Вадим вирушив у Вище зенітно-ракетне командне училище, де викладав його батько, який і наштовхнув юнака на даний крок. За час навчання Потомський активно займався спортом, став майстром спорту з дзюдо. Після випуску в 1993 році наступні п’ять років Потомський служив у зенітно-ракетному полку Санкт-Петербурзького військового округу.

Громадянська і політична кар’єра Вадима Потомського

У 1998 році почалася його кар’єра на «громадянці». До 2000 року Потомський будував кар’єру в Аналітичному центрі Комітету гослицензирования при Уряді Ленінградської області.

Молодий Вадим Потомський з дружиною

В 2000 році згідно батька привели Вадима в адміністрацію Всеволозького району, де йому запропонували очолити комунальну організацію «Екологія».

У 2001 році на Вадима Потомського було заведено кримінальну справу за статтею «Незаконне підприємництво». Очолюючи комунальне підприємство «Екологія», замість того, щоб займатися вивезенням та переробкою сміття, він займався нелегальною розробкою кар’єрів, куди вивозив сміття. Справу вдалося зам’яти, але присвоєну державну власність довелося повернути ухвалою суду, а також виплатити штраф в 500 тисяч рублів. За цю історію Вадим Потомський отримав прізвисько «сміттєвий король».

«Повний контакт» з Вадимом Потомским В жовтні 2005 року Потомського обрали депутатом Ради депутатів муніципального освіти «Всеволжское міське поселення».

2006 рік ознаменувався для Потомського закінченням роботи в організації «Екологія» і початком роботи у Всеволжской муніципальної керуючої компанії. Також в цьому році Вадим Володимирович закінчив Північно-Західної академії держслужби, де отримав другу вищу освіту за спеціальністю «економіст».

У 2007 році Вадим Потомський почав будувати кар’єру політика, ставши депутатом Законодавчих зборів Ленінградської області IV скликання. В цей період він займав посаду голови Комісії з екології та природних ресурсів, також був членом комісії з ЖКГ і паливно-енергетичного комплексу, проводив активну роботу з виборцями Киришский, Кіровського, Всеволжского і Волховського районів.

Вадим Потомський – член КПРФ

У 2009 році Потомського обрали секретарем Санкт-Петербурзького обласного комітету КПРФ. У 2011 році партія висунула Потомського в Державну думу; 4 грудня того ж року він був обраний депутатом. У 2012 році комуністи запропонували Вадиму Володимировичу спробувати щастя на виборах губернатора Брянської області (в Санкт-Петербурзі з-за минулого у Потомського шансів не було), однак він зазнав невдачі.

2014 рік: Вадим Потомський переміг на виборах губернатора Орловської області

У 2014 році КПРФ погодило кандидатуру Потомського з Адміністрацією Президента, і 26 лютого 2014 року Володимир Путін призначив політика в. о. губернатора Орловської області (далі ОО). У серпні 2014 року Потомський пройшов реєстрацію від КПРФ на вибори губернатора, і 14 вересня був обраний з більшістю голосів (89%)при високій явці виборців. Він побив рекорд свого попередника, Єгора Строєва, який у 2001 році при низькій явці набрав 78 % голосів.

Особисте життя Вадима Потомського

З майбутньою дружиною Наталією Вадим Потомський познайомився під час життя в місті Мари. Її сім’я нещодавно переїхала туди з Ашхабада. Новенька учениця сподобалася хлопцеві – вони почали спілкуватися, а коли Потомские переїхали під Всеволожськ, підтримували зв’язок по листуванню.

Весільне фото Вадима та Наталі Потомских

Одружилися вони в 1991 році, а через три роки народилася старша дочка, Ілона Потомская. Згодом у сім’ї з’явилися молодша дочка Елеонора (2003 р.) і син Владислав (2009 р.).

Ілона Вадимівна – в минулому співробітниця апарату управління Санкт-Петербурзької області. Її чоловік, Артем Дайнеко, має спільний бізнес з Потомским.

Сім'я Вадима Потомського: дружина, діти і зять

У Вадима Потомського є старший брат, в минулому секретар посольства України в Молдові, також був співробітником СБУ і Держприкордонслужби України; і молодша сестра, яка працювала в уряд Ленінградської області. Зараз вона очолює Федерацію автомобільного спорту у Всеволожском районі, була співзасновником ВАТ «Хвиля», де в період з 2011 по 2015 рік уклала понад 150 контрактів на суму понад 360 млн. рублів.

Вадим Потомський сьогодні

За час губернаторства Вадима Потомського орловський агропромисловий комплекс виріс на 120% (за даними 2013 року), з’явилися нові місця в дошкільних освітніх установах, планується будівництво нових дитячих садків, поступово збільшуються інвестиційні ресурси, відроджується тваринництво і скотарство. Темп зростання промислового виробництва обганяє среднероссийские показники. Особистий річний дохід політика коливається в районі двох мільйонів рублів.

Вадим Потомський інспектує ремонт Орла

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: