Ім’я: Вадим Галигін

Дата народження: 8 травня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Борисов, Білорусь

Діяльність: гуморист, ведучий, актор

Вага: 75 кг

Зріст: 185 см

Біографія Вадима Галигіна

Вадим Галигін – це яскравий гуморист, спостерігати за яким завжди дуже і дуже приємно. Його яскравий артистизм, прекрасне почуття гумору, а також безліч неповторних сценічних образів роблять творчість цього талановитого білоруського коміка воістину унікальним. Він такий, який є! І саме за це його і люблять глядачі.

В даний час Вадим «Рембо» Галигін є, мабуть, одним з найпопулярніших коміків на російській сцені. Але що ж зумовило подібний успіх? Які події передували сценічного успіху? І якою дорогою наш сьогоднішній герой прийшов у світ російського шоу-бізнесу? Дізнатися про все це вам допоможе наша біографічна стаття.

Ранні роки, дитинство і родина Вадима Галигіна

Майбутній відомий комік з’явився на світ у невеликому місті Борисов (Минская область, Беларусь), де, власне, і пройшло його дитинство. Тут він закінчив середню школу №7; тут же вперше почав з’являтися на сцені в рамках шкільних вистав і свят.

Вадим Галигін почав кар'єру в КВН

Вадиму подобалося мистецтво, однак, незважаючи на це, після закінчення школи наш сьогоднішній герой обрав для себе зовсім іншу стезю і вступив в Мінське вище військово-командне училище, яке згодом було перетворене в Військової Академії Республіки Білорусь. У 1997-му році Галигін отримав диплом і в чині лейтенанта вирушив до армії. В якості офіцера батареї артилерійського дивізіону майбутній гуморист служив кілька років. Після цього було відрядження до Мінська і швидке звільнення в запас.

Повертаючись трохи назад, зазначимо, що ще під час навчання у військовому училищі Вадим Галигін почав грати в КВК. У той період команда називалася «МиполитШа» і переважно брала участь у КВН-івських фестивалях, що проходять поза офіційних сезонів тієї чи іншої ліги. У складі «МинполитШи» до Галигіна прийшов перший успіх.

Він виграв безліч командних та особистих нагород. Однак, незважаючи на це, дуже скоро молодий КВН-івський колектив почав стрімко змінюватися. Протягом одного сезону команда називалася «Острів скарбів», «Бувало й гірше», а потім просто – «Мінськ-Брест». У складі останнього з названих колективів Галигін з’явився на сочинському фестивалі КВК 2001-го року, а потім став чемпіоном мінської Євроліги.

За довгі роки виступів на сцені наш сьогоднішній герой встиг обзавестися багатьма важливими зв’язками в КВН-івської середовищі. Завдяки ним, в один прекрасний день Вадим опинився в команді «БГУ», з якої, власне, і пов’язані всі його найбільш значущі успіхи на сцені Клубу Веселих і Кмітливих.

В «Comedy Club» до Вадима Галигіна прийшла слава

У 2001-му році Галигін став чемпіоном Вищої ліги КВН та був визнаний одним з найбільш яскравих її учасників. Після цього були нові ігри і нові трофеї, які і зробили Вадима популярним артистом в країнах СНД. Завершуючи розповідь про КВН-вському етапі кар’єри гумориста, зазначимо, що після відходу з Клубу Веселих і Кмітливих Галигін ще неодноразово повертався на рідну сцену. Кілька разів він брав участь у спеціальних проектах клубу Олександра Маслякова і ставав учасником символічної збірної СРСР і збірної XXI століття.

Зоряний шлях Вадима Галигіна: «Comedy Club» та інші проекти

У 2005-му році наш сьогоднішній герой став одним з постійних учасників відомого проекту «Comedy Club» (Moskow). У статусі резидента «Камеді» Галигін створив безліч яскравих номерів, які зробили його популярність справді міжнародною. Він працював разом з Тимуром Батрутдиновым, Дмитром Люськом Сорокіним та іншими резидентами.

Кар’єра стрімко йшла вгору, проте вже буквально через рік несподівано для всіх Вадим залишив проект і почав свій власний бізнес. У 2006-му році гуморист створив проект «Дуже Російське ТБ», в рамках якого з’являвся в подальшому.

Вадим Галигін — про збільшення пенсійного віку Після цього були нові яскраві роботи і нові цікаві виступи. В період з 2006-го по 2009-й наш сьогоднішній герой часто працював у рекламному бізнесі, а також працював у сфері кіно. Так, однією з найбільш помітних робіт Галигіна стала комедія «Дуже російське кіно», над створенням якої Вадим працював не лише як актор, але і в якості продюсера і сценариста.

Паралельно з цим гуморист працював в якості артиста озвучення над серією західних фільмів і мультиків, а також готувався до зйомок у нових проектах. У 2008-му році Галигін виконав головну роль у мюзиклі «Привид мильної опери» і взяв участь у проекті Першого каналу (Росія) «Дві зірки».

У травні 2009-го року білоруський артист з’явився на телебаченні вже в якості судді проекту «Слава Богу, ти прийшов!» а всього кілька місяців потому став вести розважальне шоу «Люди, коні, кролики та домашні ролики» на кале ICTV (Україна).

Вадим Галигін — Професії В цей період на каналах Білорусі, України, Казахстану і Росії щосили транслювалися різні рекламні ролики за участю популярного артиста. Однак і цього Вадиму здалося мало. Намагаючись якнайповніше проявити свій талант, наш сьогоднішній герой у 2010-му році також розпочав проект «Галигін. РУ», який успішно існує і понині.

Вадим Галигін зараз

У 2011-му році Вадим Галигін почав знову виступати в програмі «Comedy Club», але колишніх проектів не залишив. Сьогодні популярний гуморист успішно працює в якості артиста озвучення, продюсера, актора і телеведучого. Останнім часом, за повідомленнями деяких засобів масової інформації, Галигін працює над телепроектом під робочою назвою «Stand up п’єса», прем’єра якого повинна відбутися вже в найближчі місяці.

Крім того, у 2013-му році очікується вихід на екрани картини «Ось це любов!», над створенням якої білоруський артист працює в якості сценариста, продюсера та актора.

Особисте життя Вадима Галигіна

Вадим Галигін з другою дружиною Ольгою

Вадим Галигін у своєму житті був одружений двічі. Першою дружиною актора стала білоруська модель Даша Овечкіна. Заради коханого дівчина залишила успішну кар’єру в Мінську і поїхала слідом за чоловіком в Росію. Однак спільне життя Вадима і Даші не задалася. У пресі постійно обговорювалися чутки про зради гумориста, а тому молода красуня вже два роки потому подала на розлучення.

Зі своєю другою дружиною – білоруської співачкою Ольгою Войнілович – Галигін познайомився, ще будучи в шлюбі з першою дружиною. Події розвивалися стрімко. Швидкоплинне знайомство переросло в бурхливий роман, а він у свою чергу — у подружжя. У 2010-му році пара зіграла весілля в одному з елітних клубів під Мінськом. За деякими повідомленнями, урочиста церемонія розтягнулася на цілих три дні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: