Ім’я: Вадим Демчог

Дата народження: 13 березня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Нарва, СРСР

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 69 кг

Зріст: 169 см

Біографія Вадима Демчога

Дитинство і родина Вадима Демчога

Вадим народився в Нарві. Його сім’я жила там, так як Нарва була останнім місцем, де служив його дід, який був професійним військовим. Коли хлопчикові виповнилося всього три місяці, батьки розлучилися. Його мама була кухарем. За спогадами актора, вона володіла бурхливим, емоційним, чуттєвим темпераментом.

Актер театра и кино Вадим Демчог

Не рахуючи помилок, вона шість разів офіційно виходила заміж. Вадим згадує мінливих вітчимів, мама весь час була зайнята, і він був повністю наданий сам собі. У Будинку Піонерів хлопчик грав у ляльковому спектаклі. Під час навчання в школі він отримував в основному двійки.

Вадим Демчог в дитинстві

Вадим Вікторович вважає, що багато в чому на вибір професії вплинула саме те, що в дитинстві їм ніхто не займався, поруч з ним майже ніколи не було мами. За словами Демчога, він недоотримав у дитинстві материнської любові.

У шкільні роки Вадим дуже боявся, що не зросте і назавжди так і залишиться маленького росту. Це був найбільший страх, перебороти який він зміг тільки з віком, коли усвідомив, що зростання – зовсім не головне.

Вади Демчог в молодости

До шістнадцяти років Вадим носив прізвище батька, але отримавши паспорт, взяв прізвище матері. Як він сам каже, його прізвище досить незвичайна, її коріння в Білорусії і на Україні. Себе він завжди вважав російською людиною.

Після захоплення ляльковим театром, в більш старшому віці, хлопчик займався в Народному театрі, де його керівником був Юрій Михальов. Сьогодні народний театр перейменовано в театр «Ilmarine».

З-за суцільних двійок Вадиму видали свідоцтво про неповну середню освіту. Після школи він став студентом ЛГИТМиК, де навчався в класі професора Зиновія Карогодского. До сих пір свого вчителя Вадим Вікторович згадує з повагою і вважає педагогом від Бога.

Початок кар’єри актора Вадима Демчога: театр і фільмографія

Демчог закінчив навчання в 1984-му році, і перший час працював у Тюгу, а пізніше пробував себе в інших театрах і колективах. У 1992-му він працював ведучим на радіо «Європа Плюс».

На початку дев’яностих років актору, як і багатьом іншим артистам в той час, довелося займатися чим завгодно, лише б заробити на життя. Тим не менш, він продовжував пробувати і експериментувати себе в різних театрах, вдосконалюватися, намагався спілкуватися з багатьма людьми, подорожувати, вивчати буддизм, одночасно знімаючи фільми про буддизм, навчався медитації. Вадим Вікторович не раз брав участь у міжнародних фестивалях, відвідував конференції та театральні семінари. Будучи обдарованою і талановитою особистістю, він намагався проявити себе відразу в декількох областях.

Йосип Бродський. VI Сонет «Я Вас любив» (1974) у виконанні Вадима Демчога Починаючи з 2001-го, Демчог працював викладачем. Вадим Вікторович написав і видав книгу, в якій висловив свою думку про професії актора, вибудувавши систематизовану теорію. Вона отримала назву «Самоосвобождающаяся гра». Після її виходу, актор отримав безліч листів, в яких його просили роз’яснити ті чи інші моменти. Питань було так багато, що Демчог вирішив створити сайт, який, по суті, є віртуальним майстер-класом, де кожен може задати питання та отримати на нього відповідь.

Вадим Вікторович продовжував роботу на радіо, з 2003-го року це стало радіо «Срібний дощ». Щотижня там виходила гра-містифікація під назвою «Френкі-шоу». Її розробником став саме Демчог.

Вадим Вікторович співпрацював і з каналом «Культура», де розробляв проект «Найбільше шоу на Землі». Проект був готовий у 2010-му. За задумом автора, завдяки проекту глядач може зіграти, немов опинившись по той бік екрану. Ведучим проекту є Містер Ніхто, роль якого грає Демчог.

Вадим Демчог про серіал Інтерни Актор регулярно з’являвся в кіно, але сама запам’ятовується роль – це роль в «Інтернах», де утворився цікавий дует з Іваном Охлобистіним. Цей дует так сподобався глядачам, що під нього в даний час розробляється ще три нових проекти. А в «Інтернах» також взяли участь такі актори, як Христина Асмус, Світлана Каминіна, Ілля Глинников та інші.

Вадим Демчог сьогодні і його плани на майбутнє

Актор не асоціює себе зі своїм героєм з «Інтернів» Купитманом. Він вважає, що вони зовсім різні люди, і з багатьом в характері і вчинках свого героя Демчог не згоден. Екранний образ він намагається тримати від себе реального на відстані. У планах Вадима Вікторовича продовження «Найбільшого шоу на землі» на каналі «Культура». З 2011-го почався і по сей день транслюється проект «Трансляція звідти» на сайті Звідти.ру. Сайт створений для зв’язку з померлими, він здійснює зв’язок з Божевільним Френкі, який загинув у прямому радіоефірі. Голосом Френкі говорить Вадим Вікторович. Так само, Демчог пише і видає книги. Музей-театр «Булгаківський будинок» нещодавно став місцем, де був представлений спектакль «Арлекінада». Це режисерська робота Вадима Вікторовича. Демчог – кандидат психологічних наук, він знімається в кіно, грає в театрі, у нього багато нових ідей, їм отримано кілька нових цікавих пропозицій про участь у проектах, які він викладає, працює на радіо, ним створено кілька десятків сценаріїв, видано п’ять книг, він автор кількох проектів в Інтернеті, на телебаченні і на радіо. Це талановита людина, і його талант проявився у багатьох областях.

Особисте життя Вадима Демчога

У актора є дочка від першого шлюбу. Вона народилася в 1987 році, її звуть Настя. Зараз він одружений. Дружину звуть Вероніка. Вона теж актриса. У 2005-му році в родині з’явився хлопчик, якому дали ім’я Вільям. Як розповів актор, вони з дружиною не могли придумати синові ім’я впродовж чотирьох місяців.

Актор Вадим Демчог з дружиною Веронікою і з сином Вільямом

У їх родині прийнято, що імена всіх чоловіків починаються на букву «В», однак жодне ім’я не подобалося, поки не зупинилися на ім’я Вільям. Вадим Вікторович хоче і докладає для цього всіх зусиль, щоб син в майбутньому навчався в престижному європейському Вузі, був «громадянином світу», тому ім’я має відповідати.

У віці двох з половиною років хлопчик знімався у фільмі «Свій-чужий», а так само, вже в більш старшому віці з’явився в сіткомі «Інтерни». Зніматися йому не подобається, так як він не розуміє, чому повинен постійно підкорятися, виконуючи чиїсь команди.

Притому що дружина Вадима Вікторовича теж актриса, вона дуже рідко знімається. Демчог вважає це своїм болем і мукою. Він говорить про дружину, як про мужній людині, яким доводиться справлятися з двома некерованими особистостями, маючи на увазі себе і сина.

За словами актора, він існує тільки заради своєї сім’ї, яка служить йому, в тому числі і натхненням. Тим не менш, його дружині, як творчій людині, потрібно мати можливість індивідуального самовираження. Можливо, що акторській родині вдасться в майбутньому створити спільно. Вони хотіли б зіграти в романтичній історії закохану пару.

Демчог вважає себе щасливою людиною, завдяки тому, що у нього є цікава робота, улюблена дружина і син. Він займається тим, що йому подобається і отримує від своєї роботи і творчості задоволення. Актор ніколи не шкодує про скоєне. За словами Вадима Вікторовича, якщо б йому запропонували змінити що-небудь у минулому, він не став би нічого змінювати. Всі події життя, навіть неприємні, мають для нього значення і особливу цінність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: