Ім’я: Вадим Андрєєв

Дата народження: 30 березня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 82 кг

Зріст: 175 см

Біографія Вадима Андрєєва

Вадим Андрєєв – це унікальний актор, яких мало в наш час. Все його життя — це один довгий шлях у мистецтві. Він працював у театрі, знімався в кіно і навіть займався озвучуванням анімаційних персонажів.

Дивлячись на сторінки його біографії, здається, що цей актор часом встигає бути в двох місцях одночасно. Саме тому життя і доля нашого сьогоднішнього героя може легко стати прикладом для десятків молодих акторів у різних частинах Росії та країн СНД.

Але що ще необхідно знати про творчий шлях Вадима Андрєєва? Відповіддю на дане питання стане підготовлена нами біографія цього чудового актора.

Ранні роки, дитинство і родина Вадима Андрєєва

Вадим Юрійович Андрєєв з’явився на світ тридцятого березня 1958-го року в місті Москва. Театральне мистецтво і акторська майстерність стали важливою частиною його долі вже в ранньому дитинстві. Він часто відвідував вистави Малого театру і театру МХАТ і, дивлячись на гру акторів, щиро мріяв теж одного разу опинитися на сцені.

Актор Вадим Андрєєв в молодості

Втілення намічених планів наш сьогоднішній герой почав із занять у театральній студії при Палаці піонерів. У цьому місці маленький Вадим вперше почав розвивати свої вроджені таланти. Його хвалили друзі і педагоги. Однак без необхідної освіти пробитися ні в один театр було неможливо.

Ролі актора Вадима Андрєєва в театрі

У якийсь момент одержимість театром в душі Вадима Андрєєва досягла таких масштабів, що він вирушив працювати освітлювачем в московський театр ляльок. Робота була складною, а зарплата – невеликий. Але саме тут під склепінням театру наш сьогоднішній герой відчував себе по-справжньому щасливим, адже тепер він міг безкоштовно спостерігати за всіма уявленнями, насолоджуючись тонкою атмосферою творчості, що витає в повітрі.

У 1974-му році, підготувавши кілька улюблених уривків з театральних творів, Вадим Андрєєв відправився на іспити у ВДІК і, успішно минувши вступні іспити, і незабаром був зарахований на курс Тетяни Ліознової і Лева Кулиджанова. У цьому навчальному закладі він протягом п’яти років працював над своєю акторською майстерністю. Тут же – на студентській сцені – він виконав свої перші театральні ролі. Незабаром відбувся також і дебют у кіно. Першою роботою Вадима Андрєєва стала стрічка «Баламут», в рамках якої він виконав головну роль.

Легенди дубляжу: Вадим Андрєєв Подібний успіх не міг пройти непоміченим. І вже зовсім скоро талановитого молодого актора почали запрошувати в інші проекти. Ще до закінчення Вдіку неординарний москвич отримав роль в картині «З любов’ю навпіл». Після цього послідували успішні виступи в рамках дипломних вистав, а також нові акторські роботи в кіно.

Вадим Андрєєв в кіно, фільмографія

У 1979-му році наш сьогоднішній герой відправився в армію, де провів два роки. Однак, незважаючи на проходження строкової військової служби, Вадим Андрєєв все одно продовжував зніматися в нових кінематографічних проектах. За ці два роки він зумів взяти участь у п’яти нових фільмах, серед яких найбільш відомими стали фільми «У матросів немає питань», «Карнавал», «Шофер на один рейс». У якийсь момент начальство військової частини початок охоче йти на поступки талановитому солдату-срочнику, а тому перешкод його кінокар’єрі ніхто не лагодив.

Актор Вадим Андрєєв в серіалі

Після демобілізації Вадим Андрєєва продовжив займатися кіномистецтвом. У цей період його постійним місцем роботи стала кіностудія імені Горького. Саме тут наш сьогоднішній герой проводив більшу частину свого часу.

На думку деяких дослідників, саме вісімдесяті роки можна назвати справжнім золотим часом в кар’єрі Вадима Андрєєва. У період з 1980-го по 1990-й на екрани вийшло близько двадцяти нових фільмів за участю талановитого москвича. Серед них найбільшу славу придбали картини «Батьки і діди», «Одружений холостяк», «Батальйони просять вогню», «ТАСС уповноважений заявити» «Катруся» і деякі інші.

В названі роки наш сьогоднішній герой грав переважно простих, наївних і вельми добродушних персонажів. Однак винятки нерідко зустрічалися.

Крім ролей в кіно Вадим Андрєєв також часто працював як актор озвучування. У цій якості він взяв участь у створенні російськомовних адаптованих версій багатьох західноєвропейських і американських фільмів. Так, зокрема, голос нашого сьогоднішнього героя можна почути у фільмах «Зоряні війни», «Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега», «Поліцейська академія», «Мисливці за привидами», «Міцний горішок», «Наліво від ліфта» і багатьох-багатьох інших.

Зовсім нещодавно Вадим Андрієм знявся в серіалі » Ранетки як актор плідно працює і сьогодні. Крім того, в різні роки наш сьогоднішній герой працював також над озвучуванням серіалів «Секретні матеріали» і «Санта-Барбара», мультфільмів «Шрек», «Черепашки-ніндзя», «Змивайся!» і багатьох інших. Голос Вадима Андрєєва можна навіть почути в деяких популярних комп’ютерних іграх, наприклад – у двох частинах «Героїв М’яча і Магії».

Вадим Андрєєв в даний час

В дев’яності і двотисячні роки, паралельно з роботою по озвученню фільмів і ігор, актор знімався в різних кінематографічних проектах, а також російських серіалах. У цілому за ці роки він зіграв майже в ста (!) різних фільмах та серіалах.

Найбільш відомими серед них став картини «Діти Арбата», «Єфросинія», «Кармеліта», «Таємна варта» та деякі інші. Також Вадим Андрєєв знявся в проекті «Ранетки», де також грали Аня Руднєва, Наталія Мильниченко, Лера Козлова, Олена Третьякова та інші молоді актори.

В останні роки актор грає переважно політиків і бізнесменів, часто з’являючись в амплуа негативних персонажів.

На даний момент останньою роботою Вадима Андрєєва є фільм «Вбити дрозда». За повідомленнями деяких порталів, в цей час у виробництві знаходиться також три нових фільми за участю актора – стрічки «найдовший день», «Самотній вовк Саня», «Фантом». Позначені фільми повинні з’явитися на екранах вже незабаром.

Особисте життя Вадима Андрєєва

Ще в 1978-му році актор одружився з дівчиною на ім’я Галина. Разом з нею Вадим Андрєєв живе і понині. В шлюбі на світ з’явився син Андрій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: