Ім’я: Уршула Магдалена Малка

Дата народження: 31 травня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Плоцьк, Польща

Діяльність: театральна актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Уршулы Магдалени Малки

Уршула Магдалена Малка – це яскрава польська актриса з абсолютно дивовижною долею. Її любов до театрального мистецтва привела актрису з Польщі в Санкт-Петербург, де вона і стала справжньою зіркою. Зараз наша сьогоднішня героїня є однією з найяскравіших актрис, які виступають на петербурзькій сцені. Але що ще нам відомо про її життя і долю? Зібрати воєдино розрізнені дані про творчий шлях цієї чудової польської актриси ми спробуємо сьогодні.

Дитинство і родина Уршулы Магдалени Малки

Про дитинство і юність Уршулы Магдалени Малки відомо, на жаль, не так вже й багато. Дані різняться, а тому навіть в якості місця народження нашої сьогоднішньої героїні часто називаються два абсолютно різних польських міста – невеликий населений пункт Остроленка, а також більш велике місто Плоцьк. Обидва даних міста відносяться до Мазовецкому воєводства і розташовуються недалеко один від одного, а тому подібна плутанина в чому зрозуміла.

Актриса Уршула Магдалена Малка приїхала в Росію з Польщі

Що стосується, інших подробиць з дитинства і юності майбутньої знаменитості, то в цьому плані розповісти також можна зовсім небагато. Як наголошується в одній з біографічних статей, тяга до мистецтва прийшла в життя Уршулы порівняно пізно. Спочатку вона встигла спробувати себе в багатьох інших галузях. І лише в двадцять три роки несподівано для всіх вирішила реалізувати себе на акторському терені.

Ведена мрією, наша сьогоднішня героїня вирушив до Варшави – без необхідного досвіду і серйозних планів на майбутнє. Все це здавалося, авантюрою, а тому завершилося цілком передбачувано. Ні в один з театральних Вузів польської столиці вчинити Уршуле так і не вдалося. Як згадує сама знаменитість, в деяких з них взагалі відмовлялися приймати її документи. Однією з причин відмови був… її вік. У Варшаві актрису вважали занадто старою. І це, незважаючи на те, що в момент подачі документів Уршуле Магдалені Малці було лише двадцять три роки!

Залишившись ні з чим, наша сьогоднішня героїня стала виступати в одному з полулюбительских театрів польської столиці, вистави якого часто ставилися на голому ентузіазмі. Глядачі відзначали артистизм і якесь внутрішнє чарівність актриси, проте серйозним успіхом це, звичайно, назвати було досить складно. Можливо, з плином часу актриса вибрала для себе зовсім іншу дорогу в житті. Проте в якийсь момент в руки актрисі попалася замітка про театри Санкт-Петербурга. Вирішивши, що втрачати їй особливо нічого, Уршула Магдалена Малка зібрала валізу і, попрощавшись з колегами, вирушила в далеку і невідому Росію.

Зоряний шлях актриси Уршулы Магдалени Малки

Опинившись в Санкт-Петербурзі, актриса почала посилено вивчати російську мову і вже зовсім скоро зуміла успішно пройти прослуховування в Санкт-Петербурзької державної академії театрального мистецтва (Спбгаті). Тут її наставником став Лев Додін, який, власне, і дав польської актриси путівку в життя.

УРШУЛА МАЛКА. Виступ на вечорі в честь професора Галендеева Ще в студентські роки наша сьогоднішня героїня отримала роль у виставі «Варшавська мелодія», яка була створена, наче спеціально для неї. У даній постановці дівчина зіграла роль Гелі і через деякий час стала головною улюбленицею петербурзьких глядачів. Її акторський тандем з Данилом Козловським неодноразово називали кращим на російській сцені. А сама постановка стала справжнім хітом в санкт-петербурзькому «Малому драматичному театрі».

У 2007-му році актриса успішно закінчила театральну академію і стала членом постійної трупи МДТ. У 2008-му році за ту ж саму роль Гелі в постановці «Варшавська мелодія» Уршула Магдалена Малка отримала престижну театральну премію «Золотий софіт» в номінації «Краща жіноча роль».

Варшавська мелодія. Данило Козловський. Уршула Малка З цього моменту про талановитої польської дівчині заговорили як про одного з найбільш самобутніх актрис Малого драматичного театру. Згодом наша сьогоднішня героїня виконала на місцевій сцені ще багато чудових ролей. Вона була Амелієй в «Дім Бернарди Альби», французькою королевою в постановці «Безплідні зусилля любові», русалочка в однойменній п’єсі, а також імпозантної міс Глюк у виставі «Прекрасне неділю для розбитого серця». У списку театральних ролей польської актриси є й інші роботи, однак займатися їх перерахуванням зараз ми, мабуть, не будемо.

Нові ролі Уршулы Магдалени Малки

У житті польської актриси було безліч злетів і падінь. Кілька разів вона робила спроби залишити Санкт-Петербург і повернутися назад до Варшави. Проте щоразу подібні спроби терпіли фіаско. Причиною тому було те обставина, що в Польщі актрису ніхто не знав. Лише зовсім нещодавно видання «Rzeczpospolita» опублікувало на своїх сторінках розгорнуте інтерв’ю актриси. У приватній бесіді з польським журналістом Уршула зізналася, що вже давно страждає від «комплексу емігранта». За її словами, «Польщі у неї більше немає, а в Росії вона все ще трохи чужа».

Актриса Уршула Магдалена Малка з чоловіком Данилом Козловським

Проте якоюсь мірою саме ця обставина зумовила успіх актриси на театральних підмостках Санкт-Петербурга. Її європейська витонченість, особлива аура і чарівний магнетизм зробили Уршулу справжньою зіркою МДТ. У цьому місці всі звуть її «наша Вулиця». Хоча негативні моменти також, часом, зустрічаються в кар’єрі знаменитості. Так, зокрема, одного разу ледь не звільнили з театру за деякого недопонимая між нею і режисером. Причиною тому стала неявка актриси на репетицію вистави, в якому … вона не брала.

Розповідаючи про Малому драматичному театрі, Уршула зізнається, що в ньому існує сувора дисципліна і свій особливий режим. Олег Долін наполягає на тому, щоб всі актори брали активну участь у житті театру, будучи присутнім у ньому духом, тілом і думками. Саме тому в своїх інтерв’ю актриса часто порівнює МДТ одночасно з «армією і монастирем».

Уршула Магдалена Малка сьогодні

Що стосується робіт нашої сьогоднішньої героїні за межами театру, то в цьому плані варто згадати про те, що зовсім недавно Уршула спробувала себе в новому амплуа і взяла участь в озвучуванні американського фільму «Ефект колібрі». Фільм був представлений публіці в 2013-му році.

Особисте життя Уршулы Магдалени Малки

У 2008-му році Уршула Магдалена Малка одружилася зі своїм другом і колегою — актором Данилом Козловським. За словами знаменитостей, вони одружилися дуже спішно, купивши обручки за кілька днів до весілля.

Незважаючи на це, їх подружній союз був дуже яскравим і щасливим. Навіть після розлучення, що сталося в 2011-му році, колишні дружини підтримують дружні відносини і часто бачаться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: