Ім’я: Тутта Ларсен

Дата народження: 5 липня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Макіївка, Донецька область, Українська РСР

Діяльність: співак, музикант

Вага: 55 кг

Зріст: 160 см

Біографія Тутты Ларсен

Тутта Ларсен (справжнє ім’я Тетяна Анатоліївна Романенко) – це яскрава дівчина, яка відрізняється не тільки незвичайним творчим псевдонімом, але і величезним талантом, який не зазначити дуже і дуже складно. В даний час ця яскрава і самобутня телеведуча добре відома не тільки в Росії, але і в деяких інших країнах СНД. Вона успішна, популярна і дуже органічна в будь-якій передачі і в будь-якому творчому амплуа. Її кар’єра відрізняється надзвичайною багатогранністю, а тому вести мову про цю талановиту телеведучої неймовірно приємно і цікаво.

Але що ж робить кар’єрний шлях нашої сьогоднішньої героїні настільки унікальним? Розібратися в цьому, а також розповісти про життя і долю популярної телеведучої ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки, дитинство Тутты Ларсен

Майбутня зірка російського телебачення з’явилася на світ у творчій родині, яка включала в себе відразу кілька неординарних та цікавих особистостей. Її батько – Анатолій Романенко – був відомим в СРСР радіофізиком. А мама – Олена Михайлівна – все життя пропрацювала в якості журналіста і сценариста. Крім того, варто відзначити і той факт, що рідним дядьком майбутньої телеведучої був відомий кінопродюсер Юрій Бєлєнький. У сфері кінематографа працював також двоюрідний брат Тутты Ларсен – актор Михайло Біленький, а також двоюрідна сестра Поліна.

Тутта Ларсен багато років працювала ведучою на MTV

Незважаючи на настільки значний список талановитих родичів Тетяна Романенко (а саме так звучить справжнє ім’я телезірки) народилася в зовсім невеликому містечку під назвою Макіївка, який був геть позбавлений столичного лиску і традиційної суєти. Тут, у східній Україні, пройшло дитинство нашої сьогоднішньої героїні, а також її шкільні роки. У цьому ж місті майбутня зірка російського телебачення закінчила музичну школу по класу гітари, а також деякий час виступала з різними полулюбительскими колективами.

Напевно, саме в ці роки в душі нашої сьогоднішньої героїні зародилася невгамовна любов до музики, яка залишалася з нею протягом усього її життя. Дівчина мріяла про естрадної кар’єри, однак згодом обрала для себе дещо інший шлях.

Закінчивши школу, Тетяна Романенко залишила Україну й подалася до Москви. У столиці СРСР вона вступила на факультет журналістики МДУ і стала вивчати основи рекламних технологій та економіку. Диплом про закінчення Вузу майбутня зірка російського телебачення отримала в 1996-му році. Проте її творча кар’єра почалася двома роками раніше.

Хороші жарти Тутта Ларсен В 1994 — му році наша сьогоднішня героїня влаштувалася стажистом в рекламний відділ BIZ-Enterprizes. Саме тут Тутта Ларсен вперше спробувала себе у ролі телеведучої. Вельми примітно, що саме в 1994-му році зародився творчий псевдонім майбутньої телезірки. Як говорить сама ведуча, таке незвичайне ім’я вийшло шляхом простого злиття двох імен головних героїв популярної казки Яна Экхольма — курочки Тутты і лисеняти Людвіга Ларсена.

Кар’єра Тутты Ларсен — телеведучої і музична творчість

Як вже зазначалося вище, свою телевізійну кар’єру Тетяна Романенко початку на каналі BIZ. Тут вона вела програми «Чорна п’ятниця» і «Новини BIZ-TV». У загальній складності на даному телеканалі Тутта Ларсен пропрацювала чотири з половиною роки. Лише восени 1998-го року вона вирішила змінити обстановку і, нарешті, відповіла згодою на пропозицію каналу MTV.

На даному музичному телебаченні дівчина працювала в якості віджея у телепрограмі «Денної каприз». В цей період її давня пристрасть до музики знову дала про себе знати. Намагаючись проявити свій талант, дівчина почала виступати з кількома російськими музичними групами. Найбільш тривалим виявилося її співпрацю з колективами Thaivox і Jazzlobster.

Разом з цими ансамблями дівчина часто виступала в якості солістки, а також брала участь у запису студійних платівок.

Тутта Ларсен вижила завдяки вірі в Бога Забігаючи трохи наперед, відзначимо, що в подальшому дівчина часто виступати також і з іншими колективами. Найбільш тривалою і плідною виявилася співпраця з групою «Пригоди Електроніка». Однак якоїсь постійної – «своєї» групи у телеведучої ніколи не було.

Тутта Ларсен сьогодні

Повертаючись до теми телевізійного творчості, звернемо увагу наших читачів на той факт, що телеканали Тутта Ларсен також змінювала досить часто. Залишивши MTV, наша сьогоднішня героїня підготувала цикл авторських програм для каналу «Зірка» (проект «Звичайне диво»), а потім в якості співведучою вела прямі ефіри на Радіо «Маяк». В кінці 2000-х років Тутта Ларсен відзначилася в якості запрошеної зірки в декількох телесеріалах, а потім знову взялася за телевізійне творчість і стала з’являтися в якості однієї з провідних у проекті «Дівчата» (канал «Росія»). Крім того, в послужному списку талановитої українки були й інші яскраві телевізійні передачі.

В даний час наша сьогоднішня героїня працює відразу над двома популярними проектами – «Випробування вірністю» (канал МУЗ-ТБ) і «Вище даху» (цифрове телебачення «Радість моя»).

У 2012-му році в якості музичного критика Тутта Ларсен була членом національного російського журі на конкурсі «Євробачення» (Азербайджан).

Особисте життя Тутты Ларсен

У житті зірки російського телебачення було два подружжя. Першим чоловіком Тутты був музикант, учасник групи I. F. K. – Максим Галстян. Разом вони виступали навіть деякий час. Шлюб тривав 8 років і в 2000 році пара розлучилася. Незабаром після цього у зірки був викидень — вона втратила доньку.

Тутта Ларсен з сином Лукою

Після цього у Тутты були відносини з письменником і журналістом Захаром Артем’євим. Шлюб офіційно не був зареєстрований, а до травня 2005 року у пари народився син Лука.

В даний час законним чоловіком Тутты Ларсен є інший музикант – Валерій Колосків. В рамках даного союзу відома телеведуча народила двох дітей – доньку Марту (2010 р.) і сина Івана (2015 гр). Сьогодні уся родина постійно проживає в Москві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: