Ім’я: Травень Абрикосів

Дата народження: 19 серпня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Воронеж р.

Діяльність: актор, учасник реаліті-шоу

Вага: 76 кг

Зріст: 193 см

Біографія Травня Абрікосова

Дитинство і юність Травня Абрікосова

Неабиякі творчі здібності проявилися у Травні Абрикосове (справжнє ім’я Роман Тертишный) ще в шкільні роки – вчителі відзначали його вміння виділятися з натовпу, бути абсолютно несхожим на своїх однокласників і однолітків, а також таланти у багатьох сферах: малювання, танці, спів – список можна продовжувати нескінченно.

У шкільному житті Травень більш ніж досяг успіху, адже він писав свої твори з дивовижною легкістю і грацією складу, захоплювався природознавством і грав у місцевому драмгуртку. Траплялося, що на нього знаходив творчий наплив, і тоді Травень тікав на природу, щоб побути наодинці з власним натхненням і записати всі свої думки на папір.

Сьогодні Травень Абрикосів продовжує залишатися популярним

Незважаючи на те, що схильність до творчості була у Травня яскраво виражена, його батьки наполягли на тому, щоб він закінчив юридичний коледж. Тільки після цього Травень зміг почати втілювати в життя свої власні плани, і надійшов у державну академію мистецтв міста Воронежа на акторське відділення.

На протязі всього часу навчання, він зміг спробувати себе не тільки в якості виконавця головних ролей, але і в якості режисера і сценариста. Так, у Воронезькому молодіжному театрі він керував такими постановками, як «Гамлет» і «Приборкання норовливої», а у Воронезькому театрі ляльок був співавтором мюзиклу «Принцеса ельфів»

Участь Травня Абрікосова в реаліті-шоу «Дом-2»

2004 рік став для Травня Абрікосова знаменним: він приїхав підкорювати Москву і став учасником реаліті-шоу «Дом-2», що докорінно змінило його життя.

Варто відзначити, що його поява в периметрі повністю відповідало його непересічному образу – поставши перед учасниками в образі середньовічного лицаря, він зарекомендував себе як людина, яка не може існувати без романтики. Тримаючи в одній руці довгий меч, а в іншій – живого сокола, він відразу став одним з фаворитів шоу.

Популярна Правда. Травень Абрикосів На проекті Травень Абрикосів проіснував трохи менше трьох років. Він пішов у січні 2007 року, причому так само ефектно, як і з’явився. Його догляду передувало кілька скандальних ефірів, де він спочатку зіпсував відносини з ведучою проекту Ксенією Бородіної, а потім і з самої Ксенією Собчак, відмовляючись вести з нею традиційний тет-а-тет.

Ведучі та учасники проекту вирішили, що Травень «виріс» з формату проекту, і було прийнято рішення про його звільнення. Треба сказати, що покинувши телепроект, Травень Абрикосів більше ніколи туди не повернувся – то образа була настільки сильною, то, дійсно, формат проекту більше не приваблював цього ексцентричного молодого людини.

Особисте життя Травня Абрікосова

З приходом Травня Абрікосова на телепроект «Дом-2» особисте життя молодого романтика стає публічною. Всупереч очікуванням учасників, перший час на проекті Травень залишався один, не прагнучи будувати ні з ким тривалі відносини. В цей період він став тісно спілкуватися з Ольгою Ніколаєвої, більш відомої в периметрі як Сонце.

Травень Абрикосів і Сонце

Їх відносини починалися як дружба, і ніхто не вірив, що це переросте у щось більше, адже на той момент Ольга зустрічалася з іншим учасником проекту, тому їх відносини з Травнем стали для всіх абсолютною несподіванкою. Вся країна на протязі довгого часу спостерігала за цією цікавою і непередбачуваною парою: то вони були гармонійним і міцним союзом, то сварилися через всяких дрібниць, намагаючись змагатися один з одним по будь-якому приводу. Через півтора року їх відносинам прийшов кінець – егоїзм Травня і непристосованість до Сонця побутової сімейного життя поставили в цих динамічних відносинах жирну крапку.

Наступною пасією Травня стала його давня приятелька Альона Водонаєва. Багато підозрювали пару в нещирості, посилаючись на те, що такий альянс вигідний для обох сторін. Як би те ні було, з часом всі звикли до цим не менш дивним відносин, які ставали все більш напруженими.

Травень намагався приборкати нахабну кохану, а вона, в свою чергу, остаточно дошкуляла його своєю стервозністю. Після декількох тижнів бурхливих сварок і пристрасних з’ясувань стосунків пара припинила своє існування.

Травень Абрикосів в даний час

Покинувши телепроект, Травень намагався зніматися в різних серіалах і пробував себе в ролі ведучого. Якийсь час він вів програму «Таємниці» на телеканалі ТВ-3, але керівництво каналу змінило його на Олексія Чумакова, образ якого, за їх словами, більше підходить для передачі. Після декількох невдалих спроб повернутися на великі екрани Травень повернувся в рідне село, де віддалився від усіх і пішов у релігію. На його паркані і вікнах можна зустріти різну церковну атрибутику, яка, на думку Травня, захищає будинок від пристріту та інших негативних проявів.

У своєму будинку Травень Абрикосів живе один – його бабуся і батько померли, а мама працює в сусідньому селі. На вулиці Травень з’являється рідко: за словами сусідів, якщо він і виходить куди, то тільки в магазин або храм. Працює він у колгоспі складальником врожаю. Гроші отримує невеликі, але на життя в сільській місцевості вистачає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: