Ім’я: Том Форд

Дата народження: 27 серпня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Остін, США

Діяльність: дизайнер, режисер

Вага: 84 кг

Зріст: 183 см

Біографія Тома Форда

Том Форд – талановитий чоловік, який зумів правильно поставити перед собою життєву мету і досягти її, незважаючи на перешкоди. Всьому світові він відомий як дизайнер власного модного дому Tom Ford, якому чудово вдається відчувати модні тенденції.

Дизайнер Том Форд

Крім цього Тому встиг проявити себе і як талановитий кінорежисер, знявши картину «Самотній чоловік». Щодня він докладає багато зусиль, щоб залишатися відомим і затребуваним, але незважаючи на це саме від своєї роботи він отримує найбільше задоволення.

Дитинство Тома Форда

Майбутня легенда модного світу з’явився на світ 27 серпня 1961 року в містечку Остін, штат Техас, США. Батьки хлопчика працювали в агентстві нерухомості. У пошуках нових будівель вся сім’я часто переїжджала, однак, коли Тому був в 11-річному віці, батьки знайшли остаточне місце проживання в Санта Фе, штат Нью Мехіко. У цьому місті хлопець почав навчатися в середній школі St. Michael’s, після чого поступив в школу Санта-Фе, з якого випустився в 1979 році.

Том Форд в молодості

У 16-річному віці він вирішив кинути навчання в школі і вступити в Bard College в simon’s Rock, але й там йому не вдалося надовго затриматися. Через рік хлопець захотів кардинально змінити своє життя, тому вирушив підкорювати Нью-Йорк.

Ще в дитинстві він вирішив пов’язати своє майбутнє з мистецтвом і для цього вступив у відповідний нью-йоркський університет. Вже тоді було зрозуміло, Тому що занадто активний, щоб всидіти на лекціях в чотирьох стінах, так що нікого не здивувало, коли він через рік навчання вирішив залишити цю затію і почав повноцінно працювати.

Початок кар’єри Тома Форда

На початку свого шляху Тому активно підробляв моделлю, а якщо бути точніше, то знімався для рекламних кампаній. Йому настільки подобалася така робота, що він міг брати участь одночасно в 12 зйомках. Найчастіше це були кампанії не модних брендів, а національні телевізійні реклами.

Том Форд починав працювати моделлю

Паралельно з роботою моделлю Форд почав цікавитись архітектурою. Щоб більше дізнатися про цю професію і навчиться азам, він поступив в коледж відомий Парсона. Навчаючись у навчальному закладі, хлопець встиг побувати не тільки в Нью-Йорку, але і в Парижі.

Там він провів півтора роки працюючи в прес-службі бренду Chloe. Він був відповідальний за замовлення одягу на модні зйомки, йому необхідно було розсилати наряди на місця фотосесій.

Саме в цей момент у Тома і з’явилася любов до дизайну і модному світу в цілому. Але всупереч цьому він все-таки не кинув навчання в коледжі і отримав освіту архітектора. Крім цього, великий вплив на його майбутню сферу діяльності надав скандальний клуб Нью-Йорка «Studio 54», в якому молодий чоловік частенько любив відпочивати від навчання і приємно проводити час.

Том Форд став дизайнером без профільної освіти

Також відпочиваючи в клубі, молодий чоловік усвідомив, що він нетрадиційної сексуальної орієнтації. В майбутньому Те неодноразово зізнавався, що він пробував заводити романи з дівчатами, і це його анітрохи не бентежить, однак більше йому все-таки подобаються чоловіки.

У 1986 році Том почав співпрацювати з відомим дизайнером Кеті Хардвік. Спочатку вона не хотіла брати в число своїх співробітників недосвідченого молодика, у якого навіть немає необхідної освіти. Однак Форд був наполегливий. Він кожен день дзвонив Кеті і залишав їй повідомлення. Протягом місяця хлопець намагався домовиться з дизайнером хоча б про одного співбесіді і в кінцевому підсумку вона пішла йому на зустріч.

Під час першої зустрічі Хардвік ставила велику кількість питань, одним з яких був: «Хто ваші улюблені європейські дизайнери?», на що Те сказав «Armani, Chanel». Пізніше з’ясувалося, що хлопець відповів, тому що на ній була одягнута одяг одного з цих брендів.

Том Форд зміг пробитися завдяки своїй наполегливості

Таким чином молодий чоловік пропрацював в компанії Кеті 2 роки. В 1988 році він почав співпрацювати з модним будинком Perry Ellis. У той період дизайнером бренду був Марк Джейкобс. Займаючи посаду художнього директора, Тому пропрацював там протягом двох років.

Том Форд і Gucci

У 1990 році Форд залишив Америку і відправився підкорювати Італію. Він вважав, що в своїй рідній країні важко стати першокласним дизайнером. Як раз в цей час модний бренд Gucci переживав не найкращі часи, особливо це стосувалося жіночих колекцій, тому дізнавшись про приїзд Тома, директор модного дому найняв його в якості глави жіночій лінії.

Том Форд для Gucci

Всього через два роки молодої людини призначали художнім директором. Його кар’єра в модній індустрії стрімко набирала обертів. Він вже був відповідальний не тільки за жіночу лінію одягу, але і розробляв чоловічі колекції, взуття, парфуми, а також відповідав за просування нового товару на прилавки магазинів. Том Форд настільки добре справлявся зі своїми завданнями в модному будинку Gucci, що вже в 1994 році його призначили креативним директором компанії.

У 2000 році нарешті здійснилася його мрія, талановитого чоловіка призначили головним дизайнером бренду Yves Saint Laurent. До цього моменту на його рахунку було безліч «титулів», одним з найбільш значущих став «Дизайнер року» у 1996 році. У 2001 році Того вручили нагороду «CFDA» як краще дизайнера жіночих колекцій.

Власний бренд Тома Форда

В цілому Том Форд співпрацював з модним будинком Gucci протягом 14 років, після чого вирішив покинути ряди дизайнерів і вкласти всі сили в розвиток власної марки «Tom Ford International». Практично з перших років роботи чоловік уклав кілька вигідних контрактів і випустив ряд модних колекцій.

Колекція Tom Ford — літо 2016 Через пару років він відкрив свої перші бутіки в Мілані, Лондоні, Лос-Анджелесі і на Гаваях. Йому вдалося побудувати відмінну компанію, яка змогла вийти на міжнародний ринок.

Трейлер фільму Тома Форда «Самотній чоловік» Крім модної індустрії Форд зумів успішно проявити і на кинопоприще. Він став режисером кінострічки «Самотній чоловік», яка офіційно вийшла в прокат в 2009 році.

Особисте життя Тома Форда

Том Форд — відкритий гей. Він зізнається, що пробував будувати стосунки з дівчатами, і не вважає це для себе неприпустимим, однак більше віддає перевагу чоловіків.

Том Форд і Річард Баклі

Ще в далекому 1986 році дизайнер почав зустрічатися з журналістом Річардом Баклі. 23 вересня 2012 року у закоханих з’явився син Олександр Джон. Чоловіки не розголошують ім’я сурогатної матері, але за припущеннями ця жінка з Лос-Анджелеса.

Том Форд сьогодні

Регулярно в одязі бренду Tom Ford зірки світової величини виходять на червоні доріжки і піднімаються на сцени за престижними нагородами. Частими шанувальниками його суконь є Бейонсе і Лорен Хаттон.

Реклама косметики Том Форд На момент 2015 року він відкрив 49 бутики в найбільших містах планети, в тому числі і Росії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: