Ім’я: Тіна Тернер

Дата народження: 26 листопада 1939 р. (77 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Натбуші, Теннесі, США

Діяльність: співачка, письменниця

Вага: 60 кг

Зріст: 163 см

Біографія Тіни Тернер

Тіна Тернер (повне справжнє ім’я Анна Мей Баллок ) – це співачка, якою захоплюються мільйони. За своє життя вона домоглася стількох вражаючих перемог, що їх з лишком вистачило б на кілька життів. Можливо, саме в цьому і полягає головна відмінна риса таланту цієї зіркової американки – вона не терпіла компромісів і завжди ставила перед собою найвищі цілі…

В даний час Тіна Тернер була і залишається справжньою легендою світової сцени. А тому говорити про її життя і долю особливо цікаво.

Ранні роки, дитинство і родина Тіни Тернер

Анна Мей Баллок (а саме так звучить справжнє ім’я Тіни Тернер) з’явилася на світ в містечку Натбуші (штат Теннесі). Її мама працювала на одному з місцевих заводів, а батько був фермером, робітникам і дяком у місцевій баптистській церкві.

Коли нашої сьогоднішньої героїні було всього десять років, її батьки розійшлися, а тому вона і її старша сестра виховувалися разом з бабусею. Стара жінка доглядала за дівчатами впродовж кількох років. Проте згодом стала часто хворіти і незабаром померла. Після цього шістнадцятирічна Анна Мей разом з матір’ю і сестрою перебралася в Сент-Луїс.

Тіна Тернер в молодості

На новому місці Ганна відвідувала місцеву школу, а також жила життям самої звичайної дівчини. Одним з головних її захоплень в цей період були нічні клуби. Саме вони в один прекрасний день змінили її життя. Вся справа в тому, що під час чергової вечірки Анна Мей познайомилась з музикантом Айком Тернером, який в той період був лідером групи «Королі Ритму».

Почувши їх виступ, дівчина була настільки вражена нової для себе музикою, що зовсім скоро стала просити Айка дозволити їй виступати з ними. Спочатку музикант був налаштований доволі скептично. Проте після довгих умовлянь все-таки піддався. І згодом ніколи про це не пошкодував.

«Маленька Енн» стала справжньою душею всього колективу. Її полюбила публіка, яка сприймала її фірмовий сценічний стиль, який характеризується великою кількістю танців, як щось зовсім особливе. Завдяки цьому до групи прийшла популярність. Колектив записав декілька яскравих хітів, а тому вже до початку шістдесятих років став дуже популярний.

У цей момент Анна Мей і Айк Тернер вирішили одружитися. Співачка взяла прізвище чоловіка, а також вирішила змінити ім’я. Так на американській сцені з’явилася Тіна Тернер.

Зоряний шлях співачки Тіни Тернер

В шістдесяті і сімдесяті роки група була дуже популярна. Однак через деякий час у Айка Тернера почалися проблеми з наркотиками. Його жорсткий стиль управління групою перетворився в справжню тиранію, а тому музиканти стали дуже часто залишати їх колектив.

Популярність групи також пішла на спад. Паралельно з цим почалися також скандали в особистому житті Тіни і Айка. Він часто бив дружину, а тому в один прекрасний день вона просто втекла від нього, маючи в кишені лише кілька центів.

Тіна Тернер PROUD MARY(LIVE 1982) Їх шлюборозлучний процес був завершений в 1978-му році. У цей же період артистка остаточно порвала з минулим і почала кар’єру сольної виконавиці. У тому ж 1978-му році наша сьогоднішня героїня представила публіці альбом «Rough», який, однак, не став комерційно успішним. Як, втім, і ще одна платівка «Love Explosion», випущена в 1979-му році.

Незважаючи на те, що її музична кар’єра була далека від бажаних висот, Тіна часто гастролювала і навіть виступала з європейськими виконавцями. Вельми примітно, що саме в Старому Світі до американської співачки прийшов перший успіх.

У 1983-му році її сингл «let’s Stay Together» став повноцінним хітом в Британії. Згодом композиція була тепло прийнята і в інших країнах Європи. Лише після цього нею зацікавилися в США.

У червні 1984-го року Тіна Тернер випустила в Америці свій альбом «Private Dancer», який згодом був проданий тиражем в 11 мільйонів копій. З цього моменту наша сьогоднішня героїня стала справжньою зіркою як у Старому, так і в Новому світі. Згодом артистка випустила ще п’ять успішних альбомів, за які отримала вісім статуеток «Греммі». У неї брали інтерв’ю. Запрошували на різні телешоу. Кілька разів артистка з’явилася навіть в студії Опри Вінфрі.

Тіна Тернер і Ерос Рамазотті Більше того, зібравши в Ріо-де-Жанейро концертну аудиторію в 188 тисяч осіб, Тіна Тернер увійшла в книгу рекордів Гіннеса.

Тіна Тернер сьогодні

Згодом артистка зуміла чудово реалізувати себе також і на інших теренах. Вона випустила офіційну біографію, яка стала справжнім бестселером в США, а також навіть встигла спробувати себе в якості художниці.

Дані успіхи, укупі з музичними досягненнями зробили артистку однією з головних зірок на світовій сцені.

За своє життя наша сьогоднішня героїня об’їздила з концертами півсвіту, зумівши отримати титул «Королеви рок-н-ролу», а також однією з кращих танцівниць свого часу. Крім того, і донині проект Тіни Тернер вважається одним з найбільш комерційно успішних за всю історію світової музичної індустрії.

Особисте життя Тіни Тернер

У період з 1957-го по 1958-й артиста полягала в любовному зв’язку з музикантом Реймондом Хіллом, який був одним з учасників групи Айка Тернера. В результаті цього союзу на світ з’явився первісток співачки – син Крейг.

Згодом протягом багатьох років (з 1969-го по 1978-й) артистка була дружиною вже зазначеного вище Айка Тернера. У шлюбі з ним Тіна народила ще одного сина – Рональда.

Тіна Тернер вийшла заміж в 73 роки

У середині вісімдесятих років Тіна Тернер переїхала в Європу. Довгий час вона жила в Лондоні, Кельні, Ніцці, а потім у Швейцарії. В країні сиру і шоколаду артистка познайомилася з продюсером Ервіном Бахом, з яким довго зустрічалася.

У липні 2013-го року пара узаконила свої стосунки. Вельми примітно, що в даний час артистка є громадянкою Швейцарії. Відмова від американського паспорта звільнив співачку не тільки від юридичних формальностей, пов’язаних з оформленням різних дозволів, але і від сплати істотних сум податків за ведення концертної діяльності в США.

Сьогодні співачка живе тихим життям і виступає вкрай рідко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: