Ім’я: Тіна Кузнєцова

Дата народження: 16 серпня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Казань р.

Діяльність: співачка

Вага: 64 кг

Зріст: 176 см

Біографія Тіни Кузнєцової

Дитинство і родина Тіни Кузнєцової

Тіна народилася в Казані. Її тато – математик, філософ, фізик, а мама – викладач фортепіано. Мама з дитинства займалася з донькою музикою і посадила її за інструмент вперше в чотири роки. Дівчинка у віці п’яти років, під враженням церковної пісні, вже підбирала милозвучні і суворі акорди.

Як говорить сама Тіна, швидше за все, така схильність до імпровізації їй дісталася від її дідуся, який був інженером-винахідником, знав сім мов, працював технічним перекладачем і був музикантом-самоуком.

З шести років дівчинка поступила в музичну школу, грала на фортепіано, крім того, п’ять років займалася другим інструментом – скрипкою.

У віці п’ятнадцяти років вона стала студенткою Київського музичного училища і навчалася по класу фортепіано. Кузнєцову вважали дуже перспективною.

Тіна Кузнєцова почала кар'єру співачки задовго до участі у проекті «Голос 2»

До другого курсу вона захопилася джазом, причому так, що вирішила перевестися до педагога Маклыгину, де займалася джазовим фортепіано. З 1999-го року Кузнєцова серйозно зайнялася вокалом, її успіхи були значні. Вона брала участь у всеукраїнських і республіканських змаганнях, де була відзначена відразу декількома вищими нагородами. Найбільшою нагородою тих років став Гран-Прі в 2000-му році в Санкт-Петербурзі в конкурсі «Невська Ліра».

Кар’єра співачки Тіни Кузнєцової

Якось, перебуваючи в Москві, починаюча співачка зустріла свого земляка Рената Гатаулліна – піаніста, з яким вона виступила в дуеті на фестивалі. Її джазовий вокал знову був визнаний кращим, а нагородою став Гран-Прі «Синій птах». У журі тоді були Ю. Саульський, А. Грін, А. Кролл і В. Бриль. Саме Саульський надалі допоміг перспективної співачки перевестися на третій курс в ГМУЭДИ, причому на «бюджет», де вона продовжила навчання, удосконалюючись в естрадно-джазовому вокалі.

Голос 2 — Тіна Кузнєцова — «Небо Лондона» Кузнєцова організувала свою групу, і вони стали учасниками фестивалю «Джаз в саду Эрмитаж». Тіна виконувала джазові стандарти, її виступи завжди відрізнялися імпровізаціями. На цьому фестивалі вона отримала Гран-Прі і стала володаркою титулу «Молода надія джазу».

На фестивалі «Дні російської культури в Таїланді» в 2004-му співачка виступила соло, а так само в тріо, спільно з В. Волковим, С. Старостиным і А. Герасимовим.

Кузнєцова завжди мріяла про власному проекті. Він з’явився у неї в 2006 році, отримав назву «Zventa-Sventana» і був присвячений російському автентичного фольклору. Цей проект став можливий завдяки співпраці з Юрієм Усачовим. У проекті Тіна співала разом з Оленою Романової. Багато пісень солістки шукали самостійно під час етнографічних експедицій по країні. Далі, цим пісням вони додавали нове звучання за допомогою сучасних та старовинних музичних інструментів.

Усачов і Кузнєцова разом працювали над створенням пластинки в жанрі танцювальної клубної музики. Створення такої платівки було давньою задумкою Тіни. Проект стартував навесні 2006-го на «PLAYBOY OLMECA CLUB» — закритій вечірці. Треба відзначити, що старт виявився дуже вдалим.

Голос 2 — Тіна Кузнєцова — «Ваня» Кузнєцова активно співпрацює з діджеями, які пишуть авторську музику. У співачки є досвід написання пісень зірок вітчизняної естради. Тіна – частий гість на заходах, що відносяться до проекту Jazz Parking. Найяскравішою подією в кар’єрі молодої співачки можна вважати отриману нею в 2009 році премію «Тріумф».

Тіна Кузнєцова на проекті «Голос 2»

У 2013 році Тіна стала учасницею шоу «Голос 2». На сліпих прослуховуваннях до неї повернулися всі чотири крісла, з сидячими в них членами журі. Вони оцінили унікальний голос співачки, в якому поряд існують низькі і високі, різкі і м’які оксамитові ноти, ноти з «пилою». Її голос, в якому чулися яскраві фарби і фантастичні «негритянські» ноти, просто розірвав простір. На прослуховуванні звучала пісня «Feeling good», яка дала їй можливість пройти далі. Її наставницею стала Пелагея.

На конкурсі у Кузнєцової були досить серйозні конкуренти. Тіна пройшла у фінал, проте переможницею стала не вона. Під час участі та виступів в рамках цього шоу у співачки з’явилося багато нових шанувальників її таланту. Ніхто, почувши її голос, не може залишитися байдужим, своїм індивідуальним стилем Тіна підкорює кожного слухача.

Особисте життя Тіни Кузнєцової

Співачка, коли є можливість, намагається відвідувати концерти зірок, які приїжджають в Росію. Кузнєцова вважає, що прекрасно те, що у людей з’явилася можливість послухати «зоряних» співаків, яких вони чекали багато років. Вона особливо виділила концерт Кассандри Вілсон. Співачці імпонують виконувані нею красиві блюзи і те, що її пісні дуже прості.

Тіна Кузнєцова з чоловіком Юрієм Усачовим

У колег-соратників вона цінує бажання створити щось нове і, звичайно ж, професіоналізм. Але найголовнішою якістю для неї є чесність музиканта – і перед глядачами, і перед собою.

Співачка зараз живе в Москві. Вона одружена з Юрієм Усачовим. Свого часу він був відомим музикантом групи «Гості з майбутнього», а зараз є саунд-продюсером «Zventa Sventana». У них є син Габріель, якому вже три роки.

Тіна пише пісні і сама, і спільно з чоловіком. Так, пісня «Ваня», яку співачка співала на шоу «Голос», була написана Тіною і Юрієм разом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: