Ім’я: Тимур Родрігез

Дата народження: 14 жовтня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Пенза

Діяльність: співак, шоумен, актор, ведучий

Вага: 65 кг

Зріст: 165 см

Біографія Тимура Родрігеза

Тимур Родрігез (по-іншому Тимур Родрігес) – один з найяскравіших представників «Comedy Club». Він може похвалитися хорошим вокалом, відмінним почуттям гумору, а також тонким умінням органічно вести себе на сцені. В якійсь мірі саме ці якості і визначили успіх виконавця.

Сьогодні він збирає повні зали, виступаючи зі своїм сольним проектом. В його біографії значиться кілька цікавих кінематографічних робіт, а також велика кількість популярних синглів. Зараз Тимур Родрігез знаходиться на піку свого успіху. Так може бути зараз саме час трохи детальніше покопатися в його біографії і довідатися, яким шляхом артист йшов до великої сцени, а також яким людиною Тимур є за межею куліс.

Ранні роки і початок кар’єри Тимура Родрігеза

Тимур Микаилович Керімов (а саме так звучить справжнє ім’я виконавця) народився в невеликому російському місті Пенза. Його батько – азербайджанець Микаил Керімов був засновником і керівником лялькового театру, а тому вже в ранньому віці Тимур став часто з’являтися на сцені, представляючи вистави в якості ведучого, а також граючи в них різноманітні ролі.

Біографія Тимура Родрігеза почалася в Пензі

Після закінчення школи майбутній шоумен надійшов у Державний педагогічний університет міста Пенза, де став вивчити іноземні мови (спеціалізація «Викладач англійської і французької мов»). Тут він став виступати в місцевій команді КВК, де і познайомився з іншим відомим коміком Павлом Волею. Двоє хлопців швидко здружилися і дуже скоро стали разом виступати в Москві на сцені Клубу Веселих і Кмітливих.

Їх команда отримала назву «Валеон Дассон». Однак крім дивнуватого імені практично нічим більше не запам’яталася. Після кількох виступів колектив вилетів з Вищої ліги КВН і став виступати в мінорних лігах. Але і тут великого успіху не отримав і дуже скоро припинив своє існування.

Кар’єра Тимура Родрігеза на телебаченні і радіо, «Comedy Club»

Незважаючи на скромність успіхів команди «Валеон Дассон», Тимур Родрігез і не думав здаватися. Виступивши на конкурсі «Стань VJ», який проводився телеканалом MTV, шоумен зумів сподобатися телеглядачам і продюсерам і дуже скоро взяв головний приз проекту. Після цього Тимур отримав кілька привабливих пропозицій про співпрацю і став з’являтися на телеекранах в якості ведучого деяких розважальних програм.

Однак на каналі MTV-Росія він затримався ненадовго, і вже кілька місяців потому перекочував на Муз-ТВ. Тут Тимур Керімов вів передачі «Натуральний обмін», а також «Чемпіонат СВІТУ». Паралельно з роботою на телебаченні хлопець почав торувати собі шлях на радіо і дуже скоро отримав роботу радіоведучого в нічній програмі про секс. Саме для цього радіошоу Тимур Керімов вибрав псевдонім Тимур Родрігез.

Тимур Родрігез у ток-шоу » 15 хвилин до завтра Варто відзначити, що кар’єра нашого сьогоднішнього героя на телебаченні і радіо була досить успішною. Проте в середині 2005-го року шоумен кинув все, щоб стати учасником «Comedy Club» — нового проекту, який в той момент готувався каналом ТНТ. Перші випуски stand-up шоу почали виходити в середині 2005-го року. І з цього періоду Тимур Родрігез і його старий приятель Павло Воля стали постійними учасниками проекту. «Comedy Club» дуже швидко полюбився глядачам і в цей момент Тимур Родрігез вперше відчув себе по-справжньому популярним. На легендарній круглій сцені з величезною літерою «З» шоумен з’являвся переважно з музичними номерами. Він багато співав, багато жартував і в якийсь момент став особливо близький глядачам.

З цього моменту кар’єра виконавця пішла в гору. Тимур Родрігез з’явився в декількох кінофільмах, а також отримав роботу ведучого на таких проектах як: «Танці без правил», «Зірки проти караоке», «Бешенл Джеографік», «Чемодан історій». Деякий час Тимур Родрігез успішно поєднував зйомки в кіно і на телебаченні з виступами на сцені «Comedy Club», проте через деякий час з-за великої завантаженості все-таки зважився покинути проект.

Музичний проект, Тимур Родрігез зараз

У 2008-му році Тимур Родрігез у співпраці з DJ Цветкоff’им записує сольний альбом, а також створює свою власну групу «The Jazz Hooligunz» (разом з трубачем Вадимом Эйленкригом). У цей період шоумен мріє про кар’єру «серйозного музичного виконавця». Однак дане починання з тріском провалилося. В новій іпостасі Тимур більше не був цікавий глядачам. А тому був змушений повернутися до колишньої ролі усміхненого мачо.

Молоді: Галигін, Воля, Родрігес В 2010 році в кар’єрі Тимура Родрігеза починається новий злет, ознаменований виходом кількох відомих поп-композицій. Так, найбільш популярними стали такі пісні як «Хворий тобою», «Про Тебе», «Захоплення» (спільно з Ані Лорак). З цього моменту для колишнього резидента «Comedy» починається нове життя. Він бере участь в зйомках кліпів, з’являється на деяких передачах в якості запрошеного гостя, а також записує кілька нових хітів. Незабаром в ротації всіх радіостанцій Росії з’являються такі хіти як «Out in space», «Скажи мені», «Welcome To The Night», «Я Вірю В Твою Любов», а також деякі інші.

У цей же період Тимур став знову з’являтися на телевізійних екранах в якості ведучого. Крім цього шоумен став частіше зніматися в кіно («Масквичи», «Службовий роман. Наш час», «Нові пригоди Аладдіна», «Червона шапочка»), а також працювати в якості артиста озвучки. Зокрема голос Тимура Родрігеза можна почути в таких анімаційних фільмах як «Воруши ластами!», «Союз звірів», «Гномео і Джульєтта», «Хранителі снів», «Турбо» та інші.

В даний час артист працює над новими проектами, а також готує для своїх фанатів нову порцію хітів, які повинні з’явитися в ротації вже в кінці року.

Особисте життя Тимура Родрігеза

Зі своєю майбутньою дружиною Ганною Тимур познайомився в одному з нічних клубів Москви. Молоді люди почали зустрічатися і дуже скоро прийняли рішенням узаконити свої стосунки. У 2007-му році закохані розписалися, однак весільної церемонії вирішили не влаштовувати.

Тимур Родрігез з дружиною Анною і дітьми

Десятого березня 2009-го року на світ з’явився перший син Тимура Родрігеза – Мігель. Восени 2012 року у ЗМІ просочилася інформація, що Анна «Родрігез» подарувала шоумену другого сина. Хлопчик отримав ім’я Даніель.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: