Ім’я: Тимур Кізяков

Дата народження: 30 серпня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Реутов, Московська обл.

Діяльність: телеведучий

Вага: 80 кг

Зріст: 175 см

Біографія Тимура Кізякова

Тимур Кізяков – це відомий російський телеведучий, славу і популярність якому принесла ранкова розважальна передача «Поки всі вдома». Саме цей проект ось уже багато років асоціюється з ім’ям нашого сьогоднішнього героя. Тимур Кізяков створив цю передачу, а вона стала практично всією його долею. Але що ще можна розповісти про життя цього нестаріючого телеведучого? Відшукати і представити вашій увагу все саме «смачне» і найцікавіше з життя талановитої російської зірки ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Тимура Кізякова

Майбутній відомий російський телеведучий з’явився на світ 30 серпня 1967 року в невеликому підмосковному містечку Реутов, розташованому всього в двох кілометрах від Москви. Сім’я Тимура Кізякова була звичайним радянським сімейством і не була жодним чином пов’язана з світом мистецтва або телебаченням. Батько нашого сьогоднішнього героя був військовим і був відправлений у запас у званні підполковника. Мама Тимура більшу частину свого життя пропрацювала інженером.

Біографія Тимура Кізякова почалася в Підмосков'ї

Саме тому майбутній відомий телеведучий ріс звичайним хлопцем. Він любив грати з друзями і за порадою батька приділяв велику увагу своїй фізичній підготовці. Закінчивши середню школу, Тимур Кізяков почав серйозно замислюватися про кар’єру військового, а тому після недовгих роздумів про майбутню долю подав документи в Егорьевское військове училище, де став вчитися на «пілота вертольота МІ-2». Варто відзначити, що подібну спеціалізацію молодий хлопець обрав для себе невипадково. Вже в підлітковому віці Тимур часто марив небом і польотами.

Однак вже після вступу у військове училище наш сьогоднішній герой почав повільно змінювати свої кар’єрні пріоритети. Армійський побут виявився зовсім не таким, яким колись уявляв його собі творчий хлопець. У результаті вже через кілька років Тимур Кізяков почав сумніватися у правильності обраної спеціальності. Ні-ні, польотів він не залишав і Егорьевское військове училище в підсумку закінчив з відзнакою, проте в якийсь момент Тимур почав серйозно замислюватися про те, щоб отримати ще й цивільну спеціальність. А тому після закінчення училища поступив у Московський енергетичний інститут, де почав навчатися на спеціальності «Автоматика і телемеханіка».

Тимур кізяков про півня Саме в цей момент наш сьогоднішній герой, нарешті, став впритул стикатися зі світом радянського телебачення. І вже зовсім скоро почав працювати на ЦТ СРСР.

Кар’єра Тимура Кізякова в світі телебачення

На телебаченні Тимур Кізяков вперше опинився практично випадково. Ще в студентські роки його приятель з московського Вдіку запросив його взяти участь у написанні сценарію для дитячої розважальної телепередачі «З ранку раніше». Тимур погодився, і вже зовсім скоро готова концепція сценарію лежала на столі у начальника дирекції ранкового мовлення телеканалу.

У підсумку робота початківця сценариста отримала дуже високі відгуки метрів радянського телебачення. Тимуру запропонували роботу. Так, у 1988-му році наш сьогоднішній герой вперше отримав посаду на центральному телебаченні Радянського союзу.

Перший час Тимур Кізяков працював як співавтор сценаріїв у Головній редакції дитячого мовлення. Проте вже дуже скоро вирішив спробувати себе в якості ведучого. У цій ролі він вперше з’явився все тієї ж дитячої передачі «З ранку раніше». І після цього все стало складатися, немов саме собою.

Тимур Кізяков відвідав Челябінськ На початку дев’яностих років редакція плавно трансформувалася в телевізійну компанію «Клас», яка займалася створенням передач для дітей та підлітків. Перший час Тимур Кізяков працював над створенням програм найрізноманітнішої тематики, однак згодом зосередився на реалізації власного проекту ранкової розважальної передачі, яка могла б бути цікава всім членам сім’ї. Розвиваючи проект, талановитий молодий телеведучий вирішив зробити основний акцент на спілкуванні зі знаменитостями, які знаходяться в колі своїх рідних і близьких.

Тимур Кізяков у програмі «Поки всі вдома»

У результаті вже восьмого листопада 1992-го року на каналі ОРТ вийшла перша передача під назвою «Поки всі вдома». Першим гостем проекту став Олег Табаков. Сам же Тимур Кізяков виступав одночасно в якості телеведучого, продюсера і сценариста всієї програми. Вельми примітно, що в створенні своєї передачі він взяв участь також і в ролі дизайнера, розробивши фірмовий логотип (заставку) з написом «Поки всі вдома».

За багато років свого існування ранкова передача Тимура Кізякова стала дуже популярною серед глядачів. Творчою групою проекту за двадцять два роки було відзнято понад тисячі різних випусків, присвячених тим чи іншим знаменитостям. У різні роки гостями передачі «Поки всі вдома» були Тамара Гвердцителі, Дмитро Дібров, Стас Михайлов, а також багато інші зірки російського та пострадянського шоу-бізнесу.

Тимур Кізяков з дружиною Оленою і дочками

За свою роботу над цією ранкової передачею Тимур Кізяков був удостоєний премії «Золотий Остап», золотої статуетки «ТЕФІ», призу конкурсу «Обличчя року», а також державних премій Орден Пошани і Орден Дружби. В даний час Тимур Кізяков все також продовжує працювати над новими випусками «народної» передачі. Крім того, починаючи з 2012-го, року наш сьогоднішній герой займається також громадською та політичною діяльністю в якості обраного члена Громадської палати Центрального федерального округу.

Особисте життя Тимура Кізякова

Вже багато років (з 1997 року) Тимур Кізяков одружений на жінці на ім’я Олена. Дружина телеведучого закінчила РУДН імені Патріса Лумумби і в даний час також працює на телебаченні. Її можна побачити у передачі «Поки всі вдома» в рубриці «У вас буде дитина».

У російських знаменитостей є три власні чада – дочки Олена (1998 р. н.) і Валентина (2003 р.), а також син Тимур (2012 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: