Ім’я: Тимур Батрутдінов

Дата народження: 11 лютого 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: д. Воронове, Московська область

Діяльність: комедійний артист, провідний

Вага: 80 кг

Зріст: 185 см

Біографія Тимура Батрутдинова

Тимур Батрутдінов – це, без сумніву, один з найкращих коміків в історії сучасної Росії. Він талановитий, кмітливий, розумний. Його жарти «западають в душу, а тому завжди викликають усмішку і сміх. Сьогодні цей яскравий артист є одним з найяскравіших представників проекту «Comedy Club», а також відбулася зіркою російського телебачення. Але чи варто говорити, що наш сьогоднішній герой вже досяг апогею в своїй творчості? Звичайно, немає. Адже Тимур «Каштан» Батрутдінов завжди вміє залишатися оригінальним і цікавим для мільйонів глядачів.

Ранні роки, дитинство і родина Тимура Батрутдинова

Тимур Батрутдінов з’явився на світ у невеликій підмосковній селі під назвою Воронове, однак через помилки працівників Рагсу в якості місця його народження іноді помилково вказується місто Подольськ. Його батько був військовим, а тому в ранньому віці наш сьогоднішній герой досить часто змінював місце проживання. Так в різні роки майбутній відомий гуморист проживав в Калінінграді, Балтійську, Москві і навіть у далекому Казахстані.

Гарік Харламов і Тимур Батрудинов на Першому Таким чином, відвідувати школу Тимуру довелося одразу в декількох різних містах. Однак цей факт аж ніяк не завадив молодому гумористу реалізувати себе як комедійного актора. Ще в молодших класах Тимур «запалював» на шкільних спектаклях і ранках. Публічні виступи приносили йому велику радість, але про професійну кар’єру актора хлопець в той момент серйозно не замислювався. Можливо, саме тому, отримавши диплом про закінчення середньої школи, наш сьогоднішній герой відправився в Санкт-Петербург, де відразу поступив в місцевий університет економіки і фінансів.

В даному Вузі Тимур почав вивчати тонкощі менеджменту та управління персоналом. Вельми примітно, що до вибору даної спеціальності майбутній відомий гуморист підійшов дуже серйозно. У своїх подальших інтерв’ю Тимур Батрутдінов неодноразово підкреслював, що обрана ним професія була однією з найперспективніших в дев’яності роки.

Зоряний шлях Тимура Батрутдинова, КВК та Comedy Club

Так, можливо, наш сьогоднішній герой так ніколи і не став працювати за професією. Проте надходження в санкт-петербурзький фінансово-економічний ВУЗ вкрай складно назвати помилкою. Вся справа в тому, що саме цей університет дав йому шанс проявити себе на великій сцені.

Ще на молодших курсах Тимур Батрутдінов став одним з членів команди КВН «ФИНЭКа». Цей колектив не міг похвалитися серйозними досягненнями, однак саме він став для нашого сьогоднішнього героя першим кроком до великої комедійної кар’єрі. Після цього Тимур довгий час писав сценарії для команди КВК «Збірна Санкт-Петербурга», яка двічі ставала фіналістом Вищої ліги Клубу Веселих та Кмітливих, а також підробляв, виступаючи тамадою на весіллях і корпоративах.

Тимур Батрутдінов в дитинстві

Закінчивши ВУЗ наш сьогоднішній герой на деякий час залишив «комедійні промисли» і відправився служити в армію. Після демобілізації Тимур Батрутдінов отримав пропозицію влаштуватися за фахом в одну з автомобільних фірм. Трапилася можливість здавалася цілком непоганий, а тому артист вже збирався погодитися, проте перед виходом на роботу вирішив в останній раз з’їздити на сочинський фестиваль КВК, на який його запрошували друзі.

Тут він зустрів свого давнього знайомого Дмитра Сорокіна, який запропонував йому приєднатися до команди «Незолотая молодь». «Каштан» погодився і вже дуже скоро вихор подій закрутив його з неймовірною силою.

У московській команді КВК Тимур познайомився Гаріком Харламовим, який став його найкращим другом і партнером по сцені. Разом двоє хлопців писали сценарії для КВК-івських виступів. Разом кілька років потому пішли в новий проект — «Comedy Club».

На легендарній округлої сцені з великою літерою «С» Тимур Батрутдінов став справжньою зіркою. Протягом кількох років поспіль його дует з Гаріком Харламовим залишався справжнім символом усього шоу. Вельми примітно, що сам «Каштан» в 2009-му році і зовсім був обраний глядачами в якості самого популярного артиста проекту, зібравши в голосуванні більше половини всіх голосів.

Про особисте життя Тимура Батрутдинова більше чуток, ніж достовірної інформації

Яскраві виступи на сцені «Comedy Club» зробили Тимура справжньою зіркою російської сцени, а також забезпечили його новими цікавими пропозиціями. Так, в 2004-му році наш сьогоднішній герой постав перед глядачами в якості ведучого телепроекту «Привіт, Кукуєвому!» на каналі МУЗ-ТВ, а в 2005-му – також став «обличчям» передачі «Привіт» на каналі ТВ Центр.

Тимур Батрутдінов зараз

Продовжуючи виступати на сцені «Comedy Club», артист у той же час часто з’являвся і в інших комедійних проектах. Так, в період з 2005-го по 2012-й артист встиг знятися одразу в шести різних комедійних шоу, серед яких виділяються такі популярні серіали як «Щасливі разом», «Зайцев+1», а також телепроект «Південне Бутово». Окремим словом також варто відзначити ролі Тимура Батрутдинова в комедіях «Два Антона» і «найкращий фільм 2». У цих картинах нашому сьогоднішньому герою дісталися головні ролі, і він впорався з ними просто бездоганно.

Починаючи з 2013-го року, Тимур Батрутдінов є одним з провідних артистів шоу «ХБ», що виходить під егідою каналу ТНТ. В рамках даного проекту, артист, як і раніше, виступає зі своїм давнім другом Гаріком «Бульдогом» Харламовим. Таким чином, давня мрія «Каштана» про власному авторському шоу, нарешті, здійснилася.

Що ж, побажаємо йому удачі!

Особисте життя Тимура Батрутдинова

Довгий час особисте життя знаменитого артиста була покрита мороком. Тимур Батрутдінов рідко з’являвся на світських заходах у компанії представниць протилежної статі, проте завжди досить докладно розповідав журналістам про те, якою в його розумінні є ідеальна дівчина. Крім того, в подібних інтерв’ю артист завжди підкреслював, що вірить в сім’ю і інститут шлюбу, відзначаючи заради жарту і той факт, що вже давно є хрещеним батьком всіх трьох дітей іншого відомого резидента «Comedy Club» — Гавра.

Харламов і Батрутдінов про нове шоу та особистого життя В 2015 році шоумен брав участь у популярному проекті «Холостяк». У фіналі шоу його обраницею стала Дар’я Канануха, однак стосунки у них так і не склалися.

Тимур Батрутдінов і Дарина Канануха

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: