Ім’я: Тимофій Каратаєв

Дата народження: 9 грудня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 83 кг

Зріст: 187 см

Біографія Тимофія Каратаєва

Тимофій Каратаєв – це молодий актор, кар’єра якого в останні роки лише набирає обертів. Він знімається в кіно, грає на телебаченні і часто виступає в театрі. Саме тому кількість його прихильників постійно зростає з плином часу. Адже не захоплюватися працездатністю цього молодого хлопця дуже і дуже складно.

Дитинство і родина Тимофія Каратаєва

Тимофій Каратаєв з’явився на світ 9 грудня 1986 року в місті Москві. Закінчивши середню школу в 2004-му році, наш сьогоднішній герой поступив в Театральне училище імені М. Щепкіна, де став вчитися на курсі в. І. Коршунова. У ці роки він планомірно працював над собою, удосконалював свої акторські навички, а тому дуже скоро став домагатися перших кар’єрних перемог.

Актор Тимофій Каратаєв відомий за серіалами

У 2007-му році талановитий московський студент став володарем першої премії на Конкурсі читців імені Єрмолової», а рік потому з’явився на «Всеросійському міжнародному конкурсі читців імені Якова Смоленського», де зумів зайняти призове третє місце.

Однак всі ці успіхи були лише початком великого шляху.

Перші ролі актора Тимофія Каратаєва

Яскрава зовнішність, акторський талант і надзвичайна тяга до мистецтва дозволили Тимофія Каратаеву ще до закінчення навчального курсу отримати свою першу роль у Малому театрі. Такою стала роль Егорушки в постановці «Бідність не порок». Крім того, в студентські роки наш сьогоднішній герой також встиг відзначитися в класичних виставах «Прибуткове місце», «Запрошення в замок», «Гамлет», а також в деяких інших популярних постановках, які ставилися на сцені студентського театру.

В якості дипломної роботи Тимофій Каратаєв виконав роль Чарльза в п’єсі «Школа лихослів’я», а також постав перед глядачами в образі простого хлопця Миколки у п’єсі «Дні Турбіних». Саме ці роботи принесли молодому акторові першу популярність.

Тимофій Каратаєв . Зйомки серіалу «Життя розсудить» Вельми примітно, що в студентські роки наш сьогоднішній герой також встиг зіграти і свої перші ролі в кіно – в авторській короткометражці «Тайсон» і серіалі «УГРО. Прості хлопці».

Зоряний шлях актора Тимофія Каратаєва: головні ролі

Успішно закінчивши театральний ВУЗ, Тимофій Каратаєв вирушив шукати для себе нову роботу. У підсумку вибір актора упав на все той же Державний академічний Малий театр Росії. Саме там наш сьогоднішній герой зіграв свої перші головні ролі.

Серед його робіт є роль Кая в «Сніговій Королеві», роль Барона Логау в «Царя Бориса», роль Мастєрова в постановці «Діти сонця». Крім усього перерахованого Тимофій Каратаєв також зіграв у виставах «Розумні речі» (за повістю С. Маршака), «Спадкоємці Рабурдена» (Еміля Золя), а також відзначився в багатьох інших театральних проектах.

Тимофій Каратаєв в кіно і серіалах

Що стосується кінематографічних і телевізійних робіт, то в цьому плані все складається для російської актора досить неоднозначно. Вже в 2009-му році Тимофій Каратаєв виконав дві досить великі ролі в серіалі «Циганки» та телефільмі «Діти білої богині». Практично відразу після цього наш сьогоднішній герой був затверджений на роль Олександра – головного героя російського фантастичного трилера «Фобос. Клуб страху». Даний проект починаючому акторові приніс величезний успіх, проте закріпитися на завойованих позиціях Тимофій не зумів.

Нюхач — одна з останніх робіт Тимофія Каратаєва. Офіційний трейлер Після першої яскравої ролі його роботи на телебаченні знову стали дрібніти. Наш сьогоднішній герой знявся в російсько-української комедії «Татусі», а потім з’явився в детективній драмі «Бігти» і історичній стрічці «Фурцева. Легенда про Катерину». Тимофій Каратаєв знімався разом з такими зірками російського кіно як Дмитро Нагієв, Ірина Розанова, Максим Аверін, однак найчастіше був лише блідою тінню на їх фоні.

Як правило, молодому хлопцеві діставалися тільки невеликі епізодичні ролі. Єдиним винятком з цього правила стала комедія «Трохи не про себе», в якій Тимофія дісталася досить велика роль успішного молодого чоловіка, закоханого в одну з центральних героїнь.

Після цього в кар’єрі нашого сьогоднішнього героя почалася нова низка невеликих епізодичних ролей. Єдиною віддушиною для актора залишався театр. У підсумку саме він допоміг Тимофія пережити складні часи і повернутися у світ телебачення з новими силами.

Тимофій Каратаєв сьогодні

У 2012-му році російський актор зіграв досить велику роль у сімейній комедії «П’ять зірок». Після цього Тимофій Каратаєв з’явився в романтичному міні-серіалі «Якби я була цариця» і військовій драмі «Іспанець». У кожному з названих проектів наш сьогоднішній герой виконав другорядні ролі, однак на тлі минулих робіт все це можна було вважати справжнім успіхом. Кар’єра Тимофія Каратаєва плавно рухалася вгору. І дуже скоро у щасливій історії сталося продовження.

Актор Тимофій Каратаєв з дружиною Ганною Михайлівської: фото з весілля

Особливо успішним в кар’єрному плані став для молодого росіянина 2013-й рік. В цей період він знявся в українському серіалі «Нюхач», а також зіграв головну роль у спільній українсько-російській мелодрамі «Ти будеш моєю». Після цього у фільмографії нашого сьогоднішнього героя з’явилися дві головні ролі – в міні-серіалі «Життя розсудить» і мелодрамі «З чистого аркуша». Кілька менш великою була роль актора у романтичній картині «Берега».

В даний час Тимофій Каратаєв працює над своїми новими ролями. Його кар’єра неухильно рухається вгору. І нова роль нашого сьогоднішнього героя, напевно, стане ще одним яскравим підтвердженням цього. У названій картині москвич виконає головну роль. Судячи з бюджету фільму, який вже на ранньому етапі становить 1,5 мільйона доларів, проект обіцяє бути досить масштабною.

Особисте життя Тимофій Каратаєв

В житті Тимофія Каратаєва ось вже кілька років є тільки одна жінка – актриса Анна Михайловська. Знаменитості одружені і дуже щасливі разом. У пари підростає син Мирослав, який з’явився на світ у 2015 році.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: