Ім’я: Тимофій Баженов

Дата народження: 25 січня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: журналіст, ведучий, зоолог

Вага: 90 кг

Зріст: 178 см

Біографія Тимофія Баженова

Тимофій Тимофійович Баженов – журналіст, натураліст, зоолог, автор і ведучий передач про дику природу, які розповідають про дивовижні факти, авантюрних пригод і неймовірних експериментах.

Любитель тварин - Тимофій Баженов

З його участю знято більше п’ятисот унікальних сюжетів, включаючи єдині у своєму роді кадри народження рисі, укусу змії, спілкування з білими ведмедями. Багато глядачі захоплюються відвагою і винахідливістю ведучого, невимушеністю поводження з дикими тваринами, але є й такі, які називають його брехуном, які використовують у передачах обман і фальсифікація.

Дитинство Тимофія Баженова

Майбутній телеведучий народився в Москві 25 січня 1976 року в сім’ї журналістів. Його вихованням займалася мама і бабуся, колишній лікар. Батько залишив сім’ю, коли Тіма був ще дитиною. Причому сталося це після того, як його мама потрапила в автокатастрофу, в якій було сильно понівечене її обличчя: їй відірвало ніс. Тому цей вчинок син не може пробачити батькові і по сей день.

Журналист Тимофей Баженов

Як стверджує Тимофій, у школі він вчився погано, відчував себе як у в’язниці, і , за його словами, «фашизм його педагогів був порівнянний тільки з фашизмом у катівнях НКВС».

До третього класу у нього взагалі не було друзів з-за того, що вчителька назвала його найменшим в класі і пообіцяла подарувати соску. Але він любив фізична праця, особливо теслярська справа. Зокрема, у 9-річному віці він ніби самостійно побудував у лазні на дачі парилку.

Незважаючи на нібито погану успішність і страшну жорстокість вчителів, після школи юнак успішно вступив на факультет журналістики МДУ, правда, на вечірнє відділення, який закінчив у 1998 році з червоним дипломом. Одночасно він навчався на біологічному факультеті цього престижного Вузу, де відмінником навчання не став.

Початок кар’єри Тимофія Баженова

Будучи студентом, Баженов працював дресирувальником, вів на радіо музичну програму, був спецкором «Радіо Росії» і співробітником служби новин «Голосу Росії». Після закінчення журфаку, його взяли на телеканал НТВ.

Рост Тимофея Баженова - 178 см

На телебаченні Тимофій освоїв безліч професій – адміністратора, суфлера, диктора, асистента режисера. Він брав участь у створенні програм «Намедни», «Підсумки», «друк», «Рейтинг преси» та інших.

Для програми «Сьогодні» кореспондент знімав репортажі в гарячих точках, був поранений, потрапив у полон. Згодом в інтерв’ю він натхненно розповідав про війну, називав її «чоловічими розвагами» і спростовував існуюче переконання в тому, що участь у військових діях, близькість смерті накладає відбиток на психіку і робить людей «божевільними».

Тимофій Баженов починав з репортажами з гарячих точок

Своїми вчителями тележурналіст вважає гендиректора телекомпанії НТВ Володимира Кулистикова, головного редактора Служби інформації цього каналу Тетяну Міткову, генерального директора ВГТРК Олега Добродеева.

Тимофій Баженов і програми про тварин

З середини 2000-х років журналіст присвятив себе створенню телепрограм та документальних фільмів про тварин. З 2003 року протягом семи років в циклі передач на НТН «Дикий світ» він надавав можливість глядачам спостерігати за життям птахів і звірів. Наприклад, побачити, як ведмідь смокче лапу, ведмедиця годує ведмежат, з’являється на світ новонароджена рись.

Захоплюючий відеоматеріал дозволяв росіянам ставати свідками перебування експедиції в умовах дикої природи, насолоджуватися її красою, недоторканою цивілізацією, отримувати рекомендації по виживанню в екстремальних умовах. Кожен із близько 300 вироблених за цей період фільмів розповідав про фауну різних куточків нашої Батьківщини.

Тимофій Баженов в програмі «Дикий світ»

Одночасно, до 2010 року, Баженов вів авторський проект для дітей «Казки Баженова», який також користувався незмінною популярністю у багатьох глядачів. Його героями були поранені звірі, яких він привозив з експедицій до себе на дачу. Там він займався їх лікуванням та дресурою.

Сценарії казок писала Тетяна Іванова, мама Тимофія. Після закриття передачі більшість тварин журналіст передав у зоопарки, але ворону Варю, яка вміє наслідувати голос його матері, Тимофій залишив собі.

Особисте життя Тимофія Баженова

Журналіст не одружений. Причину відсутності штампу в паспорті він пояснює тим, що дуже волелюбний, і визнається існування частою «ротації» жінок у своєму житті.

Тимофій Баженов поки не одружений

З-за зайнятості Тимофія в його взаємини з обраницями зазвичай відсутня період залицяння і романтичних побачень. Він вважає за краще відразу переходити до фізичної близькості.

Причому романи він заводить тільки з красивими, освіченими і розумними представницями жіночої статі, але необов’язково – молодше його. На думку Баженова, жінка може бути і старше років на десять.

Тимофій любить лагодити машини, займатися різьбленням по дереву, робити тату. Він вважає, що татуювання роблять його набагато привабливіше, багаторазово збільшуючи число красунь, які бажають з ним переспати.

Вся правда про татуювання Тимофія Баженова Свою долю він має намір в майбутньому пов’язати раз і назавжди з жінкою, яка буде відповідати певним критеріям. Їх зміст він вважав за краще залишити в таємниці.

Тимофій Баженов зараз

У 2010 році журналіст припинив співпрацю з НТВ і повернувся на ВГТРК, де продовжив кар’єру в якості ведучого нової пригодницької, повної екстриму, пізнавальної програми «Рейтинг Тимофія Баженова».

Рейтинг Баженова. Наодинці зі зграєю Телешоу, яке пропонується як небезпечна гра для дорослих, включає 6 циклів фільмів, присвячених питанням виживання людини, експериментів над людським організмом, взаємодії з небезпечними тваринами, зокрема, з гадюкою, тиграми-людоїдами, білими ведмедями.

Автор проекту демонструє на собі різні унікальні, небезпечні для життя трюки, роблячи неймовірні досліди начебто ходіння по розпеченому вугіллю, звільнення з підвішеного стану або закритою цистерни, виживання в лісі, пояснюючи загадки природи з наукової точки зору, вражаючи глядачів своїми можливостями і численними татуюваннями на тілі.

Цикл передач Тимофія Баженова «Могло бути гірше» – для любителів гострих відчуттів

У жовтні 2015 року Тимофій був присутній на відкритті годівниць для білок на ВДНГ, які покликані сприяти збільшенню популяції цих тварин. Він поспілкувався з першим їхнім гостем, білченям, розповів присутнім про продукти, які люблять білки, як і інші гризуни: сало, м’ясо, сир, мед.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: