Ім’я: Тім Дікі

Дата народження: 12 червня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Ітака, Нью-Йорк, США

Діяльність: актор

Вага: 90 кг

Зріст: 189 см

Біографія Тіма Дикея

Тім Дікі – це відомий американський актор, славу якому принесли серіали «Білий комірець», «Скажи мені, що любиш мене» та «Карнавал». Серед його екранних робіт є найрізноманітніші образи, а також картини, витримані в різних жанрах. Саме тому серед шанувальників актора є люди практично різного віку. Адже наш сьогоднішній герой, як ніхто інший, вміє бути близький глядачам.

Ранні роки, дитинство і родина Тіма Дикея

Тімоті Роберт Дікі з’явився на світ 12 червня 1963 року в місті Ітака, штат Нью-Йорк. Незважаючи на це дитинство і юність майбутнього актора пройшли в іншому місті названого штату – Лансінг. У шкільні роки наш сьогоднішній герой дуже захоплювався спортом – грав у баскетбол, бейсбол, а також займався в деяких інших секціях. Завдяки цьому, Тіму вдалося розвинути відмінну мускулатуру, що згодом непогано допомогло йому під час зйомок різних американських телевізійних бойовиків.

Актор Тім Дікі в дитинстві займався спортом, а пізніше знімався в бойовиках

Однак, як це часто буває, в юності Дікі навіть не думав про те, що одного разу йому доведеться зніматися в кіно. Закінчивши середню школу, він вступив до коледжу Ле Мойні, де згодом став вивчати філософію і бізнес. У той період головною мрією молодого хлопця була кар’єра професійного бейсболіста. Але зі спортом не склалося, а тому Тім Дікі вдався до плану «Б» і став шукати собі роботу в сфері юриспруденції. Але і ця професія не принесла йому задоволення. Прагнучи щось змінити в своєму житті і долі, в один прекрасний день Тім Дікі знайшов у Нью-Йорку режисерські курси і вирішив спробувати себе у світі мистецтва. Так наш сьогоднішній герой вперше опинився в творчому середовищі.

Після навчання на режисерських курсах (які проводилися в Університеті Сіракуз), Тімоті Дікі подав документи в Університет Рутгера, який також славився в США своїм високим рівнем підготовки акторів. У цьому місці початківець актор відточував свої навички гри на сцені, а також займався образотворчим мистецтвом.

Кар’єра Тіма Дикея у світі кіно, фільмографія

Вперше з’явитися на екрані Тіму Дикею довелося в середині дев’яностих років. Успішно пройшовши кастинг акторів, хлопець отримав одну з ролей в епізоді серіалу «Сайнфелд». Після цього були інші кастинги та інші епізодичні ролі. У різні роки Тімоті встиг відзначитися в таких популярних проектах як «Дотик ангела», «Друзі», «Гола правда», «Елен», «Нас п’ятеро» і деяких інших.

Мирний воїн (2006) Тім Дікі в головній ролі В 1996-му році Тім Дікі зіграв свою першу роль у великому кіно, знявшись разом з Демі Мур у картині «якби стіни могли говорити».

Що стосується більш великих ролей, то вони траплялися в кар’єрі актора в ті роки досить-таки рідко. Певним винятком можна назвати тільки серіали «Кільце» і «Нічні гріхи», де наш сьогоднішній герой зіграв постійних персонажів. Однак жоден з цих проектів не став особливо популярний, а тому Тім Дікі ще довго грав лише епізодичних персонажів.

Залишаючись невідомим широкій публіці, він з’являвся, як правило, у різних телевізійних проектах. У списку його робіт зустрічалися справжні хіти телеефіру («Практика», «Еллі Макбілл»). Однак у кожному з подібних проектів Тімоті з’являвся лише на один-два епізоди.

Нові ролі Тіма Дикея

Деякий зсув у кар’єрі актора стався лише в 2000-і роки. На зорі нового тисячоліття наш сьогоднішній герой зіграв одну з другорядних ролей у драмі «Недоносок», яка згодом стала справжнім хітом в деяких країнах Європи. Проект отримав високі відгуки критиків, а тому вже незабаром подібне положення справ пішло на користь маловідомого актора.

Білий комірець. Серіал з Тімом ДиКеем Продовженням яскравого життєвого відрізка в кар’єрі Тіма Дикея стала ще одна драма — «Велика рай», яка згодом була удостоєна престижних нагород на багатьох фестивалях в США і Європі. Ці роботи стали перепусткою актора в світ великого кіно. Йому стали частіше довіряти великі ролі. А тому поступово кар’єра Тімоті стала повільно, але впевнено набирати обертів.

У 2001-му він зіграв одну з постійних ролей у серіалі «Вона написала вбивство», після цього відзначився в касовому бойовику «Пароль Риба-меч», зігравши разом з Х’ю Джекман і Дон Чідл. Трохи пізніше в його кар’єрі з’явилися також фільми «Третій зайвий», «Повернення в рідне місто» і серіал «Карнавал». Останній з названих проектів приніс акторові особливий успіх.

Його почали впізнавати глядачі, однак справжня слава прийшла до актора лише кілька років потому — після виходу на екрани серіалу «Скажи мені, що любиш мене». Крім того, значне місце в його кар’єрі зайняли проекти «Чамскраббер», «Страйк» і відомі драматичні стрічки «Контроль» і «Мирний воїн». Названі проекти вийшли на екрани дещо раніше.

Тім Дікі в даний час

В останні роки Тім Дікі відомий як виконавець однієї з головних ролей у детективному серіалі «Білий комірець». Даний проект приніс акторові міжнародну популярність, а також став найяскравішою роботою в його кар’єрі. Прекрасним доказом цього може бути хоча б той факт, що саме після ролі в названому проекті актора запросили викладати театральне майстерність в Університеті Південної Каліфорнії.

Актор Тім Дікі з дружиною Элайзой Тэйлер

Паралельно з цим наш сьогоднішній герой продовжує працювати в кіно, знявшись у нових серіях проекту «Білий комірець». Крім цього, в останні роки в його фільмографії також з’явилися другорядні ролі в серіалах «Слідство по тілу» і «Крістін». Про нові роботи актора в кіно поки нічого не повідомляється.

Особисте життя Тіма Дикея

Зі своєю майбутньою дружиною актрисою Элайзой Тейлор наш сьогоднішній герой познайомився в Університеті Рутгера. З тих пір знаменитості нерозлучні. Сьогодні у подружжя є двоє дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: