Ім’я: Тіль Швайгер

Дата народження: 19 грудня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Фрайбург, Німеччина.

Діяльність: актор, сценарист

Вага: 74 кг

Зріст: 178 см

Біографія Тіля Швайгера

Тіль Швайгер – дитинство і родина

Хлопчик народився в Німеччині в середній учительській родині. Тільман Валентин Швайгер – повне ім’я. Улюбленими предметами хлопчика в шкільні роки були німецька мова та література. Ходив у школу він з задоволенням, навіть думав стати вчителем, як його батьки.

У той період часу, коли Тіль закінчував школу, вчителі були в незавидному положенні – роботу знайти складно, зарплата була дуже невисокою. Молодий чоловік став студентом факультету германістики. Там вчився два роки, однак кинув, розчарувавшись в обраній професії. Далі він вирішив продовжити освіту в медичному училищі. Його покликання медицина так і не стала, але училищі він все-таки закінчив. Після цього Тіль служив в Голландії в охороні ВВС.

Повернувшись же, він був у розгубленості, не знаючи, чим йому зайнятися. Його знайома вчилася в театральному училищі, вона і наштовхнула Швайгера на думку про акторській професії. Він відправився в Кельн і закінчив там театральну школу.

Перші фільми Тіля Швайгера: порнографія поряд

Першою роботою Тіля стала озвучка порнографічних фільмів. Пройшло зовсім небагато часу, і він поїхав в Бонн, де почав працювати в театрі «Контра-Крайс». Паралельно початківець актор знімався в кіно. Дебютна роль була епізодичною в кінофільмі «Линденштрассе», який придбав чималу популярність і практично не сходив з телеекранів.

Тіль Швайгер і Анджеліна Джолі

У 1991-му Швайгер з’явився в кінофільмі «Ризиковані перегони», де зіграв головну роль. Робота була не просто вдалою, актора відзначили премією, як кращого актора-початківця 1993-го року.

Відомим у своїй країні Тіль став після виконання головної ролі в кінофільмі «Може бути, не може бути». Те, що картина принесла популярність, для самого кіноактора стало несподіваним.

Він почав активно зніматися, причому, здебільшого, це були кінокомедії. У той період вийшли наступні кінокартини з участю Тіля – «Супержена», «найбажаніший чоловік» і «Коханці Розмарі».

Кращі ролі Швайгера

Коли на екрани вийшов телефільм «Достукатися до небес», який подивилися глядачі всього світу, Тіль був визнаний видатним драматичним і комедійним актором. Треба зазначити, що він блискуче зіграв в картині головну роль, а так само був продюсером і співавтором сценарію. Робота в цьому кінофільмі зробила актора знаменитим. За зіграну роль Тіль отримав кілька кінопремій різних фестивалів.

Тіль Швайгер у Прожекторперісхілтон. Незабаром глядачі побачили Швайгера в кінофільмі «Бандити». Ця роль принесла йому премію кінофестивалю в Польщі, як кращому акторові, що на той момент було безпрецедентним випадком.

Тіль Швайгер в Голлівуді

У 1998-му відбувся переїзд в Голлівуд, де кіноактор почав працювати над підкоренням місцевого Олімпу. Так як «Достукатися до небес» — кінокартина, зробила його дуже популярним, була відома в тому числі і в Голлівуді, актор отримував безліч пропозицій про зйомки. В той період він знявся у кінофільмі «Гонщик» і «Король Артур», а так само в «Лара Крофт: Розкрадачка гробниць-2» і ін

Треба сказати, що далеко не всі цікаві пропозиції Швайгер брав. Так, він відмовився зніматися в картині Стівена Спілберга, де йому запропонували роль нациста. Це була картина «Врятувати рядового Райна». Відмову він мотивував тим, що не хоче ніяких асоціацій з нацистами, яких ненавидить. Преса багато писала про це несподіваному відмову. Є інша версія того, чому актор знявся у Спілберга. Відмовившись від цієї ролі, Тіль зіграв у кінофільмі «Вбивці на заміну», де разом з ним працював такий всесвітньо відомий актор, як Чоу Юнь Фат.

Швайгер – сценарист і режисер

Незабаром актор з родиною повернувся до Німеччини, де продовжив зніматися. Швайгер з часом почав розуміти, що може не тільки грати ролі як актор, він захотів займатися режисурою, а так само написанням сценаріїв.

Гарік Харламов і Тіль Швайгер Паспортний стіл У 1998-му він вже виступав постановником в кінокартині «Білий ведмідь». Дебют відбувся, де Тіль виступив як співавтор Гранца Хенмана. Так як над цим кримінальним бойовиком Тіль працював не один, сам він цю картину не вважає для себе дебютною. Самостійної і дійсно дебютної він називає «Босоніж по бруківці», що вийшла на екрани в 2005-му році. Фільм немов пронизаний романтичним духом, а традиціями нагадує «Достукатися до небес». У цій картині Тіль виступив не тільки як режисер, але і як продюсер, автор сценарію і актор, що виконав головну роль. Талант Швайгера зміг розкритися в цьому кінофільмі повною мірою.

Комерційно успішною стала його картина «Красунчик 1,2» і «Спокусник». В них він знову зіграв головні ролі. Часто у своїх картинах багатодітний батько знімає своїх дітей. Він каже, що йому подобається створювати фільми для всієї сім’ї.

Тіль Швайгер сьогодні

Актор продовжує багато зніматися. Одна з його останніх ролей — роль у кінострічці «Кур’єр», де він грав разом з Міккі Рурком. У мелодраматичної комедії з назвою «Старий Новий рік» він співпрацював з Джесікою Біл і Холлі Бері. Нещодавно він зіграв в «Значить, війна», «Ангел-хранитель», «Небезпечна ілюзія». Актор виступив ще й режисером фільму «Янгол-охоронець».

Особисте життя Тіля Швайгера

Дана Карлсен – американська актриса і модель, яка в 1995-му році стала дружиною Швайгера. У них четверо дітей.

Тіль Швайгер з колишньою дружиною Даною і дітьми

З чоловіком Дана зіграла в кінокартині «Босоніж по бруківці» та в іншій відомій картині — «Достукатися до небес». Тіль теж пробував себе в якості моделі. Він рекламував торговельну марку Х’юго Бос.

Часті роз’їзди актора і постійні зйомки призвели до того, що Тіль і Дана віддалилися один від одного. Їх щасливий і вважався ідеальним шлюб розпався через десять років. Розлучення був цивілізованим, завдяки чому колишні дружини підтримують дружні відносини і разом займаються вихованням своїх дітей, намагаючись, щоб розлучення ніяк на них не позначилася.

У своїй картині «Красунчик» багатодітний батько примудрився зняти всіх своїх дітей. На зйомках він познайомився з Володимиром Кличком.

Федір Бондарчук запрошував Швайгера на зйомки фільму «Сталінград». Йому була запропонована роль нациста. Тіль відмовився від даного запрошення. Він принципово відмовляється грати нацистів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: