Ім’я: Тегран Кеосаян

Дата народження: 4 січня 1966 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Москва

Діяльність: режисер, актор

Вага: 75 кг

Зріст: 173 см

Біографія Тиграна Кеосаяна

Тигран Кеосаян – це видатний діяч культури, який зумів домогтися успіху відразу в декількох різних галузях. Так, широкій публіці він відомий як актора, режисера, продюсера і навіть телевізійного ведучого. Погодьтеся, вражаючий список! Залишаючись органічним у кожній з життєвих іпостасей, наш сьогоднішній герой раз у раз підтверджує своє реноме абсолютно особливого діяча мистецтва. Так хто ж він цей талановитий кавказець? Розібратися в цьому, можна лише заглянувши в минуле даного діяча культури. Саме цим ми і займемося сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Тиграна Кеосаяна

Наш сьогоднішній герой народився в родині, яка завжди була нерозривно пов’язана з мистецтвом. Його батько – Едмонд Кеосаян – був Заслуженим діячем мистецтв відразу трьох радянських республік і працював переважно в якості режисера. Не менш яскравою і самобутньою особистістю була також і мама Тиграна – Заслужена артистка Вірменії Лаура Геворкян. Непрямим чином був пов’язаний з мистецтвом також старший брат нашого сьогоднішнього героя – Давид Кеосаян, який сьогодні успішно працює в якості продюсера і тележурналіста.

Тигран Кеосаян перепробував себе в різних професіях

Одним словом – мистецтво і все що пов’язане з ним, завжди було важливою частиною життя сім’ї майбутнього режисера. З ранніх років він навчався відчувати кіно, розуміти його і вибудовувати лінії доль різних персонажів. Допомагав у цьому маленькому Тиграна і його батько, який вже був в той момент відомим і визнаним радянським режисером.

Намагаючись показати своєму молодшому синові хвилюючий світ великого кіно, Едмонд Кеосаян постійно брав його з собою на роботу. Таким чином, вже з ранніх років наш сьогоднішній герой буквально зростав на знімальному майданчику. Досить рано відбувся його дебют у кіно – вже чотири роки Тигран Кеосаян виконав роль в картині «Корона Російської імперії, або Знову невловимі», режисером якої був його батько.

Вбираючи в себе по крихтах всю ту чарівну магію, якою оточений світ великого кінематографа, Тигран вже з раннього дитинства знав, ким хоче стати у дорослому житті.

У 1983-му році після закінчення середньої школи наш сьогоднішній герой влаштувався працювати на «Мосфільм», де виконував різні обов’язки. У цьому місці майбутній режисер провів дев’ять років, протягом яких встиг також знятися в двох різних фільмах.

Переклад діалогу Кеосаяна з Мартиросяном. Проте акторська творчість завжди було чимось вторинним його життя і долю. Головною ж пристрастю Тиграна Кеосаяна завжди залишалася режисура. Ведений мрією про продовження сімейної династії, в 1994-му році талановитий вірменин вступив на режисерський факультет Вдіку і почав вчитися в майстерні Ігоря Таланкін. Однак через деякий час залишив інститут і пішов служити в армію. Віддавши покладений обов’язок батьківщині, Тигран повернувся у ВДІК, де протягом наступних років навчався у майстерні Юрія Озерова.

Кар’єра Тиграна Кеосаяна в мистецтві

Ще під час навчання у Вдіку наш сьогоднішній герой завів дружбу з іншим талановитим студентом Федором Бондарчуком. Згодом Тигран знявся в одній з його «короткометражок», а той, відповідаючи люб’язністю на люб’язність, відповів тим же. Так, на початку дев’яностих був створений короткометражний фільм «Сонячний берег», режисером якого виступив Тигран Кеосаян, а роль головного героя виконав Федір Бондарчук. Згодом двоє хлопців, чиї долі були на диво схожі, часто працювали разом.

Варто зазначити, що вже в середині дев’яностих років Тигран Кеосаян став одним з першопрохідців у сфері рекламного і музичного відео. У той період ця галузь тільки розвивалася, і наш сьогоднішній герой став одним з піонерів цього напрямку. У дев’яності роки Тигран Кеосаян знімав кліпи таким відомим російським виконавцям, як Ігор Саруханов, Ірина Аллегрова, Михайло Шуфутинський, Наталя Ветлицька та ін.

Крім цього в 90-ті роки наш сьогоднішній герой зумів зняти три повнометражних фільми, серед яких виділяється картина «Бідна Саша», що стала справжнім хітом кінопрокату. Не менш успішною роботою Тиграна Кеосаяна став фільм «Конвалія срібляста», який вийшов на екрани в 2000-му році і приніс своєму творцеві небувалий успіх. П’ятьма роками пізніше сам режисер зняв також і телевізійний серіал з однойменною назвою, який став чимось на зразок розширеної версії раніше виданої кінокартини.

Тигран Кеосаян чергу в ЖЕК Крім того, у двотисячні роки світ побачили і деякі інші роботи режисера. Найбільш відомими стали фільми «Заєць над безоднею», «Міраж», а також серіал «Ялта-45». Крім цього наш сьогоднішній герой також відзначився в якості театрального режисера, поставивши в 2000-му і 2003-му роках вистави «Новий» та «12 стільців».

Тигран Кеосаян на телебаченні

У березні 2007-го року вже в якості популярного і відбувся режисера Тигран Кеосаян постав перед глядачами в якості телеведучого. Його авторським проектом стало ток-шоу «Вечір з Тиграном Кеосаяном» (РЕН-ТВ). Згодом у даному як наш сьогоднішній герой працював також над кількома іншими проектами. Найбільш відомими серед них стали передачі «Ти і я» та «Досить мовчати». Багато з названих проектів виходять і по сей день. Крім цього Тигран Кеосаян також часто з’являється на телебаченні в якості запрошеного гостя або судді. У цій якості він працював на проектах «Народний артист», «Видеобитвы», а також на багатьох інших передачах.

Тигран Кеосаян з дружиною Оленою Хмельницької

З грудня 2009-го року Тигран Эдмондович є виконавчим продюсером каналу «Перець», який раніше був широко відомий під брендом ДТВ.

Особисте життя Тиграна Кеосаяна

У 1993-му році наш сьогоднішній герой одружився з актрисою Оленою Хмельницькою. Разом вони вже більше двадцяти років. У цьому шлюбі народилося дві дочки Тиграна Кеосаяна – Олександра (1994 р. н.) і Ксенія (2010 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: