Ім’я: Тетяна Вєдєнєєва

Дата народження: 10 липня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Сталінград

Діяльність: телеведуча, журналістка, актриса

Вага: 59 кг

Зріст: 176 см

Біографія Тетяни Вєдєнєєвої

З дитинства Тетяну відрізняли характер і гаряча кров. Це, каже акторка, «привіт» від предків, серед яких є донські козаки. Жвава дівчинка 14 років разом з подругою пішла в театральний гурток і серйозно захопилася театром. Пізніше потайки вона послала в ГІТІС лист з проханням розповісти їй про правила вступу. Як не дивно, відповідь прийшов. Як тільки з Москви надіслали пакет із завданнями, батьки впали в шок. Тато мріяв про дочку-педагога, а мама про медика. Але Тетяна наполягла на своєму виборі.

Підкорення Москви

У 1972 році Вєдєнєєва вирушила до Москви. Для приймальної комісії Гітісу дівчина приготувала дивний репертуар: замість серйозних класиків вона читала «Гидкого каченяти». І це, почасти, вирішило її долю, пізніше Тетяна почала розповідати казки всій країні.

Перші кроки в кіно

Вже в 1973 році першокурсниця знялася у своїй першій картині. Це була комедія «Багато шуму з нічого». У фільмі грали студенти Гітісу, а саме Олексій Трушкін, Костянтин Райкін, але от Олексій Корнєв і Борис Іванов були вже відомими.

Через рік Вєдєнєєва з’явилася в серіалі «Сержант міліції». На знімальному майданчику вона з’явилася з Олегом Янковським. Далі була драма «Здрастуйте, доктор».

Зоряний час прийшов разом з комедією «Здрастуйте, я ваша тітка!» в 1975 році. У картині актриса зіграла компаньйонку мільйонерки, в яку закоханий головний герой.

Кіно допомогло Тетяні Вєдєнєєвої стати матеріально незалежною. Студентка змогла жити в знімній квартирі, а не в гуртожитку.

Театр

Після театрального Тетяна Вєдєнєєва пішла працювати в театр імені Маяковського. І тут їй заявили, що заради успішної кар’єри щось терміново робити з пропискою.

Сильна жінка

І єдиним підходящим варіантом був фіктивний шлюб. Але актриса не надала цьому значення, представилася трупі і стала терпляче чекати першої ролі. Через два місяці її викликав головний режисер Андрій Гончаров і відчитав за манкировку пропискою. Тим часом Тетяна вважала, що фіктивний шлюб неприпустимий, і створювати сім’ю можна лише по любові. Тому то і залишилася без прописки і без роботи.

Телебачення

Зовсім випадково Тетяна дізналася про конкурс дикторів на телебаченні. Про нього Вєдєнєєва дізналася від подруги. Актриса дізналася, що прописка там не важлива, взяла кілька уроків у професіоналів і Тетяну прийняли. Однак, звичного способу диктора Вєдєнєєва вибивалася. Вона майже не фарбувалася, до того ж була підстрижена під хлопчика.

Перший рік новоявленої телеведучої довіряли тільки нічні ефіри, оскільки вже зоряні диктори відмовлялися працювати в темний час доби. До того ж Тетяна з’являлася тільки у тих передачах, які вещались на Далекий Схід. Тому про славу на всю країну не було й мови.

Через кілька місяців провідну винагородили за старання і дозволили працювати вдень. Як тільки дівчина освоїлася, її почали кликати в інші програми, в тому числі музичні і розважальні. Ну а пізніше Тетяна Вєдєнєєва почала вести передачу «на добраніч, малюки!».

Ну а в середині 80-х Вєдєнєєва стала найбільш популярною телеведучою Центрального Телебачення. Тітку Таню полюбили не тільки діти, але і дорослі. І симпатія збереглася на довгі роки.

Телеуроки життя

Телебачення показало знаменитості, що таке заздрість і ревнощі. В кінці 70-х Веденєєву відправили у відрядження до Франції. Молода радянська ведуча французам сподобалася, тому їй запропонували затриматися на кілька днів, щоб подивитися Париж.

З сином і дочкою

Після повернення з гостинної країни Тетяну чекали холодні погляди і стиснуті губи товаришів по службі. Більш того, колеги її публічно почали обговорювати на нараді міністра у справах телебачення і радіомовлення. Однак, останній за дівчину заступився.

Тому потім у закордонні відрядження знову посилали Веденєєву. Кажуть, це не випадково, ведуча дуже сподобалася самому Леоніду Брежнєву. Вона навіть вела один урочистий концерт в день його народження.

Особисте життя

Першим чоловіком став провідною художник, мозаїки якого знаходяться в резиденції Патріарха. І розлучилася з ним Тетяна Вєдєнєєва з досить банальної причини — спиртне. У пари народився син Дмитро і ведуча не витримала наступної картини: вічно тікає мама і вічно п’яний тато з пляшкою коньяку в руці.

Тетяна Вєдєнєєва на відео В початку 90-х Вєдєнєєва перейшла на посаду журналістки в програму «Доброго ранку». Одного разу вона брала інтерв’ю у бізнесмена, власника нафтової компанії Юрія Бегалова. Молодий чоловік здався Тані дуже розумним і інтелігентним, але після зйомки він пропав. І через пару місяців Юрій знову з’явився в житті Вєдєнєєвої. Він став спонсором фестивалю «Сходинка до Парнасу», де журналістка була провідною.

Після фестивалю провідною дали приз зі смішною формулюванням — 10-денну поїздку на Канари в 5-зірковий готель. Заміжня жінка спочатку відмовилася, а потім все-таки зважилася. Виявилося, що Юрій Бегалов теж поїхав на острови.

Втім, романа на відпочинку не було. У той час Тетяна була одружена, так і Юрій не вільний. Перспективи телеведуча не бачила. Проте, в Москві спалахнули справжні почуття. Пара призначила побачення в кафе і в один момент Вєдєнєєва зрозуміла, що життя без цієї людини неможлива.

На початку 90-х бізнесмен і ведуча одружилися. Юрій знайшов спільну мову з сином подружжя, а Тетяна подружилася з двома дочками бізнесмена, хоч це було і важко.

Свою справу

У 1993 році Веденєєву звільнили з телебачення. За її словами, вона з сім’єю відпочивала в Англії і записалася на прийом до дуже важливого лікаря. Але ось відпустку закінчувався, і треба було повертатися додому. Лондонський медик міг прийняти тільки тижнем пізніше. На запитання Тетяни керівнику про відстрочку отримала коротку відповідь: приїжджай або звільняйся. У цей момент ведучу, яка півтора десятиліття працювала без нарікань, взяла образа. Навіщо триматися за місце, якщо вона не потрібна і нічого не варто? Тому дівчина написала заяву «за власним». В душі Таня сподівалася, що її повернуть, однак, ніхто так і не подзвонив.

Як тільки Вєдєнєєва залишилася без роботи, вона тут же вирішила відкрити свою справу. Вона вмовила чоловіка зайнятися виробництвом соусів і екологічно чистих продуктів. Так з’явилася фірма «Трест Б».

Тетяна Вєдєнєєва і Валерій Сюткін Захоплюючу нову роботу Тетяна Вєдєнєєва розбавляла участю в дитячих телеспектаклях. Актриса знялася в «Веселому трамваї» і «Маленької королеви і інших». І більше в 90-е на телебаченні не з’являлась.

До 1999 року сім років Тетяна жила з чоловіком за кордоном, у Франції. Син навчався в Англії. А після повернення на батьківщину виявила, що виросли хлопчики і дівчатка пам’ятають програми «на добраніч, малюки!». А в рейтингу найбільш популярних телеведучих, який опублікували в кінці 90-х, з подивом знайшла своє прізвище на першому місці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: