Ім’я: Тетяна Волосожар

Дата народження: 22 травня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Дніпропетровськ

Діяльність: фігуристка

Вага: 42 кг

Зріст: 160 см

Біографія Тетяни Волосожар

Дитинство Тетяни Волосожар

Батько Тетяни Волосожар – військовий, який був направлений разом з родиною в Дніпропетровськ. Там народилася Таня. Батьки хотіли, щоб Таня і її сестра займалися спортом. Дніпропетровськ – велике місто, в якому була можливість відвести дітей на каток.

Так Таня з сестрою почали займатися фігурним катанням. Сестра незабаром навідріз відмовилася від занять, а Таня хотіла продовжити. Їй тоді було всього чотири роки. Але одного бажання дівчинки було недостатньо, за словами тренера, у неї був зайву вагу, тому Тетяна продовжила заняття в абонементній групі. Щоб у юної спортсменки була мета, Тані пообіцяли перевести її в секцію, якщо за місяць занять побачать результати. У неї все вийшло, і у п’ять років вона почала серйозно займатися. Першим тренером була Людмила Петровська.

Фігуристку Тетяну Волосожар називають господинею льоду

У початкових класах Таня вчилася паралельно із заняттями фігурним катанням. Це була спеціалізована школа. Завдяки наполегливим занять, прагнення дівчинки до досягнення хороших результатів, вже в семирічному віці вона стала переможницею в одиночному катанні. Це було її перше змагання.

Фігуристка Тетяна Волосожар у великому спорті

Ця перемога дала зрозуміти, що росте перспективна фігуристка. Коли їй було 14 років, вона отримала пропозицію спробувати сили в парному катанні з Петром Харченко. Таня дала згоду і зайнялася парним катанням. Її наставником став В’ячеслав Ткаченко.

Пара досить швидко спрацювалася і показувала відмінні результати. У 2004 році, коли Тетяні було лише 18 років, їх пара стала першою в Україні. Багато авторитети від фігурного катання, спостерігаючи за виступами молодої пари на етапах Гран-Прі, де ті піднімалися на щаблі п’єдесталу, висловили думку, що партнерка явно сильніше.

Після цих змагань, новий тренер Галина Кухар прийняла рішення дати можливість Тані попрацювати з іншим партнером, а саме, зі Станіславом Морозовим. Стас був надійним, з ним Волосожар було комфортно, а головне зовсім не страшно кататися. Чемпіонат України цією парою був виграний чотири рази, двічі вони привозили «срібло» з Всесвітньої зимової універсіади.

На їх рахунку дванадцяте місце (Олімпіада в Турині) і четверте місце (чемпіонат світу 2007). В цей час в житті і роботі пари з’являється Микола Морозов, який став постановником їх програм, хореографом і співавтором.

Рок-опера і вальс: Волосожар і Траньков показали нову програму Таня, будучи цілеспрямованою людиною, яка хотіла підкорювати нові вершини у спорті. У 2008 році вона прийняла рішення виїхати до Німеччини і продовжити заняття у Інго Штоєра. Цей відомий тренер був наставником цілої «інтернаціональної» сім’ї спортсменів. До них приєдналася і Таня. Вже через рік Стас і Таня отримали дві медалі змагань Гран-Прі, в результаті, у фіналі вони стали четвертими. Крім того, пара добре відпрацювала на чемпіонаті світу, ставши шостою.

Тренуючись в Німеччині, хлопці придбали стабільність в катанні, рухи стали більш відточеними, а складність виконуваних ними програм помітно зросла. Після того, як на Олімпіаді у Ванкувері вони стали лише восьмими, Станіслав пішов на тренерську роботу.

Так Таня несподівано залишилася без партнера. Звичайно, пропозиції надходили, адже вона була заслуженою фігуристкою. Але подбав про нового партнера для Тетяни Станіслав Морозов. Він запропонував створити пару з Волосожар Транькову, який якраз був у пошуках партнерки. І Траньков, Волосожар і дали свою згоду. Так утворився новий російський дует. Таня в 2010 році стала російською громадянкою. Нову пару почали тренувати Станіслав Морозов, Ніна Мозер і Микола Морозов.

Максиму Транькову і Тетяні Волосожар дозволили виступати відразу за два регіону Після перших виступів хлопців Людмила Великова передрекла, що вони стануть дивною і непереможною парою. Сезон 20102011 приносив перемогу за перемогою. Пара працювала злагоджено, без конфліктів між собою. Крім того, кожен з них був професіоналом з хорошим досвідом катання за плечима.

На жаль, наступний сезон Тетяну і Максима переслідували травми, змусили їх пройти лікування в Нью-Йорку, в спецклинике. Тим не менш, вони заслужили золоті медалі на чемпіонаті Європи. Залишався непокірливий світовий чемпіонат, але все було попереду. Вже в квітні 2013 року хлопці стали чемпіонами світу. Цієї події чекали вісім років, так як вісім років російські пари не завойовували світового золота.

Особисте життя Тетяни Волосожар

Тетяна Волосожар зараз живе у Москві разом зі своїм цивільним чоловіком Станіславом Морозовим. Вони живуть в будинку, який знаходиться на Волгоградському проспекті, в крокової доступності від ковзанки. Станіслав не їздить за кермом, тому це дуже зручно. Цікаво, що в цьому будинку живе і Максим зі своєю дівчиною Сашком. Виходить, що Таня і Максим практично весь час поруч.

Тетяна Волосожар і Максим Траньков є лідерами у фігурному катанні

На питання, чи не заважає роботі пари, що одним з тренерів є Танін цивільний чоловік, вона відповіла, що це заваді їх роботі не є. Адже з Максимом і Танею працює ціла команда тренерів. При виникненні будь-то непорозуміння або конфлікту, гасить його зазвичай Ніна Михайлівна Мозер, яка є головним тренером. Ніякого упередженого ставлення до Максима з боку Станіслава немає.

У вільний час Таня ходить в тренажерний зал, гуляє з улюбленою собакою, відвідує басейн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: