Ім’я: Тетяна Устинова

Дата народження: 21 квітня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва

Діяльність: письменниця, ведуча

Вага: 97 кг

Зріст: 180 см

Біографія Тетяни Устинової

Тетяна Устинова – це одна з найпомітніших жінок в світі російської літератури. Твори цієї письменниці виходять мільйонними тиражами, а багато з її романів практично моментально стають основою для однойменних фільмів. В життя цієї неординарної жінки є безліч яскравих моментів. Саме тому сьогодні ми вирішили поговорити про її кар’єрі і долю трохи детальніше.

Всі ми знаємо і любимо персонажів книг Тетяни Устинової, але що за людина стоїть за усіма цими образами? Як ця неординарна письменниця прийшла в світ російської літератури, і як розвивалася її творча кар’єра на цьому терені? Розповісти все найцікавіше з життя знаменитої письменниці, ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Тетяни Устинової

Наша сьогоднішня героїня з’явилася на світ 21 квітня 1968 року в родині московських інженерів. Як згадує сама російська письменниця, любов до літератури і читання передалася їй від матері, яка сама практично ніколи не випускала з рук книжки.

Біографія письменниці Тетяни Устинової почалася в Москві

Валяючись довго на дивані, мама Тетяни Устинової читала їй уголос самі різні твори – «Онєгіна», «Трьох мушкетерів», «Записки Шерлока Холмса» і багато інших. Маленька Таня слухала їх і постійно ставила питання щодо того, чим був викликаний той чи інший крок або вчинок головного героя. У відповідь на них мама нашої сьогоднішньої героїні, зазвичай, невдоволено пирхала. Так як відповісти на поставлені запитання щось більш-менш виразне вийшло далеко не завжди.

Однак, незважаючи на це, майбутня письменниця все одно дуже любила проводити час разом зі своєю матір’ю і навіть один раз зізналася у своєму інтерв’ю, що улюбленим часом в ті роки для неї був чийсь лікарняний (зазвичай – її або мамин).

Зрівнятися з цим благословенним часом могли лише ті дні, коли Таня і її молодша сестра разом з батьками вибирались кудись у місто. В такі дні вся сім’я зазвичай відвідувала музеї і дитячі театри. Можливо, саме в такі періоди в душі майбутньої відомої письменниці початку вперше з’являтися любов до мистецтва.

А ось дитячий садок і школу вона зовсім не любила. Вся справа в тому, що з-за свого великого зростання майбутня знаменитість часто ставала об’єктом насмішок з боку однолітків. Однак, незважаючи на це, школи з поглибленим вивченням англійської мови дівчина закінчила з відзнакою.

Після цього був період навчання в Московському фізико-технічному інституті, який, за словами самої письменниці, став абсолютно марною тратою часу. Вся справа в тому, що її оцінки завжди відрізнялися великим контрастом. Вона отримувала п’ятірки з англійської і літературним творам, проте раз за разом завалювала профільні предмети – фізику, математику і т. д. і т. п. В цей період до неї, власне, і прийшло розуміння того, що за професією вона працювати не буде ніколи.

Тетяна Устинова і Юрій Поляков про графоманах Після закінчення Вузу деякий час наша сьогоднішня героїня перебувала в повному сум’ятті. Працювати було ніде, а тому сум’яття дуже скоро перетворилося в легку депресію. Однак на допомогу дуже скоро прийшла молодша сестра, яка в той період вже працювала на ВГТРК. Так, Тетяна Устинова отримала посаду секретарки на телебаченні. Але в цій якості пропрацювала недовго.

Вже буквально через сім місяців її тодішній бос запропонував молодій дівчині попрацювати над перекладом програм американського телебачення. Тетяна погодилася і вже дуже скоро почала працювати над створенням адаптованих версій проектів «Порятунок 911», «60 хвилин» і деяких інших.

Незабаром Устинова стала працювати на ВГТРК в якості постійного перекладача, а після цього отримала посаду редактора. Саме в цей період наша сьогоднішня героїня почала писати свої перші романи.

Кар’єри письменниці Тетяни Устинової

У 2000-му році Тетяна Устинова представила публіці свій перший збірник оповідань. Після цього в кар’єрі письменниці настала перерва, пов’язаний з її роботою в Прес-службі президента Росії. На новій посаді жінка пропрацювала кілька років, однак згодом разом з іншими колегами була звільнена після масштабних змін в політичній системі Російської Федерації.

Тетяна Устинова заспівала про Путіна Після цього вона знову почала працювати на телебаченні, проте через деякий час із-за недостатнього фінансування її відділ (відділ зв’язків з громадськістю) був закритий, а вона сама була змушена залишити колишню посадою. В цей період вона почала вперше всерйоз займатися письменницькою справою.

І вже в 2003-му році на полицях книжкових магазинів Росії з’явився її перший роман – «Персональний ангел». Книга виявилася вдалою, а тому видавництво, з яким співпрацювала письменниця, не роздумуючи, запропонувала їй написати ще кілька книг. Тетяна так і вчинила. І вже незабаром книги письменниці почали з’являтися на прилавках одна за одною.

Тетяна Устинова сьогодні

В даний час бібліографія Устинової налічує близько сорока книг, велика частина яких написана в детективному жанрі. Близько двадцяти з них екранізовані.

Вельми примітно, що над створенням багатьох картин жінка працює і в якості сценариста. Кінематографічна адаптація роману «Завжди говори «завжди» навіть принесла письменниці премію «ТЕФІ». Крім того, в особистій колекції Устинової є також і деякі інші нагороди. Однією з найбільш помітних серед них є премія «Електронна літера» за перемогу в номінації «Детектив» (роман «На одному диханні»).

Тетяна Устинова написала понад сорока книг до теперішнього моменту

В завершення відзначимо також той факт, що наша сьогоднішня героїня також часто працює в якості ведучої. У різні роки вона вела передачі «життя як Життя», «Година суду», а також радіошоу «Живий детектив».

Особисте життя Тетяни Устинової

Ще в молодості Тетяна вийшла заміж за свого давнього друга Євгенія Устинова. Разом з ним жінка прожила все своє життя. В даний час у пари двоє дітей – Михайло і Тимофій. Вся родина проживає в підмосковному місті Жуковський.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: