Ім’я: Тетяна Тотьмяніна

Дата народження: 2 листопада 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Перм р.

Діяльність: фігуристка

Вага: 47 кг

Зріст: 161 см

Біографія Тетяни Тотьмяніної

Тетяна Тотьмяніна – це славетна російська фігуристка, що стала відомою після багатьох яскравих перемог. В її колекції є нагороди різного гатунку. Про її найбільш значущих успіхи знає і пам’ятає вся Європа.

Але що ми насправді знаємо про дівчину, яка стала головною героїнею нашої статті? Як вона прийшла в спортивний світ? Які досягнення варто виділити в її кар’єрі? Розповісти про все це ми і спробуємо в нашій статті.

Ранні роки, дитинство і родина майбутньої фігуристки Тетяни Тотьмяніної

Тетяна Тотьмяніна народилася в Пермі 2 листопада 1981 року. Як це не дивно, в ранньому дитинстві вона часто хворіла, а тому в один прекрасний момент лікарі порадили батькам майбутньої фігуристки віддати її в яку-небудь спортивну секцію. Батько і мати нашої сьогоднішньої героїні послухались ради, а тому незабаром Тетяна виявилася в школі фігурного катання.

Вперше вийти на лід спортсменці довелося вже в п’ятирічному віці. Її першим тренером став А. Кислухин. Згодом саме він заклав необхідний базис її фізичної підготовки, а також допоміг фігуристці відчути себе справжньою спортсменкою. Вперше виступати в рамках офіційних змагань дівчина почала в якості фігуристки одиночного розряду, проте якихось особливих успіхів в цьому амплуа не домоглася.

Тетяна Тотьмяніна і Максим Маринін

У 1995-му році під час Чемпіонату Росії (який в іншому пройшов для неї непомітно) наша сьогоднішня героїня познайомилася Максимом Марининым, який в той період вже довгий час шукав для себе партнерку. З цього моменту двоє фігуристів стали тренуватися разом. У 1996-му році вони обидва переїхали в Санкт-Петербург. У цей же період їх тренером стала відома в минулому фігуристка Наталія Павлова.

Шлях Тетяни Тотьмяніної у великому спорті

Вперше з’являтися разом на офіційних змаганнях Тотьмяніна і Маринин стали в 1996-му році. На своєму першому чемпіонаті Росії в парному розряді спортсмени посіли шосте місце. Рік потому – піднялися на одну сходинку вище.

Справжній успіх прийшов до парі лише в 1999-му році. У цей період спортсмени стали бронзовими призерами чемпіонату Росії, а також потрапили в п’ятірку кращих на всеевропейском першості. Після цього до фігуристам прийшов перший успіх. Їх імена стали часто з’являтися у спортивних виданнях, а самі спортсмени здобули престижний виклик в збірну Росії.

Т. Тотьмяніна і М. Маринин Кубок Професіоналів Не менш яскравим в кар’єрі Тотьмяніної і Мариніна став сезон 1999/2000. В цьому році молоді спортсмени зуміли знову посісти третє місце на чемпіонаті Росії, а також завоювати бронзу також і на російському етапі світового Гран-прі – Cup of Russia. Ще більш вдалим стало для Тетяни і Максима виступ на паризькому етапі першості. В рамках Trophee Eric Bompard пара добралася до другої сходинки п’єдесталу.

У цей період у Тотьмяніної і Мариніна почався конфлікт з колишнім тренером. Дізнавшись про те, що спортсмени дали попередню згоду на перехід до іншого тренеру (Тамари Москвіної) Наталія Павлова тренувати їх в подальшому відмовилася. У підсумку Тетяна і Максим були змушені переїхати в Чикаго, де зуміли заручитися підтримкою іншого тренера – Олега Васильєва.

Після переходу до іншого фахівця стиль пари істотно змінився. Васильєв додав в спортивні програми більше танцювальних елементів. В результаті у 2002-му році на Олімпійських іграх пара зупинилася у кроці від п’єдесталу, посівши четверте місце у фіналі. Однак невелика промах на Олімпіаді була з лишком компенсовано іншими перемогами. Так, зокрема, Тотьмяніна і Маринин стали другими на Чемпіонаті Росії і Skate Canada, а також завоювали своє перше золото на європейській першості.

По-справжньому тріумфальним в кар’єрі спортсменів став також і 2002-й рік. У цей період фігуристи виграли відразу чотири медалі на різних етапах Гран-прі, а також стали чемпіонами Європи і тріумфаторами російської першості.

Тетяна Тотьмяніна і Олексій Ягудін

Згодом настільки значуща висота підкорялася фігуристам ще неодноразово. Так, зокрема наша сьогоднішня героїня і її спортивний партнер зуміли добитися перемог ще на двох чемпіонатах Росії і на трьох європейських першостях. Виключно «золотим» став для пари сезон 2005/2006, в рамках якого Тотьмяніна і Маринин зуміли виграти всі змагання, в яких брали участь.

Cup of Russia, Trophee Eric Bompard, Skate America, Чемпіонат Європи та Олімпійські ігри – на кожному з цих змагань спортсмени добиралися до вищої сходинки п’єдесталу. Єдиним винятком із загального правила став тільки чемпіонат Росії.

Довести програму до кінця пара не зуміла через мікротравми, яка змусила фігуристів знятися зі змагання. Після тріумфального сезону російська пара спортсменів завершила професійну кар’єру. Деякий час фігуристи виступали також з комерційними програмами Євгена Плющенка та Іллі Авербуха. Однак подібний етап в їх кар’єрі тривав недовго.

Тетяна Тотьмяніна в даний час

Протягом двох сезонів Тетяна Тотьмяніна також виступала на телевізійному проекті російського Першого каналу «Льодовиковий період». В рамках даного відомого шоу-проекту наша сьогоднішня героїня з’являлася на льодовому майданчику в парі з співаком Микитою Малініним, а також відомим телеведучим Леонідом Закошанським.

Оскар Кучера і Тетяна Тотьмяніна. Льодовиковий період Випуск №4 Деякий час обговорювалася можливість участі Тотьмяніної також і в ще одному сезоні проекту. Проте із-за раптової смерті матері в автомобільній аварії фігуристка відмовилася розглядати таку можливість.

Особисте життя Тетяни Тотьмяніної

Ось вже багато років Тетяна Тотьмяніна живе в цивільному шлюбі з ще одним відомим фігуристом Олексієм Ягудіним. Як зазначається в деяких джерелах, спортсмени знали один одного вже з ранніх років, однак вже в більш зрілому віці стали зустрічатися.

У листопаді 2009-го року відома російська спортсменка народила своєму обранцеві дочку Єлизавету. Як зізналася наша сьогоднішня героїня, в майбутньому вона хотіла б мати трьох дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: