Ім’я: Тетяна Орлова

Дата народження: 1 липня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Коломна, Московська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 71 кг

Зріст: 183 см

Біографія Тетяни Орлової

Тетяна Орлова – це незвичайна актриса з непростою долею. Протягом всієї своєї кар’єри вона боролася з умовностями і методично торила собі шлях до вершин російського кінематографа.

Вона продиралась крізь терни, щоб лише до п’ятдесяти років заявити про себе по-справжньому. Саме ця непохитна віра в себе і виділяє актрису серед інших колег по цеху. Але що нам відомо про неї? Розповісти цілісну і повну історію життя Тетяни Орлової ми спробуємо сьогодні в нашій статті.

Ранні роки, дитинство і родина Тетяни Орлової

Тетяна Олександрівна Орлова з’явилася на світ 1 липня 1956 року в невеликому підмосковному місті Коломна. Про її дитинство відомо небагато. А тому достеменно можна сказати тільки те, що зростала майбутня актриса в неповній сім’ї. Її батько рано помер, а тому вихованням дівчинки займалася мама. Іноді активну участь у житті нашої сьогоднішньої героїні виявляла також і її тітка – актриса одного з московських театрів. Саме вона прищепила Тетяні любов до театрального мистецтва. Часто вона проводила дівчинку з собою за куліси, а тому в один прекрасний момент «магія театру» зробила свою справу.

Тетяна Орлова в молодості навчалася в Гітісі

Орлова закохалася в чарівність акторських гримерок і тонку атмосферу творчості, яка відчувалася тут буквально всюди. Саме тому, трохи подорослішавши, вона чітко вирішила для себе, що з часом стане відомою актрисою. Зрештою, так і сталося. Однак успіху все-таки довелося почекати.

Після закінчення школи наша сьогоднішня героїня вирушила вступати в ГІТІС (Російську академію театрального мистецтва). Пройти складні вступні випробування вдалося з першого разу, проте навчання все ж виявилась нелегким тягарем. Але здаватися на півдорозі актриса не збиралася. Вона викладалась на репетиціях і акторських заняттях, а тому з плином часу змогла домогтися поваги педагогів і однолітків.

У 1977-му році Тетяна Орлова отримала диплом про закінчення театрального Вузу. Залишивши рідну alma mater, дівчина вирушила шукати собі роботу в московських театрах. І вже незабаром зуміла-таки підшукати відповідне місце в трупі театру імені Маяковського.

Режисером театру в той період був її колишній Вузівський викладач Андрій Гончаров. Проте якихось поблажок від нього чекати не доводилося. Швидше навпаки – відомий режисер практично не помічав молоду актрису, а тому довгий час у Тетяни Орлової не було можливості по-справжньому проявити себе. Вона грала другорядні ролі в спектаклях «Вдала угода», «Розлучення по-жіночому»,

Мурзилки Int. & Тетяна Орлова — пародія «Татусеві дочки» (Гр. Уматурман) «Забави дон Жуана», «Наливні яблука, чи Правда — добре…», а також деяких інших постановках. Але, незважаючи на велику кількість робіт, глядачі і критики її практично не помічали.

У дев’яності роки, коли в Росії почалися дуже складні часи, Тетяна Орлова часто працювала на так званих «капусниках», які в той період були практично єдиним способом існування.

Кар’єра актриси Тетяни Орлової, фільмографія

Однак, як це не дивно саме на зламі вісімдесятих і дев’яностих Тетяна Орлова стала часто зніматися в кіно. У той період актрисі вже було за тридцять, але серйозні ролі, як і раніше, обходили її стороною. Як правило, наша сьогоднішня героїня грала лише другорядних персонажів, а тому завжди залишалася в тіні інших акторів.

Більш-менш великі ролі актриса виконала тільки у фільмах «Уроки музики», «Життя-жінка», «Пам’ятаєш запах бузку». Дані картини не принесли їй особливої слави, а тому вже в 1992-м рік Орлова надовго залишила світ кіно, щоб знову зосередитись на театральній кар’єрі.

Тетяна Орлова у виставі «Вдала угода» Повернутися в російський кінематограф актрисі довелося тільки десять років потому! І тільки в цей період в її кар’єрі настала світла смуга. У 2002-му році наша сьогоднішня героїня отримала одну з другорядних ролей у серіалі «Троє проти всіх». Після цього Тетяна Орлова з’явилася ще в декількох фільмах і телесеріалах.

На перших порах актриса по-старому грала лише невеликі ролі, однак сам формат картин, в яких вона знімалася, вже викликав повагу. Вона працювала з кращими режисерами Росії. І знімалася з такими зірками кіно як Костянтин Хабенський,Чулпан Хаматова, Данило Страхов, Федір Бондарчук, Агнія Дітковскіте та ін.

З плином часу Тетяна Орлова зуміла-таки розжитися кількома яскравими ролями. Актриса зіграла великі ролі в телевізійних фільмах «Несподівана радість», «Парижани», а також в картині «Спека».

Тетяна Орлова в даний час: серіали і велике кіно

У 2007-му році наша сьогоднішня героїня виконала роль брутальної секретарки в серіалі «Татусеві дочки». Даний проект несподівано приніс їй великий успіх, а тому кар’єра Тетяни Орлової стала стрімко набирати обертів.

Після першої яскравої ролі пішли інші. Так, актриса опинилася в серіалах «Вороніни», «Крем», «Одна за всіх», «220 вольт любові», а також в комедійному проекті «Даєш молодь!», де отримала постійну роль матері одного з головних героїв. Таким чином, лише тільки до п’ятдесяти років Тетяна Орлова придбала справжню популярність. Як це ні дивно, проте рідною для актриси став жанр комедії, на який колись давно вона не звертала ніякої уваги.

Тетяна Орлова жодного разу не була заміжня

Серед останніх робіт актриси переважають комедійні ролі. Зокрема, актриса зіграла в комедіях «Дублер», «Острів везіння», «Ржевський проти Наполеона», «На зраді», а також в гумористичних серіалах «Думай, як жінка» і «Ластівчине гніздо». Однак більш характерні ролі в списку робіт актриси також зустрічаються нерідко. Яскравим прикладом тому є фільми «М. У. Р», «Зачароване кохання».

У 2014-му році актриса повинна знову повернутися до сімейних фільмів. В цей період вона з’явиться в нових епізодах серіалів «Татусеві дочки» та «Даєш молодь!», а також зіграє одну з головних ролей у фентезійному фільмі «Біловоддя. Таємниця загубленої країни».

Особисте життя Тетяни Орлової

Більшу частину життя актриса прожила одна. Вона ніколи не була заміжня. У неї немає дітей. Сьогодні вона проживає у звичайній п’ятиповерхівці на околиці Москви, разом зі своєю близькою подругою Тетяною Потапової. Даний факт деякий час тому став підставою для чуток, що з’явилися про нетрадиційну сексуальну орієнтацію актриси. Проте судити про достовірність подібних повідомлень досить складно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: