Ім’я: Тетяна Морозова

Дата народження: 24 вересня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Уфа

Діяльність: актриса, автор сценічних мініатюр

Вага: 52 кг

Зріст: 158 см

Біографія Тетяни Морозової

Тетяна Морозова – одна з найяскравіших учасниць проекту Comedy Woman. Її образ «простої російської баби» вже давно полюбився глядачами і став для фанатів комедійного шоу майже рідним. Сьогодні Тетяна Морозова відома і улюблена в усіх куточках Росії. Але як їй вдалося досягти таких висот? Як її кар’єра розвивалася, і які найбільш значущі етапи вміщує в себе її доля? Розібратися у всьому цьому ми спробуємо сьогодні, представивши вам невеликий біографічний нарис про життя і творчість артистки.

Дитинство і юність Тетяни Морозової

Майбутня актриса народилася на світ в провінційній Уфі в звичайній середньостатистичній сім’ї, не відрізняється чимось цікавим. З ранніх років вона займалася різними видами творчості і була дуже активною дитиною. З самого дитинства Таня відвідувала секцію хореографії (вивчала сучасні та народні танці), а також позакласні уроки шиття і рукоділля. Як зізнається сама зірка Comedy Woman, відомий і улюблений усіма образ «простої російської баби» склався саме в той період. Притому становлення цього амплуа відбувалося природно, само собою.

Тетяна Морозова жартувала спочатку в КВН, а зараз в Камеді вумен

Тетяна Морозова завжди любила мистецтво. Однак точні науки захоплювали її не менше. Саме тому, отримавши диплом про закінчення одинадцяти класів, молода дівчина вирішила поступати в університет на спеціальність «Вчитель малювання, креслення і нарисної геометрії». Її alma mater став Башкирський державний педагогічний університет. Саме тут у 2001-му році вона познайомилася з багатьма новими друзями, які згодом стали її партнерами по виступам в Клубі Веселих і Кмітливих.

Дебют Тетяни Морозової в КВК і подальші успіхи

Грати в Клубі Олександра Маслякова наша сьогоднішня героїня початку в 2002-му році. В цей період вона вперше з’явилася на сцені і почала будувати успішну кар’єру комедійної артистки. Вельми примітно, що на перші репетиції команди КВН «Справжня збірна» (в якій вона виступала в той період) Тетяна прийшла на запрошення уфімського актора Олександра Огнєва. На самому початку репетиції і виступи не викликали у молодої дівчини особливого ентузіазму, однак дуже скоро Тетяна Морозова «втягнулася» в даний процес. І через деякий час вже буквально не уявляла свого життя без КВН-івської сцени.

Після розпуску команди «Справжня збірна» Тетяна Морозова прийняла запрошення мінської команди «Вщент» і ненадовго переїхала в Білорусь. З цим колективом дівчина деякий час виступала в білоруській Вищій лізі КВН, проте незабаром стала з’являтися на сцені вже з іншим колективом — челябінській командою «Особи Уральської Національності (Місяць)».

Тетяна Морозова Comedy Women на ТНТ Після яскравого виступу на фестивалі в Сочі команда отримала запрошення взяти участь у першому сезоні Прем’єр-ліги КВН. У складі уральської команди Тетяна Морозова стала дуже популярна. Однак, як не дивно, так і не завоювала в КВК жодного більш-менш значимого титулу.

У дебютному для себе сезоні-2003 Місяць дісталася до півфіналу Прем’єр-Ліги, а вже через рік увійшла до числа півфіналістів ліги КВН. Даний результат «Особи уральської національності» повторили і в 2005-му році. У сезоні-2006 після чотирьох років виступів на сцені Клубу Веселих і Кмітливих «ЛУНа» досягла вищого результату в своїй кар’єрі і стала срібним призером Вищої ліги.

Після цього команда на якийсь час припинила своє існування, і кожен з учасників пішов своєю дорогою.

У тому ж 2006-му році Тетяна Морозова ненадовго розлучилася з Клубом Веселих і Кмітливих і зосередилася на написанні дипломної роботи. Кілька місяців потому вона успішно закінчила університет, проте працювати за фахом так і не стала.

Тетяна Морозова на час покидала сцену КВК

Comedy Woman, Тетяна Морозова зараз

Через деякий час вона разом зі новоствореної командою Місяць почала гастролювати по містах Росії і країн СНД, виступаючи на різних сценах з комедійними естрадними постановками. Однак у 2008-му році на запрошення своєї давньої колеги учасниці команди КВН «Мегаполіс» Наталії Eprikân стала постійною учасницею проекту Made in Woman. Протягом декількох місяців Тетяна Морозова виступала в московських клубах, а згодом після виходу телевізійної версії передачі стала зніматися на каналі ТНТ. У цей період жіночий комедійний проект отримав назву Comedy Woman.

На легендарній сцені з величезною літерою «З» Тетяна Морозова стала з’являтися в образі «простої російської баби», що вічно так чи інакше задающейся питанням: «Куди поділися всі справжні чоловіки?». Вона виступала в традиційному слов’янському костюмі, а також з накладною косою, яка доходить їй до пояса. Її головними рисами стали прямота і щирість, які в даному випадку представлялися в комічному світлі.

Особисте життя Тетяни Морозової

У 2011-му році відома комедійна актриса вийшла заміж за хлопця на ім’я Павло. Зі своїм майбутнім чоловіком дівчина познайомилася на святкуванні дня народження одного з спільних друзів. Молоді люди почали зустрічатися, і одного разу під час поїздки в таксі Павло зробив їй пропозицію.

Як стало відомо журналістам, весілля артистки була витримана в традиційному російською стилі. На святкову церемонію були запрошені цигани, музиканти і навіть дресирувальники ведмедів. Після гучного свята новоспечене подружжя вирушили у весільну подорож на Балі.

Тетяна Морозова вийшла заміж і народила дитину

У березні 2013-го року в молодій родині сталося поповнення: Тетяна Морозова народила своєму чоловікові дочку. Яке ім’я отримав новонароджена дитина на даний момент не відомо. Як повідомила журналістам сама зоряна мама, зараз у рейтингу лідирують два імені — Анна-Софія. Яке з них в кінцевому підсумку виберуть батьки, буде відомо пізніше.

В недавньому минулому В житті Тетяни Морозової трапився і ще один примітний епізод – вона, ніби слідуючи за чином своєї екранної героїні, переїхала в звичайну підмосковне село. Тут молода сім’я живе і будує плани на майбутнє. Так, зокрема, як зізнається сама Тетяна Морозова, вона пристрасно захоплена ідеєю створення власного комедійного шоу. Крім того, дівчина мріє зіграти цікаву роль в кіно.

Які з цих задумів здійсняться, покаже час.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: