Ім’я: Тетяна Михалкова

Дата народження: 14 лютого 1947 р. (69 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Заальфельд, Німеччина

Діяльність: модель, перекладач

Вага: 63 кг

Зріст: 172 см

Біографія Тетяни Міхалковій

Тетяна Євгенівна Михалкова, дружина знаменитого режисера Микити Сергійовича – визнаний громадський діяч. Вона очолює Благодійний фонд «Російський силует», метою якого стала підтримка національних дизайнерів модного одягу. Займається підготовкою та проведенням масштабного проекту «Нова Росія – XXI століття», питаннями надання починаючим дизайнерам-модельєрам можливості стажування в легендарних зарубіжних Будинках високої моди – «Ів Сен Лоран», «Лекоане-Еман», а також у вітчизняних підприємствах, які працюють у сфері fashion-індустрії. Не раз підкреслювала, що мода – це її професія і життя.

Дитинство і юність Тетяни Міхалковій

Народилася Михалкова (до заміжжя Шигаєва) в 1947 році в німецькому місті Заальфельд. Її мама була істориком, батько – військовим. Дитячі роки Тетяни пройшли у Воронежі, де вона вчилася в школі з поглибленим вивченням англійської мови. Потім закінчила в Москві Інститут іноземних мов ним. Моріса Тореза. Близько року була гідом-перекладачем в компанії з іноземного туризму в СРСР «Інтурист» та бюро міжнародного молодіжного туризму «Супутник».

Перший досвід: Тетяна Михалкова — модель

Займатися тільки передачею чужих думок в якості посередника-перекладача дівчині набридло, вона хотіла викладати і почала шукати роботу за цією спеціальністю. Одного разу Михалкова поверталася додому у Ковальській мосту. Була засмучена, бо її не взяли на роботу в Авіаційний інститут. Причому, що особливо образливо, їй відмовили через нібито неналежного зовнішнього вигляду – Тетяна носила занадто короткі для потенційного наставника молоді спідниці і розпущене довге волосся. Тому, побачивши оголошення про набір манекенниць у Загальносоюзний Будинок Моделей одягу, подумала, що їй нема чого втрачати, і зважилася зайти на кастинг. Члени худради її кандидатуру одностайно схвалили, оцінивши красу ніг і волосся претендентки. У підсумку, дещо несподівано для себе самої, вона стала манекенницею.

Тетяна Михалкова в молодості працювала менекенщицей

Більше п’яти років дівчина працювала в колективі, де творили найкращі вітчизняні художники-модельєри, піонери радянської моди, в тому числі, В’ячеслав Зайцев. Слід зазначити, що згодом Тетяна стала його улюбленою моделлю. Причому красу і професіоналізм дівчата визнавали не тільки в Росії, але і за кордоном – її запрошували в Італію, а також одне з найбільш елітних і популярних видань – естонська журнал мод «Силует».

Роман Тетяни Міхалковій з Микитою Михалковим

З майбутнім чоловіком Тетяну познайомила в Будинку кіно Вівіан Рік, третя дружина Андрія Кончаловського, старшого брата Микити. Міхалков до того часу розлучився зі своєю першою дружиною Анастасією Вертинській. Тетяна йому відразу сподобалася, і він став доглядати за скромною дівчиною. Дуже скоро між молодими людьми виникло глибоке почуття. Потім Михалкова забрали в армію, і Таня протягом двох років його чекала. Після повернення Микити зі служби в 1973 році вони одружилися. Реєстрація шлюбу проходила не в Москві, а в місті Грозному, де 28-річний Міхалков проводив зйомки свого першого фільму «Свій серед чужих, чужий серед своїх».

Особисте життя Тетяни Міхалковій

Після заміжжя Тетяна продовжила демонструвати нові зразки одягу в Будинку Моделей. Причому її виходи на подіум тривали до відходу в декретну відпустку на сьомому місяці вагітності. Після цього її кар’єра моделі закінчилася. Микита Сергійович заперечував проти того, щоб їхні діти ходили в дитсадок або виховувалися нянею. Тому молода мама вирішила присвятити себе дому і сім’ї. Надалі у них з’явилося ще двоє дітей.

Тетяна Михалкова закінчила кар'єру моделі після того, як створила сім'ю

Сьогодні їхні діти вже дорослі. Ганна і Надія – актриси, Артем – актор і режисер. Старша дочка подарувала батькам трьох онуків – Андрія, Сергія і Лідію, молодша – двох – Ніну та Івана, у нього є дочка Наталія.

Не можна не згадати, що Тетяна Євгенівна дуже любить бантики. Вони позицируются сьогодні як її фірмовий PR-хід і своєрідна візитна картка. Виявляється, відданість цьому аксесуару виникла у Міхалковій ще під час її роботи в Будинку моделей, коли вона відвідувала Ленінську бібліотеку, щоб помилуватися знаменитим знімком Коко Шанель з витонченим і скромним бантиком у волоссі. З тих пір Тетяна і стала віддавати перевагу цьому прикраси, зібравши цілу колекцію бантиків різних кольорів і форм.

Тетяна Михалкова в даний час

Коли син і дочки виросли, у Тетяни Євгенівни з’явилася можливість проявити себе в суспільстві, реалізувати свої творчі здібності в цікавому світі моди. У 1997 році для пропаганди національних традицій в одязі вона створила фонд «Російський силует». Під її керівництвом були організовані покази мод багатьох вітчизняних модельєрів. У 1999 році Тетяною Євгенівною заснований Всеросійський конкурс молодих дизайнерів одягу – до 200-річчя Олександра Пушкіна, який пройшов у зв’язку з цим під назвою «Я помню чудное мгновенье…».

Тетяна і Микита Михалковы – одна з найбільш міцних сімей серед російських знаменитостей

З кожним роком число учасників і географія конкурсу, як і якість представлених робіт, зростали. Склад претендентів на перемогу завжди був різноманітний – тут демонстрували свої колекції близько тисячі модельєрів з Москви, Ханоя, Лондона, Сочі, Харкова, Нальчика. Фінал конкурсу зусиллями Тетяни Євгенівни проходить в Гостиному дворі в Москві. За роки свого існування «Російський силует» став справжньою кузнею кадрів для російської індустрії моди. Диплом конкурсу, який незмінно вручає голова журі Михалкова, дозволяє переможцям отримувати запрошення на різноманітні виставки та покази мод, знайти гідне застосування своїм здібностям і хорошу роботу. Серед дипломантів, успішно розвивають власні лінії одягу, художник-модельєр Таша Строга, кумир російських IT-girls Олександр Терехов, власниця дизайнерської студії TAKSAgroup Наталія Тарасевич та багато інших.

Тетяна Євгенівна багато їздить по Росії і по всьому світу, займається створенням цілого ряду проектів на телебаченні. Серед них – передачі про моду «Базар» на ТВЦ, «Ти – супермодель» на СТС. У 2001 році Російська академія мистецтв удостоїла її свого звання почесного члена за істотний внесок у розвиток російського дизайну. Міхалкова – академік НАЇМ, нагороджена багатьма орденами і пам’ятними знаками, в тому числі, медаллю «Міжнародного фонду Юнеско».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: