Ім’я: Тетяна Лютаєва

Дата народження: 12 березня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Одеса

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 174 см

Біографія Тетяни Лютаєвою

Тетяна Лютаєва – жінка, яка народилася в Україні, якусь частину життя прожила в Литві і стала заслуженою артисткою Росії. Після своєї дебютної роботи в якості актриси над міні-серіалом «Гардемарини, вперед!», вона в мить стала популярною. Всім настільки сподобалася гра юної актриси, що їй один за іншим почали сипатися пропозиції по роботі.

Актриса Тетяна Лютаєва

Варто зазначити, що на момент 2015 року жінка зіграла понад 100 ролей, і це лише на кинопоприще. Крім цього, вона є великим любителем театральної сцени, де також провела чимало часу. У якийсь період часу у Тетяни був перерву на особисте життя, але кожен раз їй вдавалося повертатися до улюбленої роботи.

Дитинство Тетяни Лютаєвою

Майбутня талановита актриса народилася 12 березня 1965 року в портовому місті Одесі. Її мама все життя працювала психіатром-логопедом, а батько за фахом геолог. До речі, сама актриса зізнається, що дуже схожа на свого тата, це стосується і зовнішнього вигляду, і характеру.

Тетяна Лютаєва в молодості

З самого дитинства Тетяна почала цікавитися театральним мистецтвом, проте батьки не бачили в ній ніякого таланту. Вони навіть припустити не могли, що в майбутньому їх дочка зможе підкорити кращих режисерів Радянського Союзу і стати кумиром багатьох глядачів.

Вперше дівчина почала замислюватися про повноцінної акторській кар’єрі ще під час останніх років навчання в школі. Тоді вона вважала себе некрасивою, занадто худий і сором’язливий, але їй все ж вдалося повірити в свої сили і записатися в театральний клас. Спочатку батьки були проти такого захоплення, адже, як і раніше не помічали в доньці схильностей до театральної справи. Однак помітивши її тягу до прекрасного — змирилися. Саме в спеціалізованому класі Тетяна отримала базові знання по театральному мистецтву.

Початок акторської кар’єри Тетяни Лютаєвою

У 1983 році в рідне місто Тетяни в пошуках нових талантів приїхав народний артист СРСР Олексій Баталов. За щасливим збігом обставин він помітив дівчину і запросив її навчатися на акторському факультеті Вдіку.

Осяяна мрією про успішну акторську кар’єру вона не могла упустити такий шанс, тому початку навчання в класі Баталова. Протягом наступних чотирьох років дівчині вдавалося поглинати всі знання, якими наділяли її викладачі, і стати однією з кращих учениць курсу.

Тетяна Лютаєва у фільмі «Гардемарини, вперед!»

В 1986 році прийшов час випускного іспиту у вигляді постановки «Тінь», за п’єсою Шварца, яку крім інших гостей відвідала відомий режисер того часу Світлана Дружиніна.

Режисер була приємно здивована акторському таланту юної дівчини, тому запропонувала їй випробувати свої сили на пробах до міні-серіалу «Гардемарини, вперед!», над яким Світлана працювала в даний момент. Тетяні вдалося чудово проявити себе на кастингу і отримати одну з основних ролей. Вона зіграла роль дівчини Анастасії Ягужинской.

Кінокартина отримала колосальний успіх, а сама актриса стала справжнім відкриттям року. Мало кому вдавалося за допомогою дебютного фільму прославитися на всю країну. Варто відзначити, що у фільмі використовувався голос не Тетяни, а іншої актриси Анни Каменковой. Головні ролі в картині також виконали Сергій Жигунов, Дмитро Харатьян, Володимир Шевельков і Михайло Боярський.

Фільмографія Тетяни Лютаєвою Після такого успішного дебюту, режисери зі всієї країни хотіли співпрацювати з Тетяною Лютаєвою. Їй щодня надходили пропозиції по роботі, які зробили б її ще популярнішим, проте вона обрала любов і сім’ю. Як раз в той момент дівчина познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, і прийняла рішення кинути все заради збереження відносин і відправиться з ним на його батьківщину в Литву.

Життя у Литві Тетяни Лютаєвою

Для Тетяни переїзд не був ударом, а став усвідомленим рішенням. Вона не опустила руки, а навпаки, продовжувала будувати акторську кар’єру, але вже в столиці Литви. Насамперед дівчина стала однією з актрис місцевого драматичного театру, в якому їй вдалося зіграти в декількох знаменитих постановках.

Лютаєва Тетяна Борисівна

Наприклад, у 1989 році Тетяна з’явилася в ролі Франсуаза Вато у виставі «Публіці дивитися забороняється», у 1996 році вона брала участь у постановці «Приборкання норовливої» за п’єсою Вільяма Шекспіра, в 1998 році зіграла Ольгу у виставі «Три сестри». Це лише мала частина всіх її акторських робіт у театрі.

Крім роботи в театрі Тетяна також не упустила можливість зіграти кілька ролей у кіно. Після виходу міні-серіалу «Гардемарини, вперед!» юну актрису почали впізнавати і в Литві. Вона стала однією з найбільш популярних кіноактрис в СРСР, тому пропозицій по роботі у неї було більш ніж достатньо.

Вона з’явилася у численних фільмах, серед яких «Дама з папугою» 1988 року, «Сім днів після вбивства» 1991 року, а також у продовження нашумілої картини «Віват, гардемарини» 1991 року і «Ти» 1993 року.

Тетяна Лютаєва: Історії в деталях На жаль, після виходу картини «Листа в минуле життя» в 1994 році Тетяні перестали надходити пропозиції. Це пов’язано з тим, що російський кінематограф різко втратив джерело фінансування, тому в кіно знімалися тільки актори, які мали непогане фінансове становище, а талант, освіту та досвід роботи був абсолютно не важливий.

Подальша кар’єра в Росії Тетяни Лютаєвою

У зв’язку з розлученням з чоловіком, Тетяні довелося повернутися з Литви в рідну Росію. На момент початку 2000-х років російський кінематограф повернувся в колишнє русло, а багатьом режисерам як раз не вистачало таких досвідчених актрис як Лютаєва.

На батьківщині її талант не забувся, тому їй знову почали надходити пропозиції по роботі. В цілому з початку 2000 по 2010 рік жінка знялася більш ніж в 50 фільмах.

Інтерв’ю Тетяни Лютаєвою Самими запам’ятовуються її роботами стали: «Дура» (2005), серіал «Єсенін» (2005), «ЖАRА» (2006), серіал «Я лечу» (2008) і «обручка» (2008 – 2012), а також комедії «найкращий фільм 2» (2009) та «Викрутаси» (2010). Варто зазначити, що практично в кожному фільмі грала Тетяна ключові ролі.

Особисте життя Тетяни Лютаєвою

Зі своїм першим чоловіком актриса познайомилася на другому курсі навчання в інституті. Це був студент Олегас Дитковскис. Саме він став причиною переїзду Тетяни в Литву. У 1988 році у подружньої пари з’явився первісток – донечка Агнія.

Тетяна Лютаєва з дочкою Агнією

Варто відзначити, що вона повторила долю своїх батьків і також пов’язала своє життя з кіноіндустрією. З-за ревнощів Олегаса до світського життя Тетяни їх сімейне життя зазнала «катастрофа».

Після розлучення дівчина вирішила не переїжджати на батьківщину, а залишитися в столиці Литви, де їй пощастило зустріти свою другу любов. Ним став син відомих прибалтійських акторів Ромуальдаса Раманаускаса і Егле Габренайте — Рокас Раманаускас.

Тетяна Лютаєва з сином Домініком і дочкою Агне Дітковскіте

У 1999 році у пари народився син Домінік, який став вже другою дитиною актриси. Їх щасливе сімейне життя тривала 5 років, однак незабаром вони вирішили розлучитися. Після цього, Тетяна разом зі своїми дітьми переїхала в Росію.

У 2006 році жінка познайомилася зі своїм третім чоловіком Дмитром Мішиним. Однак і з цим чоловіком стосунки на все життя не склалися. Варто відзначити, що в 2014 році Тетяна вперше стала бабусею. У Агнії народився син Федір.

Тетяна Лютаєва сьогодні

З 2011 по 2015 рік Тетяні Лютаєвою вдалося зіграти більше 35 ролей, самими запам’ятовуються з яких стали фільми «Веселі хлопці» (2014), «Овечка Доллі була зла і рано померла» (2015).

Тетяна Лютаєва в серіалі «Матусі»

В цей час жінка найчастіше виконувала ключові ролі в серіалах. Їй вдалося прославитися завдяки двом сезонами серіалу «Метод Лаврової» (2011), «Гетери майора Соколова» (2014) і «Матусі» (2015).

У 2015 році паралельно з кінематографією вона займається вихованням онука.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: