Ім’я: Тетяна Лазарєва

Дата народження: 21 липня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Новосибірськ р.

Діяльність: телеведуча, актриса

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Тетяни Лазаревої

Тетяна Лазарєва — жінка, якій вдається грати відразу кілька ролей. Вона і актриса, і ведуча популярних телепередач і талановита письменниця, і засновник благодійного фонду. Все це не заважає їй бути хорошою дружиною і чудовою мамою трьох дітей.

Дитинство і юність Тетяни Лазаревої

Народилася Тетяна 21 липня 1966 року в північному місті Новосибірськ. Її батьки працювали в фізико-математичній школі при Новосибірському державному університеті. Батько дівчинки Юрій Станіславович викладав історію, а мати Валерія Олексіївна — літературу. Крім Тані в родині є ще одна дитина — старша сестра Ольга, яка в даний час переїхала разом з чоловіком в Малайзії, де працює в клініці медицини нетрадиційного напряму.

Зростання артистки Тетяни Лазаревої близько 180 см

Дитинство Тетяни Лазаревої було безхмарним і щасливим, пройшло воно на території Новосибірського академічного містечка, в якому служили батьки. У Тані з раннього віку виявлялися задатки лідера, пізніше вона зізнавалася, що «будувала» всю сім’ю.

Не дивлячись на те, що дівчинка народилася в родині педагогів, особливої тяги до навчання вона не відчувала. У школі вона стабільно отримувала трійки і четвірки, іноді приносила додому в щоденнику і двійки. П’ятірки були рідкістю. Батько наполягав на тому, щоб донька досягла особливих висот у вивченні загальних дисциплін, але мати, будучи суворої і владної жінкою, неодноразово намагалася напоумити Тетяну.

Після закінчення школи у 1983 році вона пропрацювала деякий час друкаркою в місцевій газеті «Університетська життя», а потім відправилася в столицю, де пробувала потрапити в московські театральні навчальні заклади, що їй не вдалося. Щоб не засмучувати батьків і виправдати їх надії Лазарєва надійшла в Новосибірський педагогічний інститут на факультет іноземних мов за спеціальністю вчитель французької мови, який так і не закінчила. Пізніше дівчина була зарахована в Кемеровський інститут культури на спеціальність диригент естрадно-духового оркестру, де також не довчився до кінця.

Тетяна Лазарєва. Пісня дружини депутата. КВК 1991. НГУ Артистичні нахили рано прокинулися у дівчинки. Маленька Таня дивувала батьків і друзів родини своїми спробами розігрувати вистави. Батько заохочував її прагнення проявити свої акторські здібності і всіляко заохочував її до цього. У шкільні роки Тетяна Лазарєва навчалася грі на скрипці, а, починаючи з восьмого класу, брала участь у музичній групі «Аміго», репертуар якої в основному складали пісні політичної тематики. З гастролями у складі ансамблю починаюча співачка об’їздила безліч міст колишнього СРСР. Участь в групі тривало впродовж десяти років. Протягом цього часу Тетяна пробувала сіючи в самих різних професіях, які не потребували спеціальної освіти.

Тетяна Лазарєва в КВК і на телебаченні

Починаючи з 1991 року, Тетяна була постійним учасником команди КВК Новосибірського державного університету і в її складі двічі ставала чемпіоном вищої ліги. У 1994 році Лазарєва була помічена генеральним директором телеканалу РТР і була запрошена для участі в популярному гумористичному шоу «Раз на тиждень».

Тетяна Лазарєва проти гомофобії В 1996 році на екрани вийшла передача «ОСП-студія», яка відразу ж полюбилася мільйонам глядачів. У ній були представлені смішні пародії на відомі пісні і фільми, а всіма учасниками проекту були колишні члени команд КВК. Надалі творці цієї програми випустили перший російський комедійний ситком «33 квадратних метри», Тетяні Лазаревої в ньому дісталася одна з основних ролей, з якою вона відмінно впоралася.

У 2010 році Тетяна Лазарєва отримала пропозицію виступати в якості телеведучої програми «Це моя дитина!». Також вона вела такі телепередачі, як «Пальчики оближеш», «Дві зірки», «Хороші жарти» і т. д. Крім цього вона записала досить продається музичний диск «Хороші пісні». У кіно Тетяна не особливо досягла успіху, в основному граючи другорядні та епізодичні ролі. Актрису можна побачити в таких фільмах, як «Ад’ютанти любові», «Не родись красивою», » Двічі два», «Моя прекрасна няня» і багатьох інших. Вона працювала на одному знімальному майданчику з колегами, такими як Анастасія Заворотнюк, Григорій Антипенко, Неллі Уварова та іншими зірками.

У 2012 році Вона дебютувала і як письменник. Вона представила громадськості книгу «Світ з першого погляду», яка вийшла великим тиражем.

Благодійна діяльність Тетяни Лазаревої

Тетяна Лазарєва не тільки відома актриса, але і чудовий організатор благодійних заходів. Завдяки своїй популярності, вона зуміла залучити до допомоги знедоленим і бідним безліч росіян. Починаючи з 2004 року, вона разом з чоловіком Михайлом Шацем брали активну участь у діяльності благодійного фонду «Творення», а згодом увійшли до ради його директорів.

Особисте життя: Тетяна Лазарєва і Михайло Шац

Тетяна Лазарєва з чоловіком Михайлом Шацем і дітьми

Тетяна перебуває у другому шлюбі з комедійним актором Михайлом Шацем, з яким познайомилася, працюючи в «ОСП-студії». До цього за її плечима вже був невдалий досвід шлюбу з підприємцем Олександром Друговим. Стосунки з колишнім чоловіком Тетяна не підтримує, не пробачивши йому образу за те, що він залишив її з зовсім маленькою дитиною на руках. З чоловіком Михайлом Лазарєва виховує двох дочок Софію та Антоніну.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: