Ім’я: Тетяна Іванова

Дата народження: 25 серпня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Саратов р.

Діяльність: співачка

Вага: 56 кг

Зріст: 165 см

Біографія Тетяни Іванової

Дитячі та юнацькі роки майбутньої співачки Тетяни Іванової

Тетяна Іванова з народження і до юнацьких років жила в скромному місті Саратові, гуляла з нерозлучною подругою Наташею, відвідувала дискотеки і готувалася до вступу в політехнічний інститут.

Росла жвавою і пустотливий дівчиськом, вміла за себе постояти. Любила слухати пісні «Ласкавого травня», наспівувала скрізь, знала народні пісні, але про кар’єру співачки не думала. Влітку 1988 р. вступні іспити в політехнічний були здані, і дівчина відпочивала перед початком навчального року.

Однак, слухати професорським лекцій в стінах храму науки їй довелося всього два тижні. В Саратов приїхали майбутній директор групи «Комбінація», автор пісенних текстів Олександр Шишинин і композитор Віталій Окостів.

Тетяна Іванова стала популярною після участі в групі «Комбінація»

Вони вже були одержимі ідеєю створення нової групи і займалися підбором її складу. Подруга Тетяни Наташа мала дивовижно красивими ногами, краще, ніж у моделей. Прогулюючись саратовскими вулицями, саме на них звернув увагу Саша Шишинин.

Дивлячись на ноги, він запитав у дівчини, як її звуть і чи вміє вона співати. Тут Наталя відразу згадала про подрузі, відповівши, що сама не співає, а от подруга Таня співає скрізь і завжди. І перед Шишининым постало абсолютно юне створіння в міні-спідниці і з довгою косою.

Олександр здивовано перепитав, чи вміє дитина співати, і запросив на прослуховування. Дівчатам чекав іспит у Віталія Окорокова. Подругу Наталку не врятували навіть довгі ноги, оскільки у неї абсолютно не було слуху. А ось Тетяні відразу запропонували співати.

У вересні 1988 р. замість відміток у студентської заліковці Тетяна отримала перші овації залу, коли відбувся дебют «Комбінації».

Гучна кар’єра Тетяни Іванової у групі «Комбінація»

Слідом за Іванової в групу прийшла більш досвідчена учасниця, студентка консерваторії Олена Апіна (до артистичної кар’єри Олена Льовочкіна). У 1989 р. країну підкорила пісня «Russian girls» і про саратовських дівчат голосно заговорили. Популярність «Комбінації» росла блискавично, особою її були Тетяна Іванова та Альона Апіна.

Настав час підкорювати столицю. Перше побачення з Москвою відбулося у Тетяни 7 листопада 1988 р., коли на Красній площі ще влаштовували салют в честь свята перемоги пролетаріату. Захоплення Тетяни після скромного Саратова не було меж.

Тетяна Іванова & гр.SPORTЛОТО — American Boy Занурившись у великий шоу-бізнес, Тетяна з групою давали по 60-70 концертів на місяць. Дівчата порядком втомлювалися. «Комбінація» збирала величезні зали і стадіони. Як і всі дівчата, Іванова отримувала хороший гонорар, проте більше за всіх заробили організатори концертів.

До речі, Олександр Шишинин принципово визначив всім дівчатам однакові гонорари. Також він строго стежив за їх моральністю і порядком. Адже матері мало не під розписку відпускали своїх чад з дому. Також за усною згодою не рекомендувалося учасницям групи закохуватися і одружуватися.

Однак, як не закохатися в 17-18 років… Тим часом провідна солістка продовжувала злітати на пік популярності. Група записала кілька альбомів, серед яких «Російські дівчатка», «Московська прописка».

Тетяна Іванова та Альона Апіна разом з іншими учасницями Світланою Костыко, Танею Долгановой, Олею Ахуновой і барабанщицею Юлею Козюлковой прикрашали вершини всіх хіт-парадів. На хвилях успіху група «Комбінація» працювала з Ігорем Сарухановым (альбом «сама-Сама»), режисером Сергієм Космачевым, знялася у фільмі з актором Дмитром Харатьяном.

Тетяна Іванова (Комбінація) — Сезон дощів (1997) Тетяна Іванова в складі групи здійснила безліч гастрольних поїздок в Америку і Європу. Особливо тепло приймали російських «зірочок» у Німеччині. Серйозна тріщина в роботі улюбленої всіма «Комбінації» сталася, коли пішла Апіна, закохавшись в божественно вродливого Олександра Иратова.

У 1993 році група раптово втратила Олександра Шишинина. Він був убитий у під’їзді свого будинку з невідомої причини. Ні замовника, ні виконавця так і не знайшли.

Бажання Віталія Окорокова займатися продюсуванням «Комбінації» підтримали не всі. В групу прийшов Талмацкий, умови роботи кардинально змінилися. Не порозумілася з ним і вокалістка Світлана Кашина

Тетяні було неймовірно складно, залишившись одна, вона продовжувала співати і докладала багато зусиль для збереження групи, в якій після відходу Олени почав змінюватися склад, і навіть записала новий альбом «Давай поговоримо» (1998).

Зіркам властиво цікавитися та згасати. Однак,»Комбінація» і її натхненниця Тетяна Іванова ніколи не втрачали популярності. Сьогодні багато хто з ностальгією слухають «Ксюшу», «Бухгалтера», «American boy», «Любов йде не поспішаючи» та інші пісні.

Особисте життя Тетяни Іванової

Першим 18-літній серце юної Тетяни підкорив 29-річний бас-гітарист, що працював у Лайми Вайкуле та Ігоря Саруханова. Цей громадянський шлюб тривав 4 роки. Після гастролей в Австралії коханий залишився там назавжди. Кликав Тетяну до себе, але вона відмовилася змінювати російські берези на заморські пальми.

Тетяна Іванова та Альона Апіна

Коли «Комбінація» переживала важкі часи, її підтримувало сильне плече Вадима Казаченко. Від цього зв’язку у співачки залишилися самі ніжні спогади.

З майбутнім чоловіком Тетяну познайомила Альона Апіна, з якої збереглися дружні, практично родинні стосунки. Історія знайомства носило жартівливий характер. Апіна представила подрузі Ильчина, який нібито пристрасно бажає одружитися артистці.

Слова виявилися пророчими. Тетяна вийшла заміж, народила чудову дочку Машу і продовжувала займатися творчою кар’єрою. Чоловік, далекий від шоу-бізнесу людина, ніколи не заважав їй у цьому.

Тетяна Іванова щаслива жінка. Вона ніколи не шкодувала, що проміняла університетську аудиторію на концертну сцену.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: