Ім’я: Тетяна Голікова

Дата народження: 9 лютого 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Митищі

Діяльність: політик

Вага: 58 кг

Зріст: 168 см

Біографія Тетяни Голікової

Дитинство і родина Тетяни Голікової

Тетяна народилася у Митищах і прожила там до восьми років у своєї бабусі. Батьки в цей час багато працювали і одночасно навчалися, тому не могли самі виховувати Тетяну. Крім Тані, в Митищах була і її двоюрідна сестра. Бабуся жила в старому бараці і сильно боліла, навіть пересувалася вона з працею. Дівчатам довелося багато чому навчитися. Вони пололи грядки в городі, мили підлогу, чистили картоплю. Бабуся була дуже суворою, тому в будинку відчувалася у всьому залізна дисципліна. В садочок вони не ходили, проводячи майже весь день у дворі. Незважаючи на всі труднощі, Голікова з теплотою згадує той час, коли вона жила в Митищах, де було багато друзів і багато радості.

Школу дівчинка закінчила в Лісовому Містечку – селищі під Москвою. У шкільні роки Тетяна була комсоргом школи. Вона вирішила поступати в інститут народного господарства, вибравши загальноекономічний факультет. У 1987 році вона його закінчила і розпочала свою трудову діяльність.

Початок кар’єри Тетяни Голікової

Першим місцем роботи Голікової після інституту був НДІ Держкомпраці. Там вона працювала у відділі заробітної плати протягом трьох років. Наступним місцем роботи стало Міністерство Фінансів на посаді економіста. Через рік це відомство перетворили в Мінфін Росії. Усі наступні роки, аж до 2007-го, Голікова піднімалася по кар’єрних сходах саме у цьому відомстві, починаючи з посади провідного економіста, закінчуючи посадою заступника керівника бюджетного департаменту. У 1995 році вона займалася розробкою бюджету країни. У 1998-му Голікова очолила бюджетний департамент, а в 1999-му стала заступником міністра фінансів.

Тетяна Голікова: самий жіночний російський політик

Колеги відгукуються про Голікової, як про фахівця високого класу в питаннях фінансів, як про людину з феноменальною пам’яттю.

За роки роботи в Мінфіні, Голікова брала участь у розробці великої кількості важливих законів.

У 2005 році, продовжуючи працювати в Мінфіні, Тетяна Олексіївна захистила докторську дисертацію, тема якої стосувалася міжбюджетних відносин.

У вересні 2007-го відбулося призначення Голікової, стало для багатьох несподіванкою, міністром охорони здоров’я та соціальної політики. А Зурабов, який займав цю посаду до неї, був відправлений у відставку.

Під час військового конфлікту, фігурантами якого були Грузія і Південна Осетія в 2008 році Тетяна Олексіївна вирушила у Владикавказ з метою відвідування лікувальних установ. Завдяки її протекції, у Владикавказ було відправлено медичне обладнання і близько тонни препаратів і медикаментів.

Тетяна Голікова. Ексклюзивне інтерв’ю. Повна версія В 2009 році Голікова була в числі тих, хто розробляв методи профілактики і лікування свинячого грипу.

На цьому відповідальному посту діяльність Тетяни Олексіївни була спрямована на модернізацію охорони здоров’я. Зокрема, в її планах було збільшення відрахувань організацій на обов’язкове медичне страхування. Передбачалося, що ці кошти будуть спрямовані на забезпечення потреб безкоштовної медицини. У найближчих планах міністра було забезпечення робочими місцями всіх військових медиків, які втратили роботу через реорганізацію міністерства оборони.

Тетяна Голікова сьогодні

У 2012 році Тетяна Олексіївна в новий уряд вже не увійшла. Відомство, яке вона контролювала, розділили на два окремих. Їх очолили колишні заступники Голікової – Топілін і Скворцова, а колишній міністр стала помічником президента. Їй було доручено курирувати питання Південної Осетії і Абхазії.

Восени 2013-го Тетяна Олексіївна стала головою Рахункової палати.

Познер. Тетяна Голікова

Особисте життя Тетяни Голікової

У першому шлюбі Голікова була п’ять років. Але так як у них з чоловіком, зі слів Тетяни Олексіївни, були різні погляди і поняття про життя, вони вирішили розлучитися. Її другий чоловік – Віктор Христенко. Для нього це теж другий шлюб. З першою дружиною він прожив двадцять років, у них троє дітей. Христенко і Голікова зареєстрували шлюб і повінчалися в 2003 році. Своїх дітей у Тетяни Олексіївни немає, але з дітьми чоловіка вона в хороших відносинах. Періодично вони всі разом відпочивають і просто спілкуються.

Улюбленою домашньою справою є готування. Голікова любить готувати у вихідні дні, коли є час, і робить це із задоволенням. В гостинному домі часто бувають гості.

Майже все своє життя Тетяна Олексіївна періодично постить. З недавніх пір і чоловік дотримується посту разом з нею. Крім цього, Голікова харчується по системі роздільного харчування вже багато років.

На питання у чому рецепт її краси, Голікова відповіла, що весь секрет у тому, що вона любить і любима.

Тетяна Голікова з другим чоловіком Віктором Христенко

За спільною домовленістю, подружжя намагається не говорити вдома про роботу і справах. В той вільний час, який у них буває, вони воліють відпочивати вдома, зустрічатися з близькими і друзями, гуляти. Прогулянок, як каже Голікова, їй дуже не вистачає, але на них майже не залишається часу.

На запитання, що б Тетяна Олексіївна побажала собі, вона відповіла, що дуже хоче мати можливість проводити більше часу з сім’єю і спілкуватися з друзями. Їй подобаються сімейні поїздки і подорожі, головне — бути поруч з близькими людьми.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: