Ім’я: Тетяна Федоровська

Дата народження: 23 вересня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Магнітогорськ

Діяльність: актриса, модель

Вага: 55 кг

Зріст: 167 см

Біографія Тетяни Федорівської

Тетяна Федоровська – це чудова російська актриса, зірка якій засвітилась на кінематографічному небосхилі після виходу на екрани серіалів «Господиня тайги-2», «Справжня любов», а також російської адаптації відомого американського проекту «Як я зустрів вашу маму». Ці роботи принесли нашої сьогоднішньої героїні величезний успіх. А тому розповідь про її життя і творчої долі, напевно, буде цікавий багатьом нашим читачам.

Ранні роки, дитинство і родина Тетяни Федорівської

Тетяна Федоровська з’явилася на світ 23 вересня 1979 року в місті Магнітогорську. У цьому місті пройшло її дитинство. Там же наша сьогоднішня героїня зробила свої перші кроки як актриса. Спочатку дівчина займалася акторським ремеслом у творчій студії своєї школи. А потім стала також осягати тонкощі театральної майстерності в школі-студії, яка функціонувала при магнітогорському Драматичному театрі імені Пушкіна.

Актриса Тетяна Федоровська - зірка серіалу Ангел і демон

Таким чином, вже до сімнадцяти років у Тетяни Федорівської був непоганий досвід сценічних виступів, а також значний багаж знань, яким могли б позаздрити і деякі професійні актори. Таня вчилася і вдосконалювалася. А тому постійно йшла вперед. У сімнадцять років вона закінчила акторську школу драматичного театру, а відразу після цього вирішила продовжити навчання ще і в акторській студії «Арт-Майстер». У цьому місці молода провінційна актриса провчилася ще три роки. І лише після цього Тетяна Федоровська, нарешті, визнала, що володіє всіма необхідними знаннями і зважилася-таки зробити крок назустріч творчій кар’єрі.

Кар’єра актриси Тетяни Федорівської, кращі фільми

У 2006-му році Тетяна Федоровська переїхала до Москви і практично одразу після цього зуміла підшукати для себе першу екранну роль. Такою стала багатосерійна телевізійна стрічка «Лікарська таємниця», в рамках якої талановита молода актриса зіграла порівняно невелику роль.

Наступним кроком у кар’єрі Тетяни Федорівської став серіал «Угон». В рамках цього телепроекту уродженці Магнітогорська дісталася вже велика роль. Вона зіграла одну з постійних героїнь, а тому могла бути цілком задоволена перебігом своєї творчої кар’єри.

Тетяна Федоровська у фільмі «Хто я?» Так, безумовно, справжнім хітом на російському телебаченні серіал «Угон», звичайно, не став. Проте для молодої актриси і сам факт постійних зйомок став величезним успіхом.

Після цього Тетяна Федоровська стала зніматися в кіно значно частіше. Протягом наступних двох років на екрани вийшло відразу п’ять картин з участю магнітогорській актриси. Як правило, Таня грала лише невеликі другорядні ролі. Але незабаром в її фільмографії з’явилася ще одна яскрава роль.

Такою стала картина «Справжня любов», в рамках якої дівчині дісталася роль центральної героїні. Її партнерами по зйомок стали Володимир Турчинський і Ігор Ліфанов. А тому одразу після свого релізу телевізійна стрічка стала досить популярна серед телеглядачів.

Тетяна Федоровська в ролі Марго, «Ангел або демон» З цього моменту Тетяна Федоровська стала справжньою зіркою російського телебачення. У 2009-му році вона зіграла у кримінальній драмі «Зграя», а вже через рік з’явилася в комедійному серіалі «Як я зустрів вашу маму» (російська версія). В останньому з названих проектів молодій актрисі дісталася роль однієї з головних героїнь – білоруської журналістки Каті Кривчик. І Тетяна не обдурила очікувань продюсерів.

Незважаючи на той факт, що гра актриси отримала переважно схвальні відгуки критиків, сам серіал був «забракований» вже на самому початку. Проект називали відвертим плагіатом, більшу частину жартів – «списаними». А тому зовсім скоро серіал був закритий.

Тетяна Федоровська сьогодні

Однак Тетяна Федоровська недовго залишалася без роботи. У 2010-му році актриса зіграла разом з Жанною Фріске і Олександром Яценков в детективній картині «Хто я?», а потім знялася ще в міні-серіалі «Загадка для Віри». Крім того, непогано «підігріли» загальний інтерес до актрисі еротичні знімки, зроблені нею для журналу «Плейбой». Фотосесія вийшла дуже вдалою, а тому зовсім скоро наша сьогоднішня героїня стала також часто працювати в якості фотомоделі і манекенниці. Вона брала участь у модних показах, а паралельно з цим шукала для себе нові ролі.

Актриса Тетяна Федоровська також працює в якості моделі

Так, в 2012-му році Тетяна Федоровська з’явилася в серіалі «Господиня тайги-2», а потім ще однієї схожої картині – «Поки живу, люблю». Дані стрічки остаточно затвердили яскраву магнитогорскую красуню в якості однієї з зірок російського телебачення.

В даний час Тетяна продовжує плідно працювати в якості моделі і актриси. У 2013-му році дівчина зіграла в мелодрамі «Наречена мого нареченого», а також з’явилася в гучному містичному серіалі «Ангел або демон». В останньому з названих проектів актриса продовжує зніматися і донині. Крім того, вже відомо, що в 2014-му році наша сьогоднішня героїня зніметься ще як мінімум в двох картинах. Серед них значаться серіали «Під каблуком» і «Рік в Тоскані». Обидва проекти мають досить високий рейтинг очікування, а тому вже зараз можна чітко сказати, що нові роботи актриси, напевно, будуть успішними.

Особисте життя Тетяни Федорівської

Про особисте життя актриси відомо небагато. Точно можна сказати лише те, що дівчина не заміжня. У повсякденному житті дівчина захоплюється образотворчим мистецтвом, пише картини, а також створює ескізи ювелірних виробів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: