Ім’я: Тетяна Догілєва

Дата народження: 27 лютого 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Текстильники, біля Тамбов

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 51 кг

Зріст: 164 см

Біографія Тетяни Догілєвою

Батьки Тані були робітниками, отримували мало, тому жили бідно. Таня була дуже вразливою дитиною.

В 5 років дівчинка подивилася фільм «Три мушкетери», і закохалася в д’артаньяна на все життя. Потім вона подивилася «Гусарську баладу», їй дуже сподобався образ Шурочки. Таня хотіла стати гусаром і битися за Батьківщину. В 11 років вона подивилася «Ромео і Джульєтту», з-за чого ходила сама не своя цілий місяць. Її кумири сильно вплинули на дівчинку!

Батьки Тетяни вважали, що діти зобов’язані отримати вищу освіту, неважливо яку. Тому Таню з братом з раннього віку налаштовували на вступ до ВНЗ. Тетяна навчалася в московській школі при Академії педагогічних наук. Про сцені майбутня актриса мріяла ще зі школи, і постійно брала участь в аматорських виставах.

У школі Тетяна Догілєва була відмінницею, займалася хореографією, художньою гімнастикою. У 14 років Тетяну взяли в студії юного актора при Центральному телебаченні.

Тетяні завжди не вистачало романтики. Вона вчилася в історико-літературному класі і планувала поступати до гуманітарного ВУЗУ. Однак коли настав час вступати в інститут, подала заяви в усі театральні навчальні заклади Москви — в Щепкинское, Щукінське, МХАТ, ГІТІС і ВДІК. У чотирьох з п’яти інституцій вона провалилася на першому ж турі, а ось в п’ятий вона надійшла, хоч і з п’ятої спроби.

Відома актриса і красива жінка

На вступних іспитах Тетяна прочитала «Бабку і мурашки», вірш Євтушенка «Відкинута» та уривок з «Мертвих душ» — розмова двох дам. Тетяну взяли в ГІТІС.

У студентські роки вона знімалася в епізодичних ролях. Свою першу головну роль Тетяна зіграла в картині «Безбилетная пасажирка» в 1978 році, виконавши роль Нінки. Дипломною роботою Тетяни Догілєвою стала роль Беатріче у виставі «Багато шуму з нічого».

Початок творчого шляху

На сцені Догілєва опинилася завдяки Марку Захарову, який побачив у актрисі справжній темперамент. У виставі «Жорстокі ігри» Догілєва зіграла роль Нельки, а її партнером був Олександр Абдулов. Після цього вона почала активно зніматися в багатьох картинах. Вона зіграла ролі у стрічках: «Василь і Василиса», «Приватне життя», «Неждано-негадано», «Бджілка», «Готель «Едем», «Одна на мільйон», «Обіцянка кохання», «Наречений з Майамі», «Покровські ворота». Догілєва добре запам’яталася всім по ролі продавщиці з фільму «Блондинка за рогом», де вона зіграла разом з Андрієм Мироновим. Тетяна Догілєва більше любить театр, ніж кіно. Одного разу актриса на чотири роки взагалі не знімалася. Про неї ніби забули. Але актриса завжди продовжувала працювати в театрі.

У кіно Тетяна Догілєва відразу ж почала зніматися з самими знаменитими акторами. У фільмі «Вакансія» вона знімалася разом з Катериною Васильєвою, Роланом Биковим, Олегом Табаковим. У «приватне життя» її напарниками були Михайло Ульянов, Ія Саввіна, Андрій Миронов. Тоді ніхто не знав, що ці фільми стануть улюбленими, і їх будуть дивитися і в наші дні. Коли знімали «Покровські ворота», нікому з акторів сценарій не подобався. Один Козаків знав, що він знімає.

В якості режисера

У 1998 році Тетяна Догілєва вперше спробувала себе в якості режисера. Вона поставила виставу «Місячне світло, медовий місяць» за п’єсою англійського драматурга Ноеля Кауарда «Приватне життя». Після цього вона поставила ще дві вистави — «Не відрікаються люблячи…» і «Московські пристрасті».

Глядачам ці постановки дуже сподобалися. А от критики були невгамовні. Після того, як Догілєва прочитала забійну критичну статтю про першому спектаклі, вона перестала читати критику взагалі.

Сильна жінка

Після того, як Догілєва успішно спробувала себе в ролі театрального режисера, вона вирішила зняти кінофільм. Їй весь час хотілося крикнути слово: «Мотор!». Актриса хотіла реалізуватися, поки ще є бажання, сили і енергія. Кілька разів Тетяна намагалася спробувати в кінорежисурі. Одного разу вона цілих півтора місяця була кінорежисером. Вже були підписані всі угоди, написані музика і вірші, проте картину закрив продюсер з-за фінансових труднощів. Але Тетяна на цьому не зупинилася.

І ось компанія «Мостелефільм» за невеликі гроші, в короткі терміни і за маленький гонорар режисерові дала Догілєвої шанс спробувати себе в ролі режисера. Тоді Тетяна зрозуміла, що кіно – це виробництво. Свій фільм «Лера» Тетяна Догілєва зняла за 12 знімальних днів!

Люба, діти і завод

Один час Тетяна Догілєва знімалася в сіткомі «Люба, діти і завод». Актриса була змушена щодня по 12 годин бути весь час в кадрі. Такий божевільний ритм роботи на зйомках серіалу зводив актрису з розуму. У Догілєвої постійно змінювалися партнери, а їй доводилося весь час говорити, говорити, говорити…

Тетяна Догілєва на відео Вранці Тетяна Догілєва намагалася відключитися від усього і просто йти на зйомки. Однак, іноді Догілєва зривалася і починала плакати. Хоча актриса працювала з чудовою групою, і перебувала в хороших відносинах з режисером. Роль у серіалі їй теж дуже подобалася. Проте щоденні багатогодинні зйомки були просто для актриси справжнім пеклом. Заради серіалу актриса відмовилася від всіх інших проектів. Догілєва навіть скасувала театральні гастролі по країні.

Останній герой і Танці з зірками

Одного разу Догилеву запросили взяти участь у проекті «Останній герой», і Тетяна погодилася. У неї було стільки невирішених проблем, що вона з задоволенням хотіла поїхати саме на безлюдний острів. Актриса весь час згадувати все, що з нею відбувалося на острові. Вона отримала неймовірні враження від цього проекту. Вона поринула у світ пригод. Після проекту вона ще цілий рік мучилася ностальгією, плакала, їй постійно снився острів. Також Тетяна Догілєва брала участь у проекті «Танці з зірками».

Особисте життя

Перший раз Тетяна Догілєва вийшла заміж у ранньому віці, відразу після закінчення інституту. Однак актрисі зовсім ніколи було займатися сім’єю, вона була поглинена театром і нової дорослим життям, тому її перше заміжжя тривало всього три місяці.

У 1990 році Догілєва вдруге вийшла заміж за відомого пітерського письменника-сатирика Михайла Мішина. Іноді у пари виходив якийсь творчий тандем. Михайло займався перекладом п’єс. Наприклад, «Місячне світло, медовий місяць» перевів саме він. 30 грудня 1994 року у Догілєвої і Мішина народилася дочка Катя. Тетяна дуже любить дочку, і опікується її, іноді надмірно. Катя захоплюється малюванням, вона навіть намалювала ілюстрації до книги свого тата Михайла Мішина у серії «Антологія сатири та гумору». Після 18 років спільного життя, в 2008 році шлюб Догілєвої і Мішина розпався. src=

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: