Ім’я: Тетяна Арнтгольц

Дата народження: 18 березня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Калінінград

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Тетяни Арнтгольц

Тетяна Альбертівна Арнтгольц (помилково: Тетяна Арнгольц) з’явилася на світ в акторській родині. Обоє працювали в Калінінградському обласному драматичному театрі. Тато – заслужений артист РФ Альберт Арнтгольц, а мама – актриса Валентина Галич.

З дитинства Тетяна Арнтгольц згадує: «Я старше Ольги на 20 хвилин. Коли ми підростали, то її як молодшеньку завжди більше жаліли, їй все прощалося. А мене частіше лаяли. Вона була тихонею. Я — більш зухвалою, сміливою і, звичайно, командувала сестрою».

Тетяна разом з Ольгою буквально росли на сцені. Весь час малятка проводили за лаштунками, а точніше в пошивочном цеху. Поки батьки були на репетиції або на виставі, дочки розважалися у костюмерш.

Вперше на сцені близнючки з’явилися в 9-річному віці в ролі жаб. Вони зіграли в музичному спектаклі «Золоте курча». Це, до речі, був перший випадок, коли на сцену драмтеатру Калінінграда вийшли діти.

Тетяна і Ольга зовсім не мріяли у майбутньому стати актрисами. Один час вони всерйоз зайнялися п’ятиборством та художньою гімнастикою. Тетяна навіть посіла третє місце в змагання з гімнастики. Далі ж сестри бачили себе в ролі журналістів і планували надійде на журфак. Однак, акторські гени не сховаєш.

Старша з близнючок

До випускних класів сестри Арнтгольц навчалися у звичайній загальноосвітній калінінградській школі. Проте, 10-й та 11-й класи доучувались вже в театральному класі 49-го ліцею.

«Спочатку ми обидві були категорично проти, вважаючи, що з цього нічого не вийде, — згадує Тетяна Арнтгольц . — Але мудрі мама з татом пояснили нам, що в цьому навчальному закладі викладають такі предмети, як історія мистецтв, зарубіжна і вітчизняна література, і що це піде нам на користь…»

Вже у випускному класі дівчинки настільки захопилися навчанням, що вже не мислили себе без лицедійства і стали думати про акторське майбутнє. На випускних іспитах сестри зіграли у виставі за А. С. Пушкіна «Маленькі трагедії». Тетяна стала Лаурою, а Ольга донною Ганною.

Підкорення Москви

Після ліцею дівчатка разом зі своїми однокласниками вирушили штурмувати Москву. Всі разом прийшли на прослуховування в Театральний інститут імені Щепкіна. Перед екзаменаційною комісією калінінградці заявили: «Ми вам хором заспіваємо!». З натовпу викладачі відразу відзначили сестер Арнтгольц та їх однокласника Артема Ткаченко. Саме ця трійця і вступила в «Тріску» з першої спроби. Практично відразу Тетяна Арнтгольц дебютувала на телеекрані. Вона пройшла проби і була затверджена на роль Нати в серіалі «NEXT». Втім, популярність прийшла до актриси тільки після серіалу «Прості істини», де Тетяна зіграла Катю Трофимову. До речі, саме в цей час дівчина вперше дізналася, що таке заздрість.

«Про те, що я пробувалася на роль у серіалі «Прості істини», знав весь курс. Мені здавалося, що вони за мене переживали. І ось я дізнаюся, що мене затвердили. Приїжджаю в училищі, а мої однокурсники сидять за круглим столом, щось святкують. Я кричу їм: «Хлопці, мене затвердили!» Всі завмерли, повернулися до мене.

Тетяна і Ольга. Дві сестри

Стало дуже тихо. Потім вони відвернулися і стали далі займатися своїми справами: їсти, пити, розмовляти. Жодна людина мені нічого не сказав. Мені стало так незручно і, зізнаюся, прикро, що я тут же пішла додому», — згадує Тетяна Арнтгольц.

Під час навчання в «Тріски» Тетяна встигла знятися ще в декількох картинах. До зокрема, вона зіграла Іветта в картині «Денної представник» Віталія Воробйова. Там їй пощастило працювати разом з Юозасом Будрайтісом. А після цього Таня знялась у стрічках «Навіщо тобі алібі?» з Олександром Домогаровим і «Медовий місяць». До речі, у детективі «Навіщо тобі алібі» сестри зняли разом вперше. Ольга зіграла головну роль, а Тетяна роль другого плану. У дівчаток була давня мрія працювати на знімальному майданчику разом. Це мало не сталося у серіалі «Next». Режисер Олег Фомін запропонував зняти сцену, де Оля роздвоюється, а для цього знадобилася Тетяна. Втім, остання не змогла прийти на зйомку, оскільки саме в цей день у неї був зарахування в училище.

Стереотипи

У 2003 році сестри отримали дипломи про вищу освіту і продовжили будувати кінокар’єру. Через рік Тетяна втілила на екрані образ русалки Інки в кіно-казці «Чудеса в Решетове» Михайла Левітіна. Далі послідували роботи над новорічною комедією «Новий рік скасовується» Вадима Шмельова і серіалом «Кавалери морської зірки». Ці ролі закріпили за актрисою амплуа чарівної дівчинки. Однак, таке Тетяну абсолютно не влаштовувало.

Тетяна Арнтгольц на відео Стереотип вона з легкістю зламала своєю наступною роботою. У 2005 році актриса зіграла дуже складну психологічну роль Віри Плотникової у фільмі «Мара» Анна Легчилова. За сценарієм, її героїня пройшла багато випробувань: і психлікарню і в’язницю, а так само зазнала чимало горя. Сама актриса зізнається, що це одна з найбільш драматичних її робіт.

«Два дні знімали в камерах, на території. Моторошно тиснула важка обстановка: собаки, колючий дріт, люди у формі, які нас водили під конвоєм в камеру і назад. Після знімального дня ми виходили на вулицю з вигуком: «Свобода!» І тільки потім: «А всі вийшли?», — згадує Тетяна. Важко було працювати і в психлікарні. Туди героїня Тетяни Арнтгольц потрапляє з нервовим зривом. Кілька дублів поспіль актриса кричала і билася в істериці. А у фінальній сцені Арнтгольц і зовсім довелося разом зі своїм партнером грати в озері, де температура води була всього лише 6 градусів.

Така різнопланова

У 2005 році Тетяна вже стала однією з найпопулярніших молодих актрис. Її запросили Лізу Кольцову в серіал «Талісман любові». Таня спочатку відмовлялася від цієї роботи, заявляючи, що в її скарбничці вже досить позитивних героїнь і немає сенсу повторюватися. Однак, режисер переконав дівчину, що її майбутня героїня дуже багатогранна і суперечлива.

Щаслива сім'я

Ще одна з помітних роботи у 2005 році – роль Каті у психологічному трилері «Останній вікенд» Павла Сінаева. Це вийшла захоплююча картина, сюжет якої постійно тримає глядача в напрузі.

Військове кіно

Одна з найулюбленіших ролей самої Тетяни – медсестра Катя у військовій картині «Під зливою куль» Віталія Воробйова. Вона вийшла на екрани в 2006 році. До речі, військова тема займає особливе місце в житті актриси.

«Мій дідусь пішов на фронт і загинув на самому початку війни, бабуся з татом пережили блокаду, — розповідає Тетяна. — А бабуся по маминій лінії пережила всі жахи німецьких концтаборів. Їх сім’я жила на хуторі в Ростовській області. Коли туди увірвалися фашисти, моїх рідних забрали…», — розповідає Тетяна.

Створювала образ у стрічці Тетяна з усією ретельністю. Вона відвідала лікарню, з’ясовувала у лікарів деталі: як правильно тримати шприц, бинтувати і розмовляти з хворим. Її героїня вийшла дуже реалістичною.

Ось вона слава

Тетяна Арнтгольц вже домоглася популярності. У свої неповні 30-ть років вона зіграла в достатній кількості фільмів. Серед них такі, як «Полювання на генія», «Ленінградець», «Кактус і Олена», «Дурдом», «Біс у ребро або Чудова четвірка» та інші.

Вони різні, але все-таки разом

Кар’єри сестер-близнючок розвиваються однаково успішно. Іноді вони навіть перетинаються на одному знімальному майданчику. Так, Тетяна і Ольга Арнтгольц зустрілися в картинах «Навіщо тобі алібі?» та «Глянець».

Про серіал Лапочки А в 2009 році сестри разом зіграли у фільмі «Лапочки» Ольги Музальової. До речі, самі дівчата дуже різні. Ольга скромна і спокійна, а Тетяна навпаки, експресивна і вибухова.

Особисте життя

Тетяна Арнтгольц приписували чимало романів і не раз її видавали заміж. І сама вона ніколи не скаржилася на брак чоловічої уваги. У неї були закохані такі завидні женихи, як Анатолій Руденко та Кирило Плетньов. Однак, своє серце дівчина віддала актору Івану Жидкова. У 2008 році без зайвого галасу закохані зіграли весілля.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: