Ім’я: Тетяна Анциферова

Дата народження: 11 липня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Стерлітамак, Башкирія

Діяльність: співачка, актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 165 см

Біографія Тетяни Анциферової

Тетяна Анциферова – це радянська естрадна співачка, все життя якої без залишку була присвячена музиці. Колись на її концерти приходили тисячі людей, кращі композитори СРСР без вагань віддавали їй свої композиції… В сімдесяті та вісімдесяті роки вона була на вершині успіху, однак після цього її кар’єра почала повільно котитися вниз. Але що ж стало з коханою артисткою мільйонів радянських слухачів? Як розвивалася кар’єра зірки, і на якій стадії вона знаходиться сьогодні? З’ясувати все це, а також дізнатися деякі цікаві подробиці з життя нашої сьогоднішньої героїні, вам допоможе ця біографічна стаття.

Дитинство і родина Тетяни Анциферової

З’явитися на світло нашої сьогоднішньої героїні довелося в місті Стерлітамак (Башкирської АРСР) 11 липня 1954 року. Однак, незважаючи на це, в артистка РРФСР практично не жила і вже через кілька років після свого народження переїхала разом з родиною до родичів у Харків. У цьому місті актриса закінчила школу і почала вперше займатися музикою.

Свій творчий шлях Тетяна Анциферова почала з полулюбительских виступів у харківському Будинку Культури Будівельників, де вона співала у складі ВІА «Лелеки» (Лелеки).

Паралельно з виступами наша сьогоднішня героїня займалася також у Харківському музично–педагогічному училищі, де вивчала особливості естрадного вокалу і планомірно вдосконалювала свій вроджений музичний талант.

Перші пісні Тетяни Анциферової

У 1971-му році, ще будучи студенткою ХМПУ, наша сьогоднішня героїня з’явилася на республіканському конкурсі вокалістів, де згодом зайняла перше місце. Після цього молода артистка отримала запрошення з популярного ансамблю «Везувій», де згодом стала виступати в якості солістки. Вельми примітно, що саме в цей період вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Володимиром Бєлоусовим, який працював там же в якості художнього керівника.

Виступи в складі нового колективу принесли співачці перший успіх. У другій половині 1972-го року музичний ансамбль отримав престижну пропозицію виступити в ролі акомпануючий колективу з популярним у ті роки співаком Петром Топчием. Згодом «Везувій» досить щільно співпрацював з даним виконавцем, взявши участь у багатьох концертах та виступах для телебачення. Що стосується самої Тетяни Анциферової, то вона стала дуже дружна з Петром Топчием, а він в свою чергу деякий час навіть займався з нею вокалом.

Тетяна Анциферова Шукаю тебе з фільму ’31 червня’ В 1973-му і 1975-му році ансамбль пройшов через довгу низку перетворень. На початку артисти почали з’являтися на сцені під назвою «Либідь», а потім і зовсім переїхали в Західну Україну, де стали виступати в Закарпатській філармонії під назвою «Музики». Вельми цікаво, що в цей період ансамбль змінював не тільки назви, але й репертуар. У числі композицій Тетяни Анциферової були композиції, записані у найрізноманітніших жанрах. Вона виконувала народні пісні, джаз, блюз і навіть рок-н-рол. Однією з особливостей музичного репертуару співачки було також велика кількість пісень англійською мовою.

Зоряний шлях співачки Тетяни Анциферової

Можливо, саме цей незвичайний підхід дозволив нашої сьогоднішньої героїні пробитися у світ високої естради. У 1976-му році Тетяна почала тісно співпрацювати з одним із кращих композиторів в історії СРСР – Олександром Зацепіним, який згодом написав для неї відразу кілька яскравих композицій. Пісні «Зоряний міст», «Він прийшов» «Світ без улюбленого», а також деякі інші стали справжніми хітами в Радянському союзі. Незабаром за особистим наполяганням режисера Леоніда Квініхідзе композиції нашої сьогоднішньої героїні прозвучали у фільмі «31 червня», який згодом мав великий успіх.

Тетяна Анциферова Вчорашній дощ з кінофільму Жінка дні Настільки успішний досвід співпраці забезпечив Тетяну Анциферову новими привабливими пропозиціями. У 1979-му році Володимир Попков попросив співачку виконати кілька композицій для фільму «Дізнайся мене». Згодом однойменна пісня співачки стала головним шлягером року в Радянському союзі.

У 1980-му році на фірмі грамзапису «Мелодія» були видані дві пластинки з хітами Олександра Зацепіна і Леоніда Дербеньова. Альбоми були присвячені фільмів «31 червня» та «Дізнайся мене». Практично всі композиції на цих збірниках були виконані Тетяною Анциферової.

Цей успіх приніс нашої сьогоднішньої героїні нову дещицю популярності. У 1980-му році серед багатьох артисток Радянського союзу саме її вибрали для виконання пісні «До побачення, Москва», на знаменитій церемонії закриття Олімпійських ігор в радянській столиці.

У наступні роки українська співачка виконувала пісні Д. Тухманова, В. Миколаєва, Ст. Рєзнікова, Ст. Преснякова, Ю. Малікова, а також багатьох інших талановитих композиторів. Особливо відомою стала її пісня «Літо без тебе», яка була записана в 1980-му році і стала головним хітом того року.

Після цього кар’єра артистки протікала без різких злетів і падінь. У 1986-му році співачка записала альбом «Озирнися на дитинство», а після цього виконала пісні до кінофільмів «Пригоди Арслана» і «Артистка з Грибова». У 1989-му році Тетяна Анциферова в останній раз в своєму житті записала композицію для кінематографічної картини. Такий став фільм «Жінка дні», в якому прозвучала пісня «Вчорашній дощ».

Тетяна Анциферова і Лев Лещенко

Пізній етап кар’єри, «Ісус Христос — суперзірка», Тетяна Анциферова сьогодні

Після розпаду СРСР Тетяна Анциферова як-то тихо зникла з естради. У 1992-му році артистка взяла участь у постановці мюзиклу «Ісус Христос — суперзірка», а також записала диск «Все добре». Вельми примітно, що випустити цю платівку вдалося тільки через чотири роки. Згодом щось подібне сталося і з платівкою «Леді-мармелад», яка була записана в період з 1996-го по 1998-й, проте до цих пір так і не була видана.

У наступні роки в Україні і Росії співачка випустила два диска з композиціями минулих років, проте великого успіху вони не мали.

Незважаючи на це, зараз артистка продовжує сольні виступи. У 2013-му році співачка записала спільну композицію з музикантом Дмитром Ревякиным. У планах артистки запис декількох нових композицій.

Особиста жизньТатьяны Анциферової

Все своє життя співачка прожила з музикантом Володимиром Бєлоусовим. В даний час артистка є його вдовою. В шлюбі двох знаменитостей на світ з’явився їхній спільний син В’ячеслав.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: