Ім’я: Тельман Ісмаїлов

Дата народження: 26 жовтня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Баку, Азербайджанська РСР

Діяльність: бізнесмен

Вага: 82 кг

Зріст: 177 см

Біографія Тельмана Ісмаїлова

Тельман Ісмаїлов – це неординарний бізнесмен і талановитий управлінець. Довгий час ім’я цього заможного підприємця асоціювалося виключно з діяльністю знаменитого Черкізовського ринку в Москві. Сьогодні ринку вже немає, проте кар’єра нашого сьогоднішнього героя все також триває. В даний час групі компанія «АСТ», якою володіє Тельман Ісмаїлов, належить успішний бізнес, що охоплює безліч самих різних галузей. Вантажоперевезення, будівництво, видавнича справа, ресторанний бізнес, а також багато іншого – все це є лише малою часткою активів відомого азербайджанського підприємця.

Бізнесмен Тельман Ісмаїлов був молодшим у родині 11 дітей

Але що нам відомо про цю неординарну бізнесмена? Зібрати в одній статті всі цікаві факти з життя легендарного підприємця ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Тельмана Ісмаїлова

Тельман Ісмаїлов з’явився на світ 26 жовтня 1956 року. Його рідним містом став багатий сонцем і нафтою місто Баку. Можливо, саме цей цікавий факт і визначив все подальше життя нашого сьогоднішнього героя.

У сім’ї, В якій народився Тельман Ісмаїлов, було крім нього самого ще одинадцять дітей. Серед них всіх майбутній відомий бізнесмен був одним з наймолодших (а саме — десятим по старшинству). Його батько був за походженням азербайджанцем. А мама крім бакинських мала також ще і єврейські коріння.

Що стосується бізнесу і торгівлі, то ними наш сьогоднішній герой займався з самого раннього віку. Вся справа в тому, що його батько був великий азербайджанським підприємцем зі своїм власним напівлегальним бізнесом в Баку. Вироблена на державних фабриках продукція продавалася з-під поли. А тому помічники Ісмайлову-старшому потрібні були практично постійно. Тельман не опирався такому стану речей і вже з чотирнадцяти років активно допомагав своєму батькові в його тіньовому бізнесі. У той період комерція та підприємництво були можливі лише при наявності хороших зв’язків. А тому наш сьогоднішній герой завжди охоче заводив нових знайомих.

Готель АЗЕРБАЙДЖАНЦЯ Тельмана Ісмаїлова за 1300000000 EUR Криза! давайте відпочивати незабаром Ісмаїлов-молодший обзавівся багатьма важливими зв’язками і навіть зумів таким чином очолити єдиний в Баку комерційний магазин. Однак цього заповзятливому кавказцю дуже скоро здалося мало. У 1973-му році він вступив до Азербайджанський народно-господарський інститут ім. Д. Буниата-Заде, в якому згодом навчався протягом трьох років.

Наступним етапом в житті талановитого бізнесмена була армія, після якої він знову повернувся до навчання, проте вступив на цей раз вже в московський ВУЗ. У російській столиці він почав вчитися в інституті народного господарства імені Плеханова. Диплом означеного навчального закладу він отримав у 1980-му році.

Свою трудову діяльність неординарний кавказький бізнесмен почав в якості економіста Міністерства торгівлі. Паралельно з цим він також працював експертом з окремих питань на підприємстві «Востокинторг».

Кар’єра бізнесмена Тельмана Ісмаїлова

Свою першу комерційну компанію наш сьогоднішній герой створив у 1987-му році, вибравши в якості імені бренду досить суперечливе назва – «Комерційна благодійна компанія». У цій фірмі, власне, і почалася кар’єра Тельмана Ісмаїлова в світі великого бізнесу. Розвиваючи її, талановитий азербайджанський підприємець, обростав друзями і серйозними зв’язками. Так, одним з хороших приятелів бізнесмена став тодішній голова кооперативної комісії Мосміськвиконкому – Юрій Михайлович Лужков. Непогані відносини у кавказького підприємця були також і з відомої московської бізнес-леді Оленою Батуріної.

При їх активній підтримці Тельман Ісмаїлов організував у 1989-му році компанію «АСТ», яка в той період складалася всього з одного підрозділу. Розвиваючи свій бізнес, неординарний азербайджанський комерсант невпинно освоював нові напрямки. В даний час до складу великого азербайджано-російського холдингу входить 31 компанія, кожна з яких спеціалізується на своїй галузі бізнесу. Так, в структуру групи компаній входять підприємства, що працюють в сфері будівельного та готельного бізнесу, пасажирських перевезень, виробництва прикрас, ресторанного бізнесу та в багатьох інших сегментах ринку. Як згадувалося вище, довгий час холдингу «АСТ» фактично належали Черкізовський та Варшавський ринки в Москві.

Лезгинка на дні народження Тельмана Ісмаїлова За деякими даними сумарний щорічний оборот холдингу оцінюється в 2 млрд. доларів. Крім того, особисто Тельману Ісмаїлову належить також «семизірковий» готель «Мардан Палас» в турецькому місті Анталія. Урочисте відкриття готельного комплексу відбулося в 2009-му році в день, коли померлому батькові підприємця – Мардану – повинно було виповнитися сто років.

У другій половині 2000-х років наш сьогоднішній герой розташовувався на 76-му місці в рейтингу найбагатших людей Росії. В той момент його особистий статок оцінювався в 620 мільйонів доларів. В даний час, за деякими даними, стан одного з найбільш талановитих бізнесменів Азербайджану оцінюється більш ніж в 1 млрд. в перерахунку на американську валюту.

Крім комерційної діяльності підприємець займається меценатством в рамках Євразійського конгресу євреїв. Крім того, він також тривалий час був спонсором співака Авраама Руссо і футбольного клубу російської Прем’єр-ліги – «Терек» Грозний.

Бізнесмен Тельман Ісмаїлов і Моніка Белуччі

Особисте життя Тельмана Ісмаїлова і сторонні захоплення

Тельман Ісмаїлов одружений. У нього є два сини – Сархан і Алекперов, які сьогодні є співвласниками холдингу «АСТ». Рідний брат нашого сьогоднішнього героя – Фазіль довгий час виконував обов’язки префекта одного з адміністративних округів Москви.

У вільний від роботи час Тельман багато подорожує (крім російського громадянства у нього є також громадянство Туреччини), а також займається колекціонуванням годин. В даний час його особиста колекція складається з двох тисяч примірників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: