Ім’я: Сергій Тарзан Глушко

Дата народження: 8 березня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Мирний, Архангельська область

Діяльність: стриптизер, співак, актор

Вага: 85 кг

Зріст: 186 см

Біографія Сергія Глушка

Сергій Глушко, широко відомий під псевдонімом Тарзан, яскравий приклад того, що талановита людина завжди багатогранний. Почавши свій творчий шлях як бодібілдера і стриптизера, дуже скоро він також став популярний і успішний, як співак і актор. В даний час Сергій Глушко працює над кількома новими проектами і обіцяє глядачам багато нового і цікавого. Беручи до уваги цей факт, ми вирішили скористатися паузою, щоб трохи заглибитися в біографію артиста і уважно простежити, як розвивалося багатогранний талант одного з найвідоміших стриптизерів Росії.

Дитинство Сергія Глушка

Майбутній артист народився і виріс у невеликому містечку під назвою Мирний, розташованому недалеко від військово-космічної бази «Плесецьк». Його батько був військовим, а тому з ранніх років Тарзан був вихований у строгості. З дитячого віку він відвідував різні спортивні секції та досить рано почав захоплюватися бодібілдінгом. Однак на перших порах це було просто захопленням.

Біографія Сергія Тарзана Глушко почалася у військовому містечку

Справжньою ж пристрастю молодого Тарзана була … музика. Вже в шістнадцять років разом з компанією однодумців Сергій сколотив аматорську групу «Фортуна», яка через деякий час стала досить відома в Мирному та інших містах Архангельської області. В даному колективі високий блондин з приємним низьким голосом виконував роль соліста і фронтмена. Групу супроводжував успіх. Головний хіт колективу «Місто білих ночей і засніжених весен» потрапив в радіоротацію декількох регіональних станцій. Однак через деякий час колектив припинив своє існування. Єдиною більш-менш значущою нагородою в історії «Фортуни» став приз глядацьких симпатій конкурсу «Весняні голоси», який в 1987-му році проходив у місті Мирний.

Після цього Сергій Глушко задумався про кар’єру військового. Вирішивши піти по стопах батька, «Тарзан» подав документи у Військово-космічну академію ім. А. Можайського. Закінчивши з відзнакою даний навчальний заклад у званні лейтенант, протягом декількох років Сергій служив інженером-енергетиком на космодромі Плесецьк, де виконував функції щодо забезпечення космічних комплексів і підготовці стартових майданчиків до запланованих запусків космічних ракет. За свою працю на благо батьківщини Сергій Глушко отримав звання капітана.

Переїзд Тарзана в Москву і подальша кар’єра

Як зізнається сам «Тарзан», рішення про переїзд в російську столицю прийшов до нього досить несподівано, і було викликане певною втомою від звичного положення справ. Таким чином, прагнучи щось змінити у своєму житті, в один прекрасний момент Сергій Глушко залишив службу, а разом з нею і рідне місто Мирний.

Сергій Глушко і «Тарзан-шоу» Опинившись у Москві на початку дев’яностих, Тарзан в якийсь момент вирішив знову повернутися до призабутому захоплення дитинства – бодібілдингу. Вечорами він годинами займався в спортзалі, а вдень заробляв собі на життя, працюючи в охороні, а потім торгуючи предметами меблів. Цей період у житті Сергія був непростим, проте в глибині душі він чомусь точно знав, що рухається в правильному напрямку. І дуже скоро доля винагородила його за старання.

Потрапивши в одне з модельних агентств Москви, Тарзан почав зніматися в телевізійній рекламі, а потім – в музичних кліпах. Дебют в новій ролі виявився досить успішним, а тому дуже скоро Сергій «потрапив на очі» режисерові Ользі Суботиной, яка запросила його взяти участь в одній з своїх постановок.

Вистава «покриття для підлоги», в якому його героя називають не інакше як «Мачо», став для артиста новою сходинкою до слави. Незабаром Сергію надійшла пропозиція взяти участь в еротичному шоу в якості стриптизера, і молодий артист без роздумів відповів згодою. В

протягом декількох років Тарзан працював у клубах Москви, а потім почав виходити на сцену разом з артистами естради, працюючи над танцювальним супроводом номерів. В даному як Сергій став широко відомий. Багато відомі артисти з радістю запрошували його в свої кімнати, і кар’єра Глушко стала стрімко набирати обертів.

Кар’єра Сергій Глушко як співака, актора і письменника

Паралельно з роботою в еротичних шоу, Тарзан почав успішно освоювати й інші професії. Щоб удосконалювати свої акторські навички, Сергій вступив у Російську академію театрального мистецтва, а також почав брати приватні уроки вокалу.

Незабаром йому надійшла пропозиція режисера Юрія Елхова і, вирушивши в Білорусію, Тарзан знявся в історичному фільмі компанії Білорусьфільм «Анастасія Слуцька», який мав досить великий успіх в прокаті. Варто зазначити, що ця роль не стала для нього першою, однак попередні епізодичні появи на екрані складно назвати серйозним успіхом.

Тарзан Шоу І Сергій Глушко Після цього Сергія Глушка стали частіше запрошувати в різні кінематографічні проекти. У більшості з них Тарзан також грав невеликі ролі, однак кілька дійсно цікавих робіт в його фільмографії також можна відшукати. До числа таких варто віднести бойовик «Клоунів не вбивають», трилер «Сповідь диявола», драму «Московський жигало», а також телесеріали «Далекобійники 3» і «Плата за любов».

При активному сприянні своєї другої дружини Наталії Корольової, Тарзан також дебютував на московській сцені в якості співака. Дуетом пара записала три композиції «Без тебе», «Не забуду», а також «Віриш чи ні», яка стала особливо популярна.

Сергій Глушко зараз

В даний час в кар’єрі Сергія Глушка настала невеличка пауза. Він на якийсь час зник зі сцени, однак, за словами самого артиста, це не що інше, як затишшя перед бурею.

До даного моменту останньою роботою Тарзана є книга «Культ тіла», в якій він розповідає про різних концепціях побудови ідеальної фігури.

Особисте життя Тарзана, Сергія Глушка і Наташа Корольова

У 1992-му році, ще в місті Мирний Тарзан став зустрічатися з дівчиною по імені Олена Переведенцева, яка працювала на космодромі Плесецьк. У цьому ж році пара зіграла весілля. Однак дуже скоро подружжя зрозуміли, що не підходять один одному.

Сергій Глушко з дружиною Наталею Корольовою і сином Архипом

Сім років потому, вже будучи досить відомим артистом, Сергій став зустрічатися зі співачкою Наталею Корольовою. У 2002-му році у пари народився син Архип. Рік по тому пара вирішила узаконити свої стосунки. Зараз у цій родині все добре. Принаймні ніяких брудних чуток про особисте життя Тарзана в пресі не з’являється.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: