Ім’я: Тамара Гвердцителі

Дата народження: 18 січня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Тбілісі, Грузинська РСР

Діяльність: співачка, актриса

Вага: 67 кг

Зріст: 165 см

Біографія Тамари Гвердцителі

Тамара Гвердцителі – це чудова співачка, спромоглася за багато років стати справжнім символом Грузії. Її музика п’янить і заворожує, а тому в даний час життя і доля улюбленої артистки завжди перебуває на виду.

Але що ж нам відомо про співачку, ім’я якої вже давно перетворилося на своєрідний синонім музичного мистецтва на просторі СНД? Розкласти все по поличках і простежити весь життєвий шлях співачки ми вирішили сьогодні. Ви з нами? Буде цікаво.

Ранні роки, дитинство і родина Тамари Гвердцителі

Тамара Гвердцителі з’явилася на світ 18 січня 1962 року в місті Тбілісі. Її сім’я була інтернаціональною. Батько був представником давнього грузинського роду. А мама – єврейка за національністю – народилася і виховувалася в Одесі. Як відзначається в більшості джерел, саме вона у свій час наполягла на тому, щоб донька почала займатися музикою.

Вже в дошкільному віці жінка відвела Тамару в музичну школу, яка діяла при Тбіліській консерваторії. А згодом завжди підтримувала доньку у всьому.

Тамара Гвердцителі в молодості вчилася в консерваторії

Можливо, завдяки допомозі матері наша сьогоднішня героїня вже в дитинстві стала дивувати всіх своїми яскравими музичними талантами. На початку сімдесятих років вона стала виступати у складі дитячого ансамблю Мзіурі, разом з яким дуже скоро почала гастролювати по містах і селах Радянського союзу.

Закінчивши загальноосвітню школу, наша сьогоднішня героїня почала вдосконалювати свої музичні навички в Тбіліської консерваторії. В цьому місці вона займалася по класу фортепіано і музичної композиції. Крім того, згодом артистка закінчила також спеціальний музичний коледж, в якому деякий час відточувала свої вокальні навички.

Отримавши необхідну освіту, Тамара Гвердцителі стала часто виступати з концертами в різних грузинських будинках культури, а також регулярно з’являтися на музичних конкурсах в різних куточках СРСР. У дев’ятнадцять років артистка стала переможницею сочинського конкурсу «Червона гвоздика», а також володаркою другої премії Дніпропетровського фестивалю.

У 1982-му році наша сьогоднішня героїня зуміла переступити кордони Радянського союзу, поставши на пісенному конкурсі в німецькому Дрездені. Згодом наша сьогоднішня героїня також успішно виступала на фестивалях в польському Сопоті, італійською Сан-Ремо і багатьох інших містах. У 1988-му році співачка виграла болгарська конкурс «Золотий Орфей», після чого стала дуже популярна в СРСР і за його межами.

Зоряний шлях співачки Тамари Гвердцителі

Свій шлях на радянській естраді Тамара почала з двох альбомів, представлених публіці у вісімдесяті роки. Обидві платівки мали досить дивні для сучасних слухачів назви – «Дебют. Тамара Гвердцителі (міньйон)» і «Музика: співає Тамара Гвердцителі».

Т. Гвердцителі Д. Дюжев — Юнона і Авось — Я тебе не забуду Крім того, у вісімдесяті роки артистка встигла випустити безліч шлягерів, які моментально стали популярні в СРСР. Вельми примітно, що вже в цей період пісні артистки відрізнялися полилингвизмом. Тамара співала грузинською, українською, англійською, французькою, іспанською, російською та іншими мовами. Деякі композиції співачки були виконані в рамках тих чи інших кінематографічних фільмів.

У 1989-му році успіхи грузинської співачки зазначили у неї на батьківщині. Наша сьогоднішня героїня отримала звання Заслуженої артистки ГССР. Два роки тому співачка стала також Народною артисткою Грузія.

Згодом багато престижні державні нагороди були вручені співачці і в інших державах. У 2004-му році наша сьогоднішня героїня стала Народною артисткою Росії. У її послужному списку є також звання Народної Артистки Інгушетії, орден «За відродження Росії. XXI століття», орден Пошани, премія «Охоронець світу», а також безліч інших нагород найрізноманітнішого спрямування.

Тамара Гвердцителі — Посвята Жінці Повертаючись до теми її музичної творчості, зазначимо, що на відміну від багатьох інших співачок Тамара Гвердцителі не загубилася на сцені і після розпаду Радянського союзу. У різні роки вона випустила чотирнадцять студійних альбомів (дванадцять після розпаду СРСР), а також взяла участь у неймовірній кількості концертів, фестивалів, конкурсів. У багатьох оглядах молодих виконавців грузинська артистка брала участь в якості члена журі або почесної гості.

У 1991 році Тамара Гвердцителі стала виступати на європейській сцені. Уклавши контракт з композитором Мішелем Леграном, артистка виступила в паризькій «Олімпії», після чого стала частою гостею у Франції.

В різні роки її концерти пройшли в Чехії, Австрії, Німеччини, а також багатьох інших країнах західної і центральної Європи.

В останні роки артистка часто гастролює по містах СНД. В кінці 2000-х років Тамара Гвердцителі часто співала на сцені Дніпропетровського оперного театру, де деякий час виступала разом з італійцем Джованні Рибикьезу. Згодом наша сьогоднішня героїня взяла участь у декількох музичних постановках Театру Російської Армії. В певний період часу Тамара Гвердцителі часто виступала з актором і співаком Дмитром Дюжевим.

Тамара Гвердцителі сьогодні

У 2006-му і 2010-му році наша сьогоднішня героїня також працювала в якості актриси. Так, зокрема, артистка знялася у фільмах «Дружина Сталіна» та «Будинок зразкового утримання».

У різні роки грузинська співачка також брала участь в проектах російського Першого каналу «Привид опери» та «Дві зірки».

Сьогодні артистка, як і раніше, дає концерти і виступає з різними музичними програмами.

Особисте життя Тамари Гвердцителі

В житті артистки було три чоловіка. Протягом дев’яти років артистка була одружена з режисером і керівником Держтелерадіо Грузії Георгієм Кахабришвили. У цьому шлюбі на світ з’явився син знаменитостей – Сандро (1986 р.).

Тамара Гвердцителі співає дуетом з Дмитром Дюжевим

Згодом артистка була заміжня також за бакинським адвокатом на ім’я Дмитро. Другий чоловік співачки емігрував в США, де кілька років тому помер від давньої хвороби серця.

З третім чоловіком Тамара Гвердцителі також прожила недовго. Шлюб з кардіохірургом Сергієм Амбатьело розпався в 2005-му році після кількох років спільного життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: