Ім’я: Тамара Акулова

Дата народження: 25 березня 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: с. Нова Умань, Воронезької обл.

Діяльність: актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 166 см

Біографія Тамари Акулової

Тамара Акулова – це радянська і російська актриса, що стала зіркою ще в далекі вісімдесяті. Саме тоді в кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні воістину настав золотий час.

У дев’яності роки вона знімалася вже значно рідше і лише в новому столітті, немов би знайшла друге дихання. Подібне положення справ робить розповідь про життя Тамари Акулової особливо цікавим. Адже в життя цієї незвичайної актриси було абсолютно все – успіх та болючі падіння, яскраві фільми і періоди тривалого забуття…

Дитинство і родина Тамари Акулової

Тамара Акулова народилася в селі Нова Умань Воронезької області. Ця знаменна подія відбулася 25 березня 1957 року. Її предки були з селян. Батько, уродженець Сибіру, пройшов під час Другої Світової пів-Росії. Саме тоді, проходячи з військами Червоної армії через Воронеж, він познайомився зі своєю майбутньою дружиною. Після війни вони офіційно розписалися. А вже дуже скоро на світ з’явилися їх дві дочки. Наша сьогоднішня героїня була наймолодшою з них.

Актриса Тамара Акулова в молодості

Варто зазначити, що свого батька, Тамара Акулова практично не знала. З-за військових ран він помер досить рано, а тому мама майбутньої актриси незабаром вийшла заміж повторно. Таким чином, вихованням нашої сьогоднішньої героїні і її старшої сестри займався переважно вітчим – Сергій Миронович. Про цю людину Тамара завжди відгукувалася дуже приємно.

Що стосується акторського таланту, то він почав проявлятися в душі майбутньої знаменитості дуже рано. Вже в шість років вона стала ставити імпровізовані п’єси, розігруючи ті чи інші історії перед друзями і сусідами. Однак, незважаючи на пристрасну любов до театрального мистецтва, після закінчення школи Тамара Акулова вибрала для себе досить прозаїчну спеціальність. Наша сьогоднішня героїня стала навчатися на спеціаліста харчової промисловості в одному з Вузів Воронежа. Тут вона провчилася цілий рік. Але, зрештою, зрозуміла, що булки і макарони – це зовсім не головне її покликання в житті.

Перші ролі Тамари Акулової

Вирішивши, нарешті, щось змінити в звичному положенні справ, Тамара Акулова вирішила відправитися в Москву. У цьому місті вона подала документи у ВДІК і, несподівано для себе і всіх своїх близьких, зуміла пройти величезний конкурсний відбір. На вісім місць у групі претендували триста вісімдесят абітурієнтів (!), однак Тамара все-таки зуміла сподобатися педагогам і потрапити в число кращих. Її відзначив особисто Сергій Бондарчук. Саме в його групі актриса згодом удосконалювала свій вроджений талант.

Тамара Акулова & Сергій Шакуров В кіно наша сьогоднішня героїня вперше з’явилася в 1979-му році, на одному з старших курсів Внз. Дебютною стрічкою Тамари Акулової стала картина «Вірою і правдою», в рамках якої їй дісталася досить велика роль. Її роботу відзначили критики і педагоги Вдіку. Проте справжній успіх прийшов до нашої сьогоднішньої героїні дещо пізніше.

Кращі фільми з Тамарою Акулової

У 1981-му році, тільки закінчивши ВДІК, дівчина отримала головну роль у фільмі «Бідна Маша», в рамках якого її партнерами по знімальному майданчику стали молоді актори — Станіслав Садальський і Амаяк Акопян. Після виходу на екрани даної кінострічки в кар’єрі актриси розпочався принципово новий етап.

Вона буквально прокинулася знаменитою. Перша успішна роль принесла їй велику популярність в СРСР, а разом з нею і нові пропозиції про зйомки. Так, зокрема, вже в тому ж 1981-му році актриса знялася ще в двох цікавих фільмах – «Капелюх» і «Контрольна з спеціальності». А зовсім скоро також отримала постійну роботу на кіностудії імені М. Гіркого.

Тамара Акулова - одна з найкрасивіших радянських актрис

У наступні кілька років Тамара Акулова знімалася багато і часто. У цей період їй завжди діставалися ролі значущих і помітних персонажів. У загальній складності у вісімдесяті роки наша сьогоднішня героїня знялася в чотирнадцяти чудових фільмах. Серед таких виділяються стрічки «Хто стукає у двері до мене?», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Розірване коло», «Повернення з орбіти», «Потрібні люди», а також деякі інші. Як вже зазначалося вище, вісімдесяті роки стали справжнім золотим часом в кар’єрі актриси. Проте з їх закінченням у творчій долі Тамари Акулової все змінилося.

Тамара Акулова в дев’яності роки

У дев’яності роки вона немовби випала з російського кінематографа. Режисери раптом геть забули про її існування. Незабаром забувати яскраву актрису минулого стали також і глядачі. За всі десять років Тамара Акулова виконала лише п’ять ролей в кіно, багато з яких були дуже незначними. Винятком із загального правила є лише стрічки «Група ризику» і «Навіщо алібі чорному людині». Зйомки в цих картинах знову дозволили нашої сьогоднішньої героїні відчути себе актрисою. Однак про справжнє успіх говорити не доводилося.

Тамара Акулова з другим чоловіком Эльером Ишмухамедовым

Лише у двотисячні роки стан справ в кар’єрі актриси почало повільно виправлятися. Вже в 2001-му році вона знялася в двох фільмах, а зовсім скоро стала зніматися практично регулярно. Наприкінці того ж 2001-го року Тамара Акулова отримала одну з головних ролей в серіалі «Спадкоємиці». Дана роль ознаменувала новий етап у кар’єрі акторки.

Тамара Акулова в даний час

У 2000-ті роки наша сьогоднішня героїня виконала ролі в тринадцяти нових проектах. Найбільш популярними серед них стали серіали «Спадкоємиці» (1,2), «Катруся», «Ангел на дорогах» і деякі інші. У 2012-му році Тамара Акулова отримала також досить помітну роль в серіалі «МУР», який згодом став досить успішним. Останньою роботою Тамари Василівни на даний момент є міні-серіал «Третя світова». Крім того, вже відомо, що в 2014-му році на екрани вийде ще один фільм за участю нашої сьогоднішньої героїні – любовний серіал «Каяття».

Особисте життя Тамари Акулової

З першим своїм чоловіком – режисером Юрієм Шерлингом — актриса зійшлася досить рано. Дане рішення про заміжжя Тамара багато разів називала поспішним. Можливо, саме тому подружжя дуже скоро розлучилися. В рамках першого шлюбу нашої сьогоднішньої героїні на світ з’явилася її старша дочка Ганна.

У середині 80-х років відома радянська актриса вийшла заміж вдруге. Новий її чоловік — Эльер Ішмухамедов — також був режисером. У шлюбі з ним народився спільний син знаменитостей – Дмитро. В даний час Эльер і Тамара досі щасливі разом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: