Ім’я: Святослав Єщенко

Дата народження: 1 квітня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Воронеж р.

Діяльність: артист розмовного жанру, гуморист

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Святослава Єщенко

Святослав Єщенко – це популярний російський гуморист, численні пародії якого вже давно полюбилися глядачам. В його кар’єрі було безліч творчих перемог, яскравих виступів і пам’ятних монологів. Саме з цієї причини сьогодні ми вирішили зробити цього талановитого гумориста головним героєм нашої статті. Адже справжні зірки бувають не тільки у світі кінематографу і музики.

Ранні роки, дитинство і родина Святослава Єщенко

Як жартома наголошується в одній з офіційних біографій гумориста, Святослав Єщенко настільки хотів стати відомим коміком, що навіть на світло з’явився в День сміху — першого квітня. Сталося це знаменна подія в 1971-му році в місті Воронеж. У цьому провінційному місті, власне, і пройшло все дитинство нашого сьогоднішнього героя.

Гуморист Святослав Єщенко - монолог Ірокез

Батько Святослава Єщенко – Ігор Петрович — був досить відомим музикантом і режисером. Можливо, саме його приклад вперше змусила майбутнього артиста задуматися про кар’єру, пов’язаної з акторською майстерністю. Спочатку Святослав навчався копіювати своїх близьких, а потім переключився на шкільних вчителів, політиків, кіноакторів. Як правило, кожна така пародія викликала бурхливий сміх у оточуючих. Тому в один прекрасний момент наш сьогоднішній герой вирішив розвиватися саме в цьому напрямку.

Вирушаючи на заняття в школу, Єщенко-молодший завжди тримав під рукою ручку і блокнот. Але не для того, щоб розв’язувати вправи і конспектувати урок. Ні! У цей диво-блокнот Святослав записував застереження приятелів і вчителів, з яких згодом робив смішні номери.

Через деякий час молодий артист також почав серйозно захоплюватися фокусами. За свою спритність рук в одинадцять років Єщенко отримав свій перший гонорар, з’явившись з невеликим номером у рамках збірного концерту у воронезькому будинку культури.

Визначившись зі своїми життєвими устремліннями, наш сьогоднішній герой почав розвивати свої навички естрадного артиста. У 1988-му році, отримавши диплом про закінчення середньої школи, Святослав Єщенко вступив на акторське відділення Воронезького державного інституту мистецтв. У цьому місці він відразу ж зарекомендував себе як талановитий студент. Можливо, саме з цієї причини в кінці другого курсу один з художніх керівників воронезького театру імені Кольцова запросив талановитого хлопчини на одну з ролей у своєму спектаклі.

Святослав Єщенко — Просунута бабця і комп’ютер Згодом у студентські роки Святослав ще неодноразово з’являвся на сцені з невеликими гумористичними монологами. В цей період він часто писав вірші, складав пісні, а також разом з друзями займався постановкою театральних номерів.

Кар’єра Єщенко — гумориста

Справжній прорив у естрадної кар’єри гумориста стався після того, як один знайомий воронезький драматург познайомив артиста з відомим коміком Євгеном Петросяном. «Переглянувши» молодого пародиста, визнаний метр сцени залишився дуже задоволений, а тому зовсім скоро запросив талановитого хлопця виступати в своїй передачі «Сміхопанорама». З тих пір наш сьогоднішній герой почав часто з’являтися в рамках концертних виступів цього телешоу. Завдяки своїм смішним номерами, Святослав швидко здобув повагу і любов в середовищі традиційних глядачів передачі. Його почали впізнавати, а тому в якийсь момент він остаточно перебрався до Москви, де почав займатися своєю подальшою кар’єрою. У другій половині 90-х років Єщенко почав з’являтися в якості учасника на деяких відомих гумористичних фестивалях. Так, зокрема, в різні періоди часу він став лауреатом міжнародного конкурсу «Море сміху», всеросійського фестивалю естрадних артистів «Кубок гумору». Ці та деякі інші перемоги стали важливим етапом у житті гумориста. Він отримав нову дещицю слави і вже незабаром утвердився в якості повномасштабної зірки російської естради. У 1997-му році Святослав Єщенко виконав одну з головних ролей в комедійному спектаклі Євгена Петросяна і Олени Степаненко – «Коли фінанси співають романси». Проект став дуже популярним серед глядачів, а тому дуже скоро артисти вирушили в турне по містах Росії і країн СНД.

Інші проекти, Святослав Єщенко сьогодні

Два роки потому талановитий комік з’явився вже в рамках іншого проекту. У 1999-му році на запрошення Михайла Задорнова Святослав Єщенко почав виступати в рамках гумористичної програми «Весела компанія». Паралельно з ці воронезький гуморист виступав в якості сольного артиста, роз’їжджаючи зі своїми концертами по різних регіонах СНД.

Гуморист Святослав Єщенко з сином

Перший час наш сьогоднішній герой з’являвся на сцені в рамках «збірних концертів, проте вже у 2000-му році зумів розробити і випустити свою власну естрадну програму «Російської Сбродвей». Після цього Святослав Єщенко став регулярно радувати своїх глядачів новими естрадними роботами. У 2002-му році артист представив публіці свій новий спектакль «Поїхали сміятися», слідом за яким послідували нові виступи і нові номери.

В даний час воронезький комік виступає з новою програмою, основа якої будується на постійному взаємодії з залом. Вельми примітно, що, за словами гумориста, дана концертна програма повинна стати останньою в його кар’єрі. На момент написання даної статті артист займався продажем свого особняка в Сочі, а також серйозно планував свій переїзд до Індії.

Особисте життя Святослав Єщенко

Святослав Єщенко одружений. Його дружину звуть Ірина. Разом пара виховує маленького сина на ім’я Нарад. За віросповіданням гуморист є кришнаитом. Своїм духовним наставником він називає відомого в окремих колах наставника Мукунду Ґосвамі. Ймовірний переїзд гумориста в Індії пов’язаний саме з його релігією і бажанням відшукати істинний шлях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: