Ім’я: Світлана Зейналова

Дата народження: 8 травня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: радіо — і телеведуча, актриса

Вага: 62 кг

Зріст: 170 см

Біографія Світлани Зейналовой

Світлана Зейналова – це відома російська телеведуча, яка встигла до початку телевізійної кар’єри успішно зарекомендувати себе в самих різних галузях. Деякий час вона грала в театрі, а також працювала організатором і ведучою святкових заходів. Крім цього були в кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні і деякі інші менш значущі професії. Однак їх ми поки залишимо за дужками.

Натомість відзначимо той факт, що життєвий і кар’єрний шлях популярної телеведучої видається дуже цікавим. А тому наша біографічна стаття, присвячена Світлані Зейналовой, напевно, доведеться по душі багатьом читачам.

Ранні роки, дитинство і родина Світлани Зейналовой

Світлана Автандиловна Зейналова з’явилася на світ навесні 1977 року в російській столиці. Її сім’я мало чим відрізнялася від незліченної безлічі інших сімей в СРСР і радянської Росії, а тому детально зупинятися на цьому моменті ми сьогодні не будемо. Замість цього звернемо увагу наших читачів на той факт, що мріяти про творчій кар’єрі майбутня телеведуча почала вже в дитинстві. У школі вона відвідувала різні гуртки самодіяльності, брала участь у виставах, ранках і мріяла одного разу стати відомою і популярною актрисою.

Світлана Зейналова зробила успішну кар'єру ведучою

Ця мрія кілька років тому привела нашу сьогоднішню героїню в Театральне училище імені Щепкіна, в якому вона згодом провчилася кілька років. Отримавши диплом, Світлана Зейналова поступила на роботу в московський театр «У Никитских ворот». Регулярно з’являючись на цій сцені, молода актриса грала переважно невеликі ролі. Подібне положення справ цілком влаштовувало нашу сьогоднішню героїню. Єдиною проблемою було лише постійне безгрішшя.

Скупих театральних гонорарів ні на що не вистачало, а тому через деякий час Світлана вирішила влаштуватися в один з московських ресторанів офіціанткою. У цій якості вона пропрацювала кілька років, а потім підшукала собі ще одну роботу – роботу професійного ведучого та організатора святкових заходів. Таким чином, у той період весь її день був практично розписаний похвилинно. Вдень – робота ведучого, увечері – театральна сцена, а по ночах нехитра робота офіціантки.

Подібний скажений графік постійно відбирав усі сили, і в якийсь момент Світлана Зейналова прийшла до думки про те, що необхідно щось змінювати у своєму житті. За допомогою вона звернулася до рідної сестри – Ираде Зейналовой, яка в той період вже була досить відома в світі журналістики. Покопавшись в телефонній книжці, старша сестра влаштувала Світлані зустріч з декількома відомими телевізійними продюсерами, однак зазначила, що пробиватися в світі журналістики їй доведеться самостійно. Подібний розклад цілком влаштовував нашу сьогоднішню героїню, а тому вона, не роздумуючи, погодилася на запропоновані умови.

Наш ранок: Хутровий проти Зейналовой!

Зоряний шлях Світлани Зейналовой на радіо і телебаченні

Подібним чином, через певний час Світлана Зейналова влаштувалася на радіо «Максимум», на якому стала працювати в якості співведучою одній із ранкових програм. Її кар’єра почалася в 2004-му році, однак перші успіхи прийшли досить скоро. Голос талановитої ведучої, звучав в рамках ранкового Шоу Бачинського і Стіллавіна» дуже скоро полюбився слухачам, і Світлана Зейналова стала справжньою зіркою на своїй радіостанції. Через деякий час вона почала працювати над створенням даної передачі в якості продюсера, а потім перейшла на радіо Business FM, де регулярно вела рубрику «Світські новини». У вересні 2010 року Світлана Зейналова отримала пропозицію розпочати роботу над власним радіо-шоу в рамках ранкового ефіру «Нашого Радіо». Над даними шоу наша сьогоднішня героїня працює і донині, виступаючи в якості ведучої і продюсера.

Що стосується ранкових шоу, то ставлення до них у радіоведучої завжди було досить цікавим. «Я завжди мріяла про вечірньому шоу», зізналася якось Світлана Зейналова в інтерв’ю одній з російських газет.

За словами знаменитості, один час вона принципово не хотіла погоджуватися вести ранкові проекти. Проте всі продюсери чомусь пропонували їй тільки їх. Як зізнається наша сьогоднішня героїня, з-за необхідності рано вставати, їй вдається поспати не більше 4-5 годин на добу. Як це ні дивно, але саме з ранкового шоу Світлана Зейналова почала свою кар’єру на телебаченні. Дебютним проектом молодої журналістки стала програма «Настрій», яка виходила на каналі ТВЦ. Подібний досвід роботи в телевізійному ефірі виявився дуже успішним, а тому вже буквально півтора роки тому наша сьогоднішня героїня отримала привабливу пропозицію від дирекції російського Першого каналу. На даному телеканалі вона стала вести шоу «Доброго ранку», яке, власне, і принесло їй всеросійську популярність.


Світлана Зейналова зараз

Крім всього іншого Світлана Зейналова також успішно працює в якості організатора і ведучою святкових заходів. В останні роки в цій якості вона часто співпрацює з резидентами проекту «Камеді Клаб» і, в особливості, з Павлом Волею.

Крім того, Світлану Зейналову можна побачити в епізодичних ролях в деяких російських фільмах.

Світлана Зейналова з колишнім чоловіком Олексієм Глазатовым

Особисте життя Світлани Зейналовой

Ще в середині 2000-х років у Світлани Зейналовой зав’язався роман з директором «Радіо Максимум» Олексієм Глазатовым. Саме він значною мірою допоміг нашої сьогоднішньої героїні в перші роки її кар’єри на радіо. Разом закохані прожили три роки, а потім одружилися. За словами дівчини, рішення про заміжжя прийшло під час відвідування однієї з каталонських церков в Барселоні.

Весілля відбулося в 2008-му році. Через дев’ять місяців на світ з’явилася донька Олександра (2009 р.). В жовтні 2012-го року в пресі з’явилися повідомлення про те, що Світлана та її чоловік розлучилися. Через деякий час дана інформація була підтверджена вже офіційно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: