Ім’я: Світлана Устинова

Дата народження: 1 травня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Северодвинск

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 170 см

Біографія Світлани Устинової

Світлана Устинова – це молода талановита актриса, зірка якій запалала в російському кінематографі відносно недавно. Її сходження до вершин популярності було швидким і стрімким, проте вже зараз можна впевнено сказати, що кар’єра цієї неординарної актриси буде лише набирати обертів з плином часу. Намагаючись рухатися в ногу з часом, сьогодні ми вирішили представити вашій увазі невеликий біографічний нарис про творчий і життєвий шлях цієї обдарованої дівчини.

Дитинство і родина Світлани Устинової

Майбутня зірка російського кінематографа з’явилася на світ в провінційному Северодвінську (Архангельська область). Її батько був відомим у місті підприємцем, а мама – працювала на місцевому заводі «Полярна зірка».

Світлана Устинова — фото-підбірка З раннього віку дівчинка відвідувала місцеву школу № 28. Саме тут наша сьогоднішня героїня стала вперше проявляти свої артистично здібності. Вона брала участь у різних конкурсах, святах, іграх місцевої напівпрофесійної команди КВК. Крім того, в цей період дівчина почала активно захоплюватися модою. Вона була в курсі всіх останніх новинок і намагалася в усьому бути схожим на свою улюблену супермодель – німкеню Клаудію Шиффер. Вельми примітно, що єдині позакласні заняття, які майбутня актриса старанно обходила стороною, у цей період були заняття по театральному мистецтву.

Намагаючись завжди тримати себе у формі, Світлана Устинова записалася в секцію бальних танців, де добилася цілком непоганих успіхів. Що стосується улюблених предметів і життєвих прагнень, то в цьому плані Світла була досить різноплановим дитиною. У ранньому віці вона виявляла великий інтерес до гуманітарних наук – непогано встигала з російської та літератури, а також була дуже старанна на заняттях з англійської мови. Однак з плином часу стала більше уваги приділяти математики та економічної географії. Подібні зміни були пов’язані з величезним бажанням дівчини вступити в той чи інший фінансовий університет.

В кінцевому підсумку так і вийшло. Успішно закінчивши школу, дівчина разом з батьком поїхала до Москви, де після довгих походів по різних вищим навчальним закладам, подала документи в Московську фінансову академію.

Актриса Світлана Устинова почала свою кар'єру в Москві

Акторська кар’єра Світлани Устинової та інші успіхи

Незважаючи на той факт, що вступ у фінансовий ВУЗ довгий час було мрією нашої сьогоднішньої героїні, Світлана Устинова досить скоро зрозуміла, що рахунки і фінанси – це «не її». Ще залишаючись студенткою московської академії, дівчина почала пробувати себе в інших галузях. Деякий час вона працювала в якості моделі, а потім стала зніматися в кліпах різних російських поп-груп. Так, зокрема, популярну актрису можна побачити в епізодах музичного відео колективів «Динаміт» і «Легальний бізнес».

Нарешті, в 2005-му році дівчина наважилася забрати документи з Московської фінансової академії і спробувати свої сили на вступних іспитах Вдіку. Проби виявилися успішними, і вже незабаром дівчина стала вивчати акторську майстерність на студії Володимира Грамматикова.

Варто відзначити, що отримані знання досить скоро знайшли своє практичне застосування. У 2006-му році Світлана Устинова прийшла на кастинг кінострічки «Бумер. Фільм другий», і цей день став поворотним в її житті…

Гра молодої актриси справила чудове враження на режисера та продюсерів картини. Світлану затвердили на роль, і вже зовсім скоро про юної красуні Даші з сиквела легендарного «Бумера» дізналися у всій Росії.

Світлана Устинова З цього моменту розпочалося стрімке сходження Світлани Устинової до вершин російського кінематографа. Її популярність зростала з кожним роком. Дівчина часто знімалася в кіно, залучаючи до себе все більшу увагу своїми новими роботами. Так, вже в найближчі три роки молода актриса відзначилася відразу в одинадцяти (!) нових картинах. Найбільш відомими з них стали ролі у фільмах «СМЕРШ», «На краю стою», «Порив вітру», «Вагома підстава для вбивства», «Незадовільно». з кохання» та багато інших.

В цей період за дівчиною закріпилося амплуа яскравою актриси – однієї з найбільш багатообіцяючих зірок російського кінематографа. Кожна її нова роль давала змогу з іншого боку поглянути на багатогранний талант молодої актриси. Вона знімалася багато і часто, а тому її фотографії та інтерв’ю стали невід’ємними атрибутами всіх глянсових журналів в Росії.

Світлана Устинова зараз

У період з 2010 по 2013 на екрани вийшло кілька нових фільмів за участю Світлани Устинової. У цей час актриса починає частіше зніматися в різних серіалах, де грає як головні, так і другорядні ролі. Так, зокрема Світлана Устинова виконала ролі в картинах «Туман», «Мологів. Російська Атлантида», «Місто гріха», а також серіалах — «Золотий капкан», «Дільнична», «Темні води», «Розвідниця», «Одеса-мама» і багатьох інших.

У цей період актриса почала плідно працювати як в Росії, так і в Україні. Саме співпраця з творчими групами останньої зазначеної країни стало доленосним для молодої актриси…

Особисте життя Світлани Устинової

У 2008-му році в пресі стали з’являтися повідомлення про роман молодої російської актриси з відомим українським режисером Марком Горобцем. Дуже скоро подібні повідомлення підтвердила і сама актриси, яка заявила в інтерв’ю газеті «Комсомольська правда в Україні», що Марк є її коханим.

Світлана Устинова: весілля з Марком Горобцем

Влітку 2009-го року актриса і режисер поєднувалися законним шлюбом. На закритій церемонії були присутні тільки родичі і близькі друзі, а тому представники преси дізналися про неї лише постфактум.

В даний час закохана пара проживає в Москві. Як повідомляється, заради коханої, Марк Горобець залишив Україну і переїхав до Росії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: