Ім’я: Світлана Сурганова

Дата народження: 14 листопада 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: співачка

Вага: 58 кг

Зріст: 163 см

Біографія Світлани Сурганової

Світлана Сурганова – це яскрава естрадна співачка, виконуюча пісні в різних стилях. За плечима нашої сьогоднішньої героїні безліч концертів, виступів і незліченну безліч студійних пісень, які улюблені мільйонами слухачами в різних куточках СНД. Творчий шлях цієї неординарної виконавиці почався багато років тому, однак, незважаючи на це, в даний час вона улюблена фанатами, як і колись давно.

Саме тому даний розповідь про життя і творчість Світлани Сурганової представляється особливо актуальним. Сьогодні ця самобутня виконавиця перебуває на вершині успіху, а тому представлена біографічна стаття, напевно, буде цікава багатьом.

Ранні роки, дитинство і родина Світлани Сурганової

Майбутня зірка російської рок-сцени з’явилася на світ у місті Ленінград і виховувалася в сім’ї Сурганової Лії Давидівни – вченого, що працює в області біології.

Світлана Сурганова в дитинстві

З самого дитинства наша сьогоднішня героїня цікавилася музикою і розвивала в собі вроджений талант. У ранньому віці вона почала відвідувати музичну школу, де вчилася грати на скрипці. І вже дуже скоро стала писати свої перші композиції. Вельми примітно, що багато з цих пісень згодом були випущені на студійних альбомів співачки. До числа таких відносяться пісні «22 години розлуки», «Час», «Музика» і деякі інші.

Ще в дев’ятому класі Світлана Сурганова створила свою першу групу, що отримала назву «Камертон». Даний колектив проіснував кілька місяців, а потім тихо зник з музичної карти Росії. Після закінчення школи молода співачка поступила в медичне училище №1, де згодом утворила нову музичну групу. Творчий шлях колективу «Ліга» був більш тривалим. З цим ансамблем Світлана Сурганова брала участь у багатьох конкурсах і фестивалях, де неодноразово завойовувала призові місця.

Однак по-справжньому важливий етап у творчості молодої співачки почався після того, як вона познайомилася з Петром Малаховским – початківцям музикантом, яка викладала в медичному училищі №1. Разом вони утворили групу «Щось інше», яка стала досить відома в Санкт-Петербурзі. Даний колектив виконував переважно пісні власного твору (в тому числі, і композиції самої Сурганової), проте нерідко брав за основу і тексти класичних поетів. З таким репертуаром група з’являлася на численних збірних концертах, а також брала активну участь у житті неформальної культури північної столиці Росії.

Офіційних студійних платівок група не записала, проте в пам’ять про своє існування залишила кілька концертних записів, які згодом були об’єднані в збірки і випущені фантами Сурганової окремим виданням.

«Нічні снайпери» VS «Сурганова і оркестр»

По-справжньому популярною співачкою наша сьогоднішня героїня стала після того, як разом зі своєю давньою знайомою Діаною Арбеніною утворила групи «Нічні снайпери». Перед цим довгий час дівчата виступали в ресторанах і клубах, поперемінно змінюючи Пітер на Магадан і назад.

У складі цього колективу Світлана виступала в якості вокалістки і скрипальки, взявши участь у запису всіх ранніх альбомів «снайперської» колективу. Так, голос Сурганової можна почути на платівках таких як «Дитячий лепет», «Крапля дьогтю в бочці меду», «Канарський», «Алмазний британець», «Рубіж», «Живий». Крім того, в якості скрипальки дівчина також працювала над записом альбому «Цунамі», який був записаний пізніше інших.

Сурганова і Оркестр. Біла пісня. Кліп Пісні колективу щосили грали на російських і українських радіостанціях, географія гастрольних виступів включала в себе всі більш-менш великі міста СНД. Таким чином, вже в середині дев’яностих років Світлана Сурганова стала популярною і відомою співачкою. Їй аплодували стадіони, однак, незважаючи на це у 2002-му році наша сьогоднішня героїня покинула групу «Нічні снайпери». Згодом у пресі та інтернеті висувалися різні припущення щодо причин розставання Діана Арбєніної та Сурганової. Хтось говорив про те, що з-за своїх лідерських якостей дві дівчини просто не змогли ужитися в одному колективі. Однак найбільш популярною стала версія про те, що творчому розпаду колективу передував розпад любовних відносин між двома учасницями.

Так чи інакше, але в 2002-му році Світлана покинула «снайперський» колектив і почала виступати окремо від колишніх партнерів по сцені. Деякий час вона з’являлася виключно на акустичних концертах, виступаючи разом з гітаристом Валерієм Тхаем. Проте вже за кілька місяців на естрадної карті Росії з’явився новий колектив – «Сурганова і Оркестр», лідером якої стала наша сьогоднішня героїня.

Сурганова і Оркестр. Навала 2013. З цього моменту в житті відомої виконавиці почався новий етап. Вона часто виступала з концертами, а також плідно працювала в студії. До теперішнього моменту даною групою записано вже дев’ять офіційних альбомів, а також випущено безліч неформальних записів, багато з яких записані разом з молодими представниками рок-сцени.

Світлана Сурганова зараз

В даний час Світлана Сурганова все також виступає на сцені, а також часто працює в інших областях. Так, в 2005-му році артистка виступила в якості актора озвучення, подарувавши свій голос одному з персонажів анімаційного фільму Тім Бертон.

Крім того, професійна співачка також часто займається складанням і виданням книжок зі своїми поетичними творами.

Особисте життя Світлани Сурганової

Світлана Сурганова ніколи не приховувала того факту, що належить до людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. В якості члена журі співачка неодноразово з’являлася на різних фестивалях і конкурсах, що проходять під егідою ЛГБТ-спільноти. Крім того, артистка неодноразово виступала на захист прав геїв і лесбіянок.

Світлана Сурганова не приховувала того, що вона лесбіянка

Деякі зміни в особистому житті співачки відбулися лише в останні роки. У пресі з’явилися повідомлення про те, що дівчина зустрічається з якимось молодим чоловіком на ім’я Микита. Сама ж співачка зізналася, що вже давно мріє про дитину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: