Ім’я: Світлана Смирнова-Кацагаджиева

Дата народження: 5 липня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 42 кг

Зріст: 165 см

Біографія Світлани Смирнової-Кацагаджиевой

Світлану Смирнову-Кацагаджиеву поки ще важко зарахувати до першорозрядної зірок російського кінематографа, проте вже відзначений численними глядачами талант і власна манера гри свідчать про те, що у молодої актриси є всі шанси зайняти гідне місце як на театральному, так і на кінематографічному Олімпі.

Дитинство і перші кроки Смирнової-Кацагаджиевой в світі театру

Дані про дитинство Світлани неймовірно скупі, вона не любить давати інтерв’ю і не особливо охоче спілкується зі своїми шанувальниками в соціальних мережах. Відомо, що вона народилася 5 липня 1985 року, за гороскопом Рак, що позначилося на її характері. Вона не боїться труднощів і, поєднуючи талант і сумлінну роботу, йде до наміченої мети – великим акторської майбутньому. У вересні 2001 року Світлана надійшла до Гуманітарний університет профспілок, де навчалася на кафедрі народного артиста Я. З. Корогодського, що зробив істотний вплив на розвиток сучасного російського театру.

Біографія актриси Світлани Смирнової-Кацагаджиевой почалася в Санкт-Петербурзі

Смирнова завершувала навчання у Владислава Борисовича Пазі – відомого режисера, заслуженого діяча мистецтв Росії, працював з Алісою Фрейндліх та іншими зірками першої величини. Закінчивши університет, Світлана отримала спеціальність «актриса драматичного театру і кіно» і вступила в трупу «Театру поколінь», художнім керівником якого є син Я. З. Когородского – Данила Зіновійович.

Цікавий факт: першу роль у кіно Смирнова отримала ще у шістнадцятирічному віці – у 2001 році вона з’явилася в двох епізодах «Агент національної безпеки – 3» в ролі Даші Захарової.

Світлана Смирнова-Кацагаджиева в Театрі Поколінь

З 2005 року Світлана є однією з провідних актрис Театру Поколінь. Це – один з небагатьох лофт-театрів Санкт-Петербурга, який організовує вистави в заводських приміщеннях і відмовляється від класичного поділу простору на сцену і глядацьку залу. Репертуар театру на подив еклектичний: тут і класичні драми, і епос, і цілком модерні постановки.

Серед театральних робіт Світлани: роль Юлії Филлиповны у виставі «Дачники» за М. Гіркого, Корнелії – у постановці «Без Ліра», Антігони – в однойменному творі Софокла, Люсі – в «Хвороби молодості» Брукнера та багато інших. Крім того, серед успішних вистав варто вказати «Мою улюблену 2soffkу», «Лампочку» і кілька несподівану роль Весни в «Снігуроньці» Островського. Над більшою частиною ролей вона працювала під керівництвом Данила Когородского і німецького режисера Еберхарда Келера. Крім того, актриса брала участь у спільних роботах «Театру поколінь» і Тюгу – наприклад, «Далеко на острові Чад».

Цю роботу варто відзначити окремо, так вона викликала зацікавленість численних театральних критиків. Ніби розрахований на дитячу аудиторію спектакль, змусив багатьох дорослих поміняти своє ставлення до поняття «тварини в людину», поступового розкриття істинної зв’язку з природою і заперечення всього наносного. Актори театру блискуче впоралися зі своїм завданням, віртуозно використовуючи пластику, відточений мова тіла. Світлана постала перед глядачами в образі нескінченно прекрасною чорної пантери. Одна з нових яскравих ролей – герцогиня в «кривавому каламбурі» «За законом честі» В роботі над цією постановкий також був задіяний чоловік актриси.

Світлана Смирнова-Кацагаджиева (Ментовські війни Ксюша)

Нові роботи Світлана Смирнова-Кацагаджиева: вистава «Ніколи»

Зараз на своїй сторінці в соціальній мережі Світлана запрошує шанувальників свого таланту відвідати новий спектакль «Ніколи» — трагікомедію, таке соціальне шоу, яке критики характеризують як «Кафка на Бродвеї». Це – одна з робіт Смирнової-Кацагаджиевой в Театрі НеНорматичной пластики. Спектакль отримав надзвичайно високі оцінки у глядачів, акторська гра була оцінена як «неймовірно натхненна і майстерня».

Світлана Смирнова-Кацагаджиева в кінофільмах і серіалах: кримінальна історія

Ситуація склалася таким чином, що практично всі ролі Смирнової-Кацагаджиевой в кіно пов’язані з кримінальними серіалами та вітчизняними бойовиками. Так, відразу після закінчення університету актриса знялася у другорядній ролі в «Таємниці слідства 5», через два роки отримала більш істотну роль у продовженні проекту — «Таємниці слідства 7». У 2006 році актриса встигла попрацювати над кримінальною драмою «Свій-чужий», в якій також знімалися Олександр Голибин, Сергій Попов, Анна Дубровська, Дмитро Лебедєв. Крім того, варто згадати про участь у Світлани «Таємниці слідства-7» та «Дорожній партуле-3». Роль Смирнової-Кацагаджиевой в серіалі «Переділ. Кров з молоком» не була особливо помітною, та й сама кримінальна драма з досить заплутаним сюжетом була сприйнята глядачами досить неоднозначно.

У фільмі Антона Борматова «Родич» Світлана отримала головну роль і впоралася з нею «на відмінно». Її героїня Катя виявилася більш ніж переконливою. Загалом, глядачі і критики позитивно поставилися до роботи молодої актриси, зазначивши, що в її грі є кращі риси «класичного російського драматичного мистецтва». Серіал «Снайпери. Любов під прицілом» багато хто вважав невдалим, проте відзначили дуже непогану гру акторів, в тому числі і Смирнової-Кацагаджиевой.

Успіх: Світлана Смирнова-Кацагаджиева в «ментовські війни»

Серіал «Ментовські війни» виходить на екрани протягом більше 8 років, радуючи глядачів хвацько закрученим сюжетом і харизматичними героями. Така собі «сучасна казка про хороших і поганих» з неоднозначними персонажами займає перші рядки в рейтингу вітчизняної кіноіндустрії.

Світлана Смирнова-Кацагаджиева в серіалі

Смирнова-Кацагаджиева приєдналася до проекту в 2011 році і була дуже позитивно сприйнята глядачами в ролі чарівної жінки-слідчого Ксенії Максаковою. На диво, рейтинги серіалу в кожним новим сезоном тільки підвищуються, за що можна похвалити режисерів, сценаристів і акторський склад: Олександра Устюгов в ролі Шилова, Володимира Рубльова, Віталія Такса, Ольгу Іванову та інших. Планується мінімум дванадцять сезонів кіноепопеї. Чи буде в них з’являтися Світлана, ще невідомо, але вона вже знялася в одному з спін-оффов «Моє прізвище Шилов».

Особисте життя і захоплення Світлана Смирнова-Кацагаджиева

Світлана одружена з Русланом Кацагаджиевым – актором Театру на Ливарному, а також виконавцем низки ролей в російських кримінальних драмах. Разом з дружиною він з’явився в декількох театральних постановках — наприклад, німий соціальної трагікомедії «Ніколи». Акторську пару не можна назвати медійної: ні яскравих інтерв’ю, ні пліток, ні скандалів. Просто талановиті роботи в театрі та кіно, а це чимало коштує. З профілю Світлани в соціальних мережах дізнаємося про її захоплення. Самою собою, це – театр. Далі йдуть різні благодійні фонди та акції на користь людей з особливими потребами. Крім того, на її сторінці можна знайти багато нотаток про виховання дітей, здоровий спосіб життя, дизайні та сучасному мистецтві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: