Ім’я: Світлана Смирнова

Дата народження: 25 квітня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: п. Юдино, Татарська АРСР

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 54 кг

Зріст: 167 см

Біографія Світлани Смірнової

Дитинство і родина Світлани Смірнової

Світлана народилася під Казанню в маленькому селищі Юдино. У місті бувала досить рідко через класичних російських доріг, особливо в сезон дощів, коли вони перетворювалися в болото. Актриса зізнається, що згадувати дитячі роки важко: у вільний час мужики пили, жінки старіли рано, діти в більшості випадків повторювали долю батьків, у рідкісних випадках робили спробу змінити долю, покинувши селище.

У третьому класі Світлана почала займатися танцями, захоплення привело її в драматичний гурток , який організували в Будинку піонерів. Саме з цього моменту її життя наповнилася яскравими фарбами, їй справді пощастило з керівником, Юрій Леонідович Калінін взяв безпосередню участь в її акторській долі. Гурток з часом перетворився на театр, в якому хлопці показували вистави, заробляли перші в своєму житті гроші.Влітку на зібрані кошти колектив знімав кіно.

Актриса Світлана Смирнова народилася в провінції, там же пройшло її дитинство

У 13 років Світлана отримує своє перше звання, яким пишається донині: «Заслужена артистка піонерського театру «Горобинка», приводом стала роль Джульєтти.

Освіта Світлани Смирнової: інститут

Керівник театру пророкував їй блискуче майбутнє в кіно, наполягаючи на тому, що вона повинна поступити в театральний. Світлана сама мріяла про кар’єру актриси, а підтримка людини, який був для неї авторитетом, додала їй впевненості. Закінчивши школу, дівчина відправляється в Ленінград. Перший час проживання у великому місті супроводжувалося непереборним почуттям страху. Але актриса чітко пам’ятає перший знак, що дав їй зрозуміти, що все у неї вийде, вона почула церковні дзвони відразу після приїзду. Дзвін досі для неї символізує удачу, особливо перед найбільш значимими подіями в житті.

Світлана стала студенткою Ленінградського державного інституту театру, музики і кінематографії на курс Я. З. Корогодського.

Актриса вважає за краще утримуватися від коментарів щодо першого шлюбу. З першим чоловіком вони познайомилися на другому курсі, після нетривалого роману вони приймають рішення створити сім’ю. Диплом Світлана отримувала на останньому місяці вагітності, народила через тиждень після урочистого вручення.

Початок кар’єри Світлани Смирнової в кіно, Світлани Смірнової

Студентам ЛГИТМиК категорично заборонялося зніматися в кіно, в іншому випадку вони могли бути просто відраховані і про кар’єру можна було забути. Траплялися, звичайно, рідкісні винятки, наприклад, на курсі Смирнової особливим становищем користувався Юрій Каморный.

Tribute to Svetlana Smirnova / Світлана Смирнова На другому курсі актрисі запропонували пройти проби до фільму «Чужі листи», Ілля Авербах — режисер переконав дівчину в тому, що їй це необхідно для того, щоб відчути свої сили, навіть якщо вона не буде зніматися. Роль Зіньки Бегунковой дісталася Світлані, хоча на неї було достатньо гідних претенденток.

Світлана знімалася потай сподіваючись на те, що її не спіткає жорстока доля бути відрахованій, і доля в черговий раз посміхнулася їй. У 1976 році відбулася прем’єра картини, Світлані вручили приз «За кращий акторський дебют».

У 1977 Смирнова отримує диплом спеціаліста , її життя сповнена планів і надій, вона робить перші кроки в ТЮГ ім. А. А. Брянцева, там вона провела три роки. Грала в спектаклях «Відкритий урок», «Комедія помилок», «Бембі».

Кращі ролі Світлани Смірнової

Паралельно вона актриса знімається в кіно, її ролі досі живуть у пам’яті шанувальників таланту. У фільмі «Кільця Альманзора» Ігоря Вознесенського вона зіграла принцесу Червоніли; у фільмі «Склянка води» Юлія Карасика — Абігайль Черчілл; в картині «Вперше заміжня» Йосипа Хейфіца — жорстока, егоїстична дівиця, яка без частки сумніву виганяє з хати свою матір.

Талановита Актриса, її здатність грати протилежні образи — підтвердження.

Одна з останніх ролей Світлани Смирнової це робота в серіалі » Вулиці розбитих ліхтарів У 1981 актриса приймає рішення спробувати свої сили Театрі-студії «Час», в 1983 її приймають Театр імені Ленсовета, її запрошували в Москву.

Перші ролі принесли їй популярність, вона постійно отримала численні послання від шанувальників, особливо від тих, хто перебував у місцях позбавлення волі.Вона намагалася відповісти кожному, намагалася висловити підтримку, але обіцянку одного з шанувальників після звільнення повернутися до неї залишив крапку в її благородних поривів.

У 1992 році Світлана продовжує свій творчий шлях в Російському державному академічному театру драми імені А. С. Пушкіна.

Їй вдалося зайняти одне з провідних місць , зіграти безліч блискучих ролей: «Горі від розуму» — Наталія Дмитрівна, «Борис Годунов» — Марина Мнішек, «Хто сильніший?» — Сірі фон Ессен і багато інших. У 90-ті практично не знімалася в кіно.

Після тривалого затишшя нагадала про себе в серіалі серіал «Вулиці розбитих ліхтарів»,«Моль бліда», її роль справила враження на прихильників і критиків. В даний час вона знімається рідко.

Більшу частину життя присвячує театру.

Личнная життя Світлани Смірнової

Про своє особисте життя Світлана воліє не поширюватися. З першим чоловіком вони прожили досить довго, переживши різні ситуації. прийшов момент, коли актриса зрозуміла, що потрібно кардинально міняти своє життя. Вони розлучилися.

Пізніше вона зустріла людину, з якою знайшла справжнє щастя, Володимир Миронов — актор оточив її турботою, з ним вона відчула себе справжньою жінкою.

Дочка працює в косметичному салоні.

Ставши бабусею, Світлана зізналася, що відчуває себе абсолютно щасливою людиною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: