Ім’я: Світлана Слєпцова

Дата народження: 31 липня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ханти-Мансійськ

Діяльність: біатлоністка

Вага: 53 кг

Зріст: 162 см

Біографія Світлани Слєпцової

Дитинство Світлани Слєпцової

Світлана Слєпцова з’явилася на світ в Ханти-Мансійську. Її батько був пілотом, а мати — лікарем. Її старшу сестру звуть Ольга, яка, як і мама, отримала медичну освіту. Світлана росла дуже рухливою дитиною і до біатлону реалізовувала свою енергію як в єдиноборствах (карате, бокс), так і більш витонченим чином (бальні танці).

Дівчинка ходила в школу №1 в Ханти-Мансійську. У третьому класі вона зустріла свого першого тренера, Корчака Олександра Володимировича. Він запрошував учнів у секцію з біатлону. Прийшли багато, але з кількох десятків новачків в секції залишилися тільки найбільш завзяті і зацікавлені. Серед них була і майбутня чемпіонка.

Світлана Слєпцова і Біатлон

Нинішнє ставлення до цього виду спорту у Світлани склалося не відразу. Як і інші діти, дівчинка теж хотіла витрачати час на відпочинок і прогулянки, тому вона кілька разів кидала заняття. Потрібно віддати належне тренеру, який мотивував її на подальші тренування, розповідаючи, що поступово, починаючи від чемпіонату округу, можна прийти до Олімпійського золота. І заняття тривали, а Світлана стала проявляти хороше впертість.

Біатлоністка Світлана Слєпцова домагалася більших успіхів

Чим вище ставали успіхи в спорті, тим гірше була її успішність з предметів. Батьків не могло не турбувати погіршення оцінок, але вони бачили, з яким ентузіазмом їх дочка стала займатися біатлоном, тому вони підтримували її устремління, за що Світлана дуже їм вдячна. За словами спортсменки, сім’я жила небагато, але батьки завжди намагалися купувати їй все необхідне.

Кар’єра спортсменки Світлани Слєпцової та її досягнення

Через рік після початку занять Світлані був присвоєний перший розряд. Вона бере участь у ряді змагань різного рівня, аж до загальноросійського, періодично займаючи призові місця.

2000 р. — спортсменка починає займатися в новій групі, де тренером є Новіков Михайло Семенович. У тому ж році дівчині присуджено звання кандидата в майстри спорту. Наступний рік ознаменувався перемогою на Всеукраїнських юнацьких змаганнях. У 2004 році спортсменка отримує звання Майстра спорту.

У 2005 році Світлана перемагає на ЧС серед юніорів, зайнявши 1 місце в індивідуальній гонці. Крім цього, вона зайняла 2 місце в гонці переслідування та 3 — в естафеті.

Об’єкт бажання: біатлоністка Світлана Слєпцова З 2006 року спортсменка починає тренуватися у Валерія Павловича Захарова, який не раз відзначав її завзятість у досягненні мети — Світлана не пропускала тренувань і жодного разу не спізнювалася на збори.

І зусилля були нагороджені в 2007 році, коли дівчина отримує золото на ЧС серед юніорів (спринт та гонка переслідування) і всі призові медалі на Чемпіонаті Європи серед юніорів. Після цього Світлана була зарахована в збірну РФ.

У 2008 році спортсменка перемагає на етапі КМ (Рупольдінгу, Німеччина), і отримує бронзу у змішаній естафеті на ЧС. У тому ж році вона займає 8 місце в списку найсильніших біатлоністок планети і отримує звання Майстра спорту міжнародного класу.

2009 рік ознаменувався присудженням премії Biathlon Award» (номінація «Відкриття року»), здобуттям золота ЧС в естафеті та присвоєнням звання Заслуженого Майстра спорту.

Світлана Слєпцова.Адже могла ж… 2010 рік — дівчина займає ряд призових місць на етапах Кубка Світу. У Ванкувері Світлана (разом з Богалій-Титовець, Зайцевої та Медведцевой) отримує золото в естафеті.

Крім цього, вона нагороджується знаком ХМАО «За заслуги перед округом», а 5 березня того ж року стає лауреатом Ордена Дружби.

Світлана Слєпцова зараз

Після олімпійської перемоги у спортивних показниках дівчата намітився спад. У 2012 році посилила ситуацію травма коліна, наступна операція і проблеми з відновленням. Все це стало причиною того, що сезон 2012-2013 вона завершила з найгіршим результатом за всю свою кар’єру — в загальному заліку вона посіла 78 місце

. Валерій Захаров вініл в цьому головного тренера збірної Вольфганга Піхлера, а про стан своєї колишньої підопічної казав просто — «психологічно зломлена». Сам Піхлер вважає, що проблеми Слєпцової полягають у психологічній сфері, а саме невміння справлятися з моральним тиском.

Проте останні новини обнадіюють — Світлана перемогла на етапі Кубка IBU в спринтерській естафеті (листопад 2013 року). Зі слів спортсменки, ця перемога помітно підняла її настрій.

Особисте життя Світлани Слєпцової

В одному з інтерв’ю Світлана вказує, що їй подобається чоловіки стрункі, високі і темноволосі. У дівчини є хлопець, але вона не мріє про заміжжя. Сім’ю вона планує завести вже після закінчення кар’єри.

Світлана Слєпцова і Дмитро Медведєв

Вона захоплюється Ольгою Медведцевой, яка, за словами дівчини, досягла у спорті все, про що тільки можна мріяти.

У 2012 році Світлани Слєпцової присвоїли звання «Почесний Житель міста Ханти-Мансійськ». Дівчина дуже любить своє місто і не збирається нікуди виїжджати.

Світлана встигла отримати дві вищі освіти за такими професіями: тренер-викладач і менеджер. Однак вона не планує працювати в цих сферах, а мріє коли-небудь відкрити в Ханти-Мансійську великий ресторан з декількома кухнями і залами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: