Ім’я: Світлана Щедріна

Дата народження: 8 жовтня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Світлани Щедриной

Світлана Щедріна – відома російська актриса, яка часто знімається в кіно і грає в театрі. Велика частина її екранних робіт, пов’язана з світом російського телебачення. Однак це зовсім не означає, що у фільмографії нашої сьогоднішньої героїні немає по-справжньому яскравих і драматичних робіт. Світлана Щедріна – це актриса, здатна наповнити виразністю і глибиною навіть найпростіші ролі. Саме тому її творчий шлях представляється настільки цікавим.

Ранні роки, дитинство і родина Світлани Щедриной

Світлана Щедріна з’явилася на світ 8 жовтня 1982 року в місті Ленінград (який, правда, досить скоро став Санкт-Петербургом). Її родина належала до числа звичайних російських представників середнього класу. Тому дитинство нашої сьогоднішньої героїні не відрізнялося ні особливої бідністю, ні особливим багатством.

Актриса Світлана Щедріна народилася в північній столиці

Варто зазначити, що батьки Світлани Щедриной завжди були для неї прикладом. У родині майбутньої актриси панувало взаєморозуміння і любов. Намагаючись дати своїм дітям гарну освіту, батьки талановитої молодої дівчини завжди дуже трепетно ставилися музики, театру і мистецтва в цілому. По вихідним сім’я Щедріних часто вибиралася в різні музеї, після чого батьки влаштовували своїм дітям імпровізовані екскурсії по всьому місту.

Важливим етапом у становленні Світлани Щедриной стала також музична школа. Тут вона відвідувала уроки гри на фортепіано, слідом за якими прийшли також заняття по театральному мистецтву. Розвитком своїх акторських талантів дівчинка займалася, правда, вже в іншому місці – в дитячому театрі, створеному за підтримки фонду Віктора Різника. Вельми примітно, що непоганих успіхів наша сьогоднішня героїня домоглася як в області театру, так і в сфері музичного мистецтва.

Мон Платіні відгуки: Світлана Щедріна р. Санкт-Петербург Закінчивши загальноосвітню школу, юна Світла надійшла в Санкт-Петербурзьку академію театрального мистецтва. Тут молода дівчина почала займатися в студії Народного артиста РФ Сергія Паршина. Саме він дуже сильно допоміг молодій актрисі на ранньому етапі її кар’єри.

Зоряний шлях актриси Світлани Щедриной

Грати в кіно наша сьогоднішня героїня почала ще в студентські роки. Першою акторською роботою Світлани Щедриной став серіал «Таємниці слідства», в рамках якого вона знялася у кількох епізодах. У пізніх сезонах героїня актриси стала з’являтися на екранах значно частіше. Однак поки що до цього було ще далеко…

Після закінчення Вузу до молодій актрисі прийшов «театральний» успіх. Її дипломний спектакль «Скляний звіринець» був включений в постійний репертуар місцевого театру. Крім того, незабаром Світла зуміла знайти постійну роботу в театр «Притулок комедіанта», де практично відразу отримала ролі в постановках «Віяло леді Віндермір» і «Навіки дев’ятнадцятирічні». Після цього Світлана Щедріна органічно поєднувала два вектора розвитку своєї кар’єри – театральний і кінематографічний.

Світлана Щедріна сьогодні

Ближче до середини 2000-х років актриса стала часто зніматися в різних телевізійних серіалах. Спочатку вона виконувала переважно другорядні ролі, однак згодом формат її робіт став поступово зростати. Вельми показовим у цьому плані є 2007-й рік. Саме в цей період наша сьогоднішня героїня виконала яскраві ролі у фільмах «Біла стріла» і «Любов під наглядом», які принесли їй першу справжню популярністю.

Любов під наглядом — Трейлер фільму зі Світланою Щедриной Розвиваючи тему кінематографічної кар’єри актриси, відзначимо, що вже протягом багатьох років у фільмографії Світлани Щедриной немає особливого перерви. Практично кожен рік на екрани виходить по кілька нових робіт за участю молодої і талановитої актриси. Вона завжди залишається на увазі, однак найчастіше її ролі в телевізійних проектах залишаються лише другорядними.

Кращі ролі Світлани Щедриной

До числа найбільш помітних робіт у фільмографії актриси варто віднести картини «Таємниці слідства», «З чорного входу», «Черчілль», «Шаман», «Зброя», «У вогонь і в воду», «Мати-і-мачуха» і деякі інші. Світлана працювала на одному знімальному майданчику з такими акторами, як Ганна Ковальчук, В’ячеслав Захаров,Олександр Чабан та інші. Найчастіше у фільмографії актриси трапляються бойовики, кримінальні драми, а також фільми мелодраматичного спрямування.

По всій видимості, подібним чином ситуація буде розвиватися і в найближчі роки. Зараз до випуску готується кілька фільмів за участю нашої сьогоднішньої героїні – драматична стрічка «Майор поліції», а також схожа за характером картина – «Сльози гніву». В останньому з названих телесеріалів Світлана Щедріна повинна виконати одну з головних ролей.

Світлана Щедріна стала популярною після серіалів про поліцейських

Що стосується театральних робіт актриси, то тут потрібно відзначити, що сьогодні Світла грає переважно в «класичних» спектаклях. Однією з найбільш помітних постановок є знаменитий чеховський «Вишневий сад». Завершуючи розповідь про творчість актриси, зазначимо, що в останні роки наша сьогоднішня героїня також часто працює над озвучуванням голлівудських стрічок.

Так, зокрема, голосом Світлани Щедриной кажуть деякі персонажі фільмів «У пагорбів є очі», «Хмарний атлас», «Поворот не туди 2: Тупик», а також комедійної стрічки «Ласкаво просимо або Сусідам вхід заборонений». Буде актриса брати участь в озвучуванні нових голлівудських фільмів, поки не відомо.

Особисте життя Світлани Щедриной

Ще в молодості дівчина одружилася зі своїм партнером по сцені — актором Олексієм Васильєвим. Їхнє знайомство відбулося під час спільної роботи над постановкою «Навіки дев’ятнадцятирічні». Як зазначається в деяких джерелах, майбутній чоловік зробив пропозицію Світлані Щедриной вже через тиждень (!) після їхнього знайомства. Як це ні дивно, однак наша сьогоднішня героїня відповіла згодою, практично не роздумуючи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: