Ім’я: Світлана Рожкова

Дата народження: 16 лютого 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Можайськ, СРСР

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 168 см

Біографія Світлани Рожкової

Дитинство Світлани Рожкової

Світлана Рожкова народилася в місті Можайську — центрі однойменного району на заході Підмосков’я. Її перші дні життя були відзначені незвичайною подією. По дорозі з пологового будинку в село Губіно, де на той час проживали батьки Світлани, конверт з новонародженою випав з саней. Неабияка подія завершилося благополучно. Малятко незабаром виявили в 2-х кілометрах від Губіно на запорошенной снігом узбіччі.

Все раннє дитинство Світлани пройшло в підмосковному селі. Ті безтурботні часи запам’яталися їй приємним запахом овочів з бабусиного городу, смачними щами, приготованими в російської печі і ароматом квітів, що ростуть в палісаднику. Через 4 роки після народження дочки батьки Світлани переїхали на постійне місце проживання в Кисловодськ.

Монологи Світлани Рожкової стали класикою гумору

В цьому місті пройшли юні роки майбутньої артистки естради. У шкільний період її часто карали за погану поведінку в класі. Незважаючи на свій непосидючий характер Світлана вчилася добре, захоплювалася спортом і хореографією.

За розповідями Світлани ще в шкільну бутність, будучи учасницею танцювального колективу, вона розуміла, що в неї є комедійний дар. В одному з чергових конкурсів з нею стався казус, про який згодом писала місцева газета. Під час танцю на її спідниці резинка лопнула і атрибут вбрання впав до ніг.

За інерцією Світлана, залишаючись в нижній білизні, продовжувала свій виступ. Потім, заплутавшись у спідниці, сама впала і рачки поповзла за лаштунки. Здавалося, що провал неминучий. Але вже на наступний день в газеті написали про талановитого колективі з Кисловодська, який став відкриттям сезону і зумів класику оживити гумористичним епізодом з падінням солістки.

Освіта Світлани Рожкової

У 17 років Світлана вирішила поступати в Ленінградський театральний вуз. Але перша спроба не вдалася. Повернувшись до Кисловодська вона почала працювати ведучою концертів у філармонії. Через півроку Світлана знову опинилася в місті на Неві. Тут вона вступила в творчу майстерню естрадного мистецтва при Ленконцерті, в якій вона навчалася в 1984 — 1985 роки. Серед перших її педагогів був Ісаак Романович Штокбандт. У 1986 році Світлана закінчила ГІТІС імені Луначарського.

Світлана Рожкова «Свекреща» Після навчання в Ленінграді Рожкова опинилася в місті Кизил. Судячи з її спогадами про той період це був час становлення та формування майбутньої відомої гумористи. Гастролі по республіці Тува і країні з вокально-інструментальним ансамблем «Аян» були складними для Світлани і деколи з непередбачуваними наслідками. Можливо Рожкова так би і залишилася артисткою в категорії «подає надії», якби доля не звела її з Регіною Дубовицької — ведучою «Аншлагу».

Світлана Рожкова-ПОЛОГОВИЙ будинок Нині Світлана часто виступає у відомій телепрограмі є постійною її учасницею. З особливою теплотою глядачі відносяться до її легендарному монологу від автора Олексія Цапика «Свекруха».

Особисте життя Світлани Рожкової

Першим чоловіком Світлани Рожкової був Андрій Богданов, з яким вона поїхала в Кизил. Там у них народилася донька Яна. Разом подружжя прожило 6 років. Про тих роках Світлана нічого поганого не розповідає, але і щасливими подіями не ділиться. Згодом Андрій емігрував у Сполучені штати Америки.

Нинішню його життя можна назвати цілком вдалою. Є свій будинок і гарна робота. Незважаючи на те, що колишнє подружжя давно розлучилися, вони підтримують дружні стосунки. На духовному рівні їх продовжує пов’язувати доросла дочка Яна. З другим чоловіком Світлана познайомилася в Кисловодську, коли працювала конферансьє. Юрій Евдокунин — співак. Їх молодша дочка Варвара навчається в школі.

Кар’єра гумористи Світлани Рожкової

Своїм дебютом на сцені Світлана вважає виступ в 5-ти річному віці, коли вона декларувала вірші про клишоногого Ведмедика на сцені в будівлі філармонії. Після закінчення у 1986 році Гітісу вона стала працювати в Державній філармонії в Кисловодську. Її сольною програмою був «Сеанссмехотерапии».

Під час гастролей по республіці Тува Світлані не раз доводилося виступати на погранзаставах. На одному з таких концертів командир загону попросив Світлану виконати на біс ще один номер. Але так як в репертуарі не знайшлося нічого підходящого, їй запропонували прочитати статут караульної служби. Успіх був приголомшливий. На сцені стояла молоденька дівчина з європейською зовнішністю у монгольському плаття і самозабутньо читала про обов’язки прикордонника. Оплесків тоді було море.

Світлана Рожкова стала зіркою в програмі Аншлаг

Особливо запам’ятався Світлані Перший конкурс з мовним естрадних жанрів, який проходив в місті Горький. Тоді вперше для учасників скасували обмеження за віком. Конкурс проходив по 3 категоріям: монологи, сценки та музичні номери. Світлана разом з Сергієм Пилоян в результаті отримали звання лауреатів у 2-ї категорії. У ті часи це стало неабиякою подією — друга премія дісталася артистам з глибинки.

В кінці 20-го століття Світлану вперше помітили в програмі «Сміхопанорама» з ведучим Євгеном Петросяном. А на початку 21 століття вона стала виступати в знаменитій програмі «Аншлаг». Гідне звання заслуженої артистки Росії Світлана отримала в кінці серпня 1996 року.

Іскрометний характер, самодостатність, прагнення до висот і темперамент виділяють Світлану Рожкову серед інших артистів естради. Її популярність продовжує зростати, а нові виступи розбурхувати публіку. Нині відома гумористка живе в російській столиці і часто буває в місті свого дитинства і юності Кисловодську.

Вона часто виступає у відомих програмах, зокрема телепередачах «Кімната сміху», «Баби вперед», «Аншлаг, аншлаг». Світлана тісно співпрацює з талановитими авторами монологів, в число яких входять Олексій Цапик, Георгій Териков, Юрій Софин, Геннадій Бугайов, Андрій Новиченко. Незважаючи на різні складні моменти і негаразди Світлана вважає, що її життя вдалося.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: