Ім’я: Світлана Реріх

Дата народження: 26 серпня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Уяр, Красноярський край

Діяльність: естрадна співачка, телеведуча

Вага: 58 кг

Зріст: 165 см

Біографія Світлани Реріх

Дитинство Світлани Реріх

Світла народилася в Уяре. Це зовсім невелике містечко, що знаходиться в Красноярському краї. Вона росла в сім’ї педагогів. Тато викладав фізкультуру, однак був музично обдарованою людиною. Притому що він не був знайомий з музичною грамотою, сам навчився грати на кількох музичних інструментах, був здатний зібрати апаратуру, часто виступав на концертних майданчиках міста. Виходить, що дівчинка росла, оточена музикою. Саме своєму татові Світлана зобов’язана любов’ю і своїми здібностями до співу і музиці.

Як каже співачка, вона себе пам’ятає постійно співає, якщо вона не говорила, співала. Інших станів у неї просто не було. Природно, що вона серйозно займалася музикою. Світла була постійним учасником усіх шкільних постановок протягом усіх десяти років. Вона мріяла, що пов’яже своє життя з музикою, співом і творчістю. Саме цей напрямок її приваблювало.

Коли дівчинці було чотирнадцять років, на конкурсі вокалістів, який проходив в «Артеку», вона стала лауреатом.

Коли настав час обирати професію, Світла вирішила обрати ВУЗ, пов’язаний саме з музикою і вокалом, однак мама (викладач математики) і тато наполягли на тому, що спочатку дочка зобов’язана отримати стандартне освіту, а тільки потім займатися чимось ще. Вони хотіли, щоб у Свєти була «нормальна» професія. Так вона стала студенткою педагогічного університету, по закінченні якого повинна була працювати вчителем молодших класів.

Співачка Світлана Реріх стала популярною ще в кінці вісімдесятих

Дівчинка виконала прохання батьків, але зі своєю мрією не розлучилася. Музика завжди була в ній і вимагала виходу. Будучи студенткою, Світлана створила свою музичну групу, назвавши її «P. S.», де вона була солісткою. Під час одного з виступів, її помітили і запросили в професійний колектив місцевого ДК — «Weekend», керівником якого був композитор Андрій Іголкін. Треба відзначити, що сьогодні він співпрацює з зірками першої величини, серед яких – Любов Успенська.

Початок кар’єри Світлани Реріх: перші пісні і великий успіх

Реріх почала співати в групі. Виконувані нею пісні незабаром стали відомі, так як майже щодня лунали в ефірі місцевих телеканалів та радіостанцій, займаючи в хіт-парадах лідируючі місця.

У 1989-му пісня композитора Андрія Іголкіна, виконана Світланою, зайняла в хіт-параді молодіжних радіостанцій і редакцій Сибіру, Уралу та Далекого Сходу одне з перших місць. Це був справжній успіх, заслужено прийшов до дівчини, яка наполегливо йшла до своєї мети. У той період її творчості, композитор Павло Єсенін звернув увагу на талановиту вокалістку і запропонував їй записати кілька пісень англійською мовою. Треба зазначити, що пізніше Павло Єсенін став творцем групи «Hi-Fi».

Світлана Реріх — Дай мені музику В 1995-му Реріх вже була солісткою Красноярської філармонії. Несподівано їй надійшла пропозиція записати перший альбом на студії «Союз». Саунд-продюсером альбому став Язнур Гаріпов. Реріх в цьому альбомі виконала пісні, написані Аркадієм Юркевичем, композитором був Микола Погодаев. Перший альбом був готовий в 1996-му і називався «Я тебе чекала». Заголовна пісня альбому «Дай мені музику» одразу ж опинилася у всіх популярних музичних збірках. На цю пісню був знятий кліп (малобюджетний), який не залишився непоміченим поруч музичних програм.

Практично без відпочинку і перерв йшла робота над другим альбомом, підбирався матеріал, записувалися пісні. Менш ніж через рік він був готовий і отримав назву «Долоньки». Найбільш популярними піснями стали «Аленький квіточка» і пісня «Долоньки». Вони звучали в ефірах радіостанцій Росії, входили в склад збірок «Союз-19» і «Союз-20», а так само у збірники: «Гаряча десятка», «Молоді зірки Союзу» і «Це все для тебе».

Хіти першого і другого альбомів були ключовими у концертній програмі Реріх. Режисер Андрій Лукашевич зняв кліп на пісню «Долоні», завдяки якому вся країна дізналася про яскравою співачці, вона без праці змогла підкорити серця слухачів і телеглядачів. У кліпі знімалися в той час ще студенти – Леонід Барац і Андрій Аверін.

Світлана Реріх — Долоньки Незабаром Світлана виступила з концертами в Омську, Барнаулі, Казані, Санкт-Петербурзі, Самарі, Новосибірську, Тюмені, Ризі та інших містах. Весь час йшла робота над створенням і записом нових пісень.

Незабаром у Світлани почалися неприємності в особистому житті – вона розлучилася з чоловіком, крім того, у неї помер батько. Далі пішли неприємності в команді, що займається створенням музичних альбомів співачки. Все впиралося в фінанси. Реріх розірвала договір з продюсерським складом і компанією «Союз». Однак

у неї залишилися невиконаними деякі зобов’язання, згідно з контрактом вона зобов’язана була випустити третій альбом. Співачка це зробила, але низько професійний менеджмент не дозволив альбому здобути популярність, подібно до першого і другого. Третій альбом називався «Шкідлива дівчисько». «Союзом» за умовами того ж контракту, після виходу третього альбому, був випущений альбом з хітами Світлани Реріх.

Світлана Реріх в даний час

Все це, плюс особисті неприємності, практично звели нанівець гастрольну діяльність. Вона намагалася боротися, щось робити, навіть записала на власні кошти кілька нових пісень. Одну з них вона виконала разом з Оленою Свиридової. Пісня називалася «Ти не для мене».

Настав дефолт, Світлана прийняла рішення піти з шоу-бізнесу. Вона отримала другу освіту, ставши професійним фахівцем із зв’язків з громадськістю, написала кандидатську дисертацію.

Пропрацювавши деякий час в різних компаніях, вона зуміла реалізувати більше десятка великих проектів. Сьогодні у Реріх свій бізнес – компанія, яка займається створенням унікальних подарункових концепцій. Всі ці десять років співачка не припиняла співати, правда, виступала вона в основному на корпоративах.

Зараз Світлана Реріх планує повернутися на естраду

Все в житті співачки владналося і заспокоїлося. Їй знову захотілося співати зі сцени для широкої публіки. У 2011 році її PR-менеджмент оголосив про те, що Реріх повертається в шоу-бізнес. Разом з ПЦ «Кудрявцев Друг» вона готує свій черговий альбом і планує відновити концертну діяльність. Світлана Володимирська, Аліса Мон та Світлана Реріх, швидше за все, скоро порадують слухачів і глядачів спільними виступами. Вони готують великий концертний тур із програмою, яка буде називатися «БАБИН БУМ з 90-х».

Особисте життя Світлани Реріх

Життя співачки побудована так, що вона займається тим, що їй подобається, що приносить задоволення. Сьогодні вона розвиває свій бізнес у декількох напрямках – це та PR для домогосподарок, навчання дітей, і подарунки …

Реріх зараз готується до захисту кандидатської, крім того, вона викладає, і час від часу бере участь у телевізійних проектах.

Нещодавно Світлана була запрошена в якості учасниці у студію програми «Хай говорять». Там вона підтвердила те, що планує повернутися до концертної діяльності.

Життя співачки насичена, і у неї чималий темп, проте вона встигає писати пісні і, що саме важливе, виховує маленького сина.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: