Ім’я: Світлана Разіна

Дата народження: 23 червня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка, автор пісень

Вага: 63 кг

Зріст: 165 см

Біографія Світлани Разіною

Світлана Разіна – це відома російська співачка, яка зробила ім’я під час спільних виступів з групою «Міраж». Вона була центральною ланкою всього колективу, однак згодом зуміла довести, що може зробити кар’єру і як сольної артистки.

Сьогодні Світлана Разіна вже не так популярна як багато років тому. Але чи варто говорити, що зірка співачки остаточно згасла на російському небосхилі? Звичайно, немає. Адже музична кар’єра нашої сьогоднішньої героїні ще далека від свого завершення. А значить, попереду у неї буде ще багато яскравих перемог.

Ранні роки, дитинство і родина Світлани Разіною

Світлана Разіна з’явилася на світ 23 червня 1962 року в місті Москва. Проявляти інтерес до музики і співу вона почала вже з дитинства. Спочатку вона виступала разом з Великим дитячим хором Держтелерадіо СРСР, а згодом стала також займатися в музичній школі, де вчилася грати на фортепіано та акордеоні.

Солістка Міражу Світлана Разіна народилася в 1962 році

Проте мріяти про кар’єру естрадної зірки Світлана Разіна початку не відразу. Спочатку вона з успіхом закінчила середню школу і почала вчитися в МАТІ імені Ціолковського. В даному Вузі дівчина навчалася на інженера-технолога. Проте любов до мистецтва все-таки дала про себе знати.

У студентські роки наша сьогоднішня героїня стала часто брати участь у репетиціях кантрі-колективу «Джерело». Спочатку вона працювала з даною групою в якості бек-вокалістки, проте вже зовсім скоро висунулася на провідні ролі. В якості солістки Світла брала участь у всіх виступах гурту «Джерело», але незабаром зрозуміла, що хоче більшого. Залишивши колишній колектив, вона почала шукати нову групу і вже зовсім скоро потрапила на кастинг музичного ансамблю «Міраж».

В той момент цей колектив вже міг похвалитися одним «магнитоальбомом». Склад групи був практично сформований, а тому Світлана Разіна без роздумів влилася до складу групи. В той момент кістяк музичного колективу складали гітаристи Сергій Проклов та Ігор Пономарьов, клавішник Роман Жуков, а також барабанщик Сергій Солопов. Через деякий час до групи приєдналася ще одна солістка Наталія Гулькіна. Ідейним натхненником колективу був композитор Валерій Соколов.

Наталія Гулькіна і Світлана Разіна З кожним з них наша сьогоднішня героїня легко знайшла спільну мову. З цього моменту Світлана Разіна стала повноправним членом групи «Міраж», разом з якою почала виступати на концертах і записувати нові пісні.

Зоряний шлях Світлани Разіною в групі «Міраж»

Виступати в складі групи «Міраж» молода співачка розпочала у 1987-му році. За цей час вона зуміла проявити себе як прекрасну солістку, а також непоганого композитора і автора текстів. Так, зокрема, Світлані Разіною належать права на такі композиції групи «Міраж» як «Новий герой», «Де я», «Я не жартую». Крім того, через деякий час наша сьогоднішня героїня також допомагала клавішнику Роману Жукову запису сольного альбому.

Повертаючись до творчості групи «Міраж», відзначимо, що даному колективу завжди супроводжував чималий успіх. Група часто гастролювала по країні, багато її композиції перебували в частій ротації радянських радіостанцій.

Однак, незважаючи на це, дуже скоро в колективі назрів розкол. Світлана Разіна стала часто співпрацювати з художнім керівником групи «Міраж» — Валерієм Соколовим. Через деякий час разом з ним вона вирішила залишити попередній проект та організувати свою власну групу – «Фея».

Вельми примітно, що довгий час цей колектив мав також приставку «Міраж-3», яка була пов’язана з тим, що довгий час група «Міраж» не мала постійно складу. Солістки приходили і йшли. А тому популярний бренд завжди був для всіх ласим шматочком загального торта.

Так чи інакше, вже у 1988-му році група «Фея» зуміла записати і випустити свій перший альбом – «Наша музика». Практично відразу після цього колектив поповнила ще одна колишня солістка групи «Міраж» — Інна Смирнова. Разом з нею Світлана Разіна записала ще два альбоми – «Принцеса мрії» та «Мій вітер», які вийшли у 1990-му та 1991-му роках відповідно.

Однак про великий успіх проекту говорити не доводилося, а тому вже в 1994-му році наша сьогоднішня героїня покинула групу «Фея» і стала займатися сольною творчістю. В якості самодостатньої артистки дівчина випустила одинадцять альбомів. Вона писала пісні, вірші, співпрацювала з багатьма відомими артистами російської естради, а також брала участь у різних міжнародних проектах.

Світлана Разіна сьогодні

Сольна творчість Світлани Разіною завжди було досить популярним, однак, незважаючи на це, артистка все одно часто використовувала образ «екс-солістки групи » Міраж». У цій якості вона з’являлася на різних телешоу. На багатьох концертних афішах значилася напис «Перша солістка групи Міраж» В 2009-му році наша сьогоднішня героїня навіть випустила цілу книгу «Музика нас зв’язала. Всі таємниці Міражу». Подібні невеликі хитрощі дозволяли співачці підігрівати інтерес публіки до своєї сольної творчості.

Однак від нього артистка досить швидко відмовилася. У 2009-му році вона стала знову виступати в складі групи «Міраж» на різних ретро-фестивалях. Але ця співпраця знову виявилося недовгим. Менш ніж через рік артистка знову покинула колектив, після чого стала деякий час виступати разом з іншою екс-солісткою групи «Міраж» Наталією Гулькиной.

Солістка Міражу Світлана Разіна зараз знову на піку популярності

В останні роки наша сьогоднішня героїня стала з’являтися на публіці значно рідше. Після цього в пресі з’явилися чутки про те, що співачка зловживає алкоголем. Однак згодом ці повідомлення були спростовані. В квітні 2013-го року Світлана Разіна зуміла домогтися в суді матеріальної компенсації за поширення друкованими ЗМІ компрометуючої інформації.

Особисте життя Світлани Разіною

Першим чоловіком артистки став продюсер груп «Міраж» і «Фея» Валерій Соколов. Разом з ним співачка прожила у шлюбі кілька років, за час яких на світ з’явилася їхня спільна дочка Аліса.

Однак згодом стосунки в парі розпалися через нового роману артистки. Цього разу обранцем Світлани Разіною став молодий ді-джей на ім’я Георгій. Вельми примітно, що новий бойфренд артистки був молодше її на п’ятнадцять років. Можливо, саме тому в один прекрасний момент хлопець кинув цивільну дружину і пішов до іншої. Однією з причин цього стали також проблеми зі здоров’ям, які відчувала співачка. Артистка ледве могла піднятися з ліжка. Але образа була сильнішою, тілесних мук.

Лише багато років потому жінка змогла оговтатися від усіх потрясінь і знову зітхнути на повні груди. В даний час співачка щаслива з третім чоловіком. Тюменським бізнесменом на ім’я Андрій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: