Ім’я: Світлана Павлова

Дата народження: 14 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Кишинів, Молдова

Діяльність: актриса

Вага: 48 кг

Зріст: 166 см

Біографія Світлани Павлової

Світлана Павлова – молдавська актриса, яка підкорила глядачів своєю щирістю і працьовитістю. Незважаючи на те, що дівчина родом із невеликої країни Молдова, по-справжньому прославитися їй вдалося лише в Росії. На її рахунку безліч зіграних ролей, проте небагато з них були головними.

Актриса Світлана Павлова

Світлана більше позиціонує себе як актор другого плану, тому найчастіше її можна зустріти в деяких епізодах телесеріалів, грає невеликі ролі у вітчизняних фільмах.

Дитинство Світлани Павлової

Народилася майбутня акторка 14 липня 1983 року в столиці Молдови – Кишиневі. Вже з юного віку дівчина намітила собі життєву мету і вирішила стати актрисою. У дитинстві вона часто виступала перед батьками та іншими членами родини, а трохи подорослішавши почала брати участь у шкільних постановках.

Світлана Павлова знала, що стане актрисою

З кожною хвилиною вона все більше і більше цікавилася цією професією, самостійно вивчала всі її тонкощі і заучувала невеликі п’єси. Саме тому вона навіть не замислювалася про місце, де буде отримувати вищу освіту. Світлана відразу ж націлилася на Російську академію театрального мистецтва, в якій почала своє навчання в 2000 році.

Початок акторської кар’єри Світлани Павлової

Невеликий досвід роботи в акторській сфері дівчина отримала ще в 1999 році. Її дебютом на телеекрані вважається епізодична роль у сценці кінострічки «Щоденник 2», над виробництвом якого працювала французька і німецька команда. Після цього дівчина присвятила наступні роки свого життя навчанню в академії мистецтв.

Протягом чотирьох років вона вивчала всі тонкощі акторської майстерності, сподіваючись з відзнакою закінчити академію. Її керівником був народний артист Росії – Олександр Збруєв, якому вдалося передати весь накопичений досвід своїм студентам. Дівчина закінчила навчання у 2004 році, після чого активно взялася за пошук роботи.

Кар’єра в серіалах Світлани Павлової

Після отримання диплома Світлана влаштувалася працювати в відомий московський «Театр.doc», який спеціалізується в основному на документальних постановках. Дівчина настільки влилася в колектив і стала невід’ємною частиною самого театру, що співпрацювала з ним довгі роки. На сцені вона може перевтілюватися абсолютно у будь-якого персонажа, будь то ніжна і любляча дівчина або зла і гонорова пані. Саме за це її цінують режисери театру.

Світлана Павлова часто грає в серіалах

У 2005 році Світлана вперше з’явилася на російських телеекранах. Вона виконала невелику роль у детективному серіалі «Золоті хлопці», режисера Бориса Небієридзе. Головні ролі у фільмі виконали Леонід Кулагін, Олеся Судзиловська, Ернст Романов та Андрій Руденський.

В основному дівчину стверджували лише на невеликі ролі другого плану, проте, і до них вона ставилася з усією відповідальністю, повністю занурюючись у свого героя. У 2006 році відбулася прем’єра комедії «}{отт@вглиб)ч», в якій актриса з’явилася в ролі симпатичної продавщиці. Сам фільм розповідає історію про молодого хлопця програміста, у якого настала чорна смуга в житті, і Хоттабич, який переживає не найкращі часи. Зустрівшись, головні герої допомогли один одному впоратися з невдачами і перевернули свої життя з ніг на голову.

В цьому ж 2006 році Світлана зіграла роль дівчини Зої в драматичному серіалі «Лікарська таємниця». Крім цього, вона також з’явилася в багатосерійному фільмі «Аеропорт 2», зігравши квіткарку Катю.

Світлана Павлова полюбилася глядачеві

В цілому, 2006 рік для актриси був дуже активним і плідним, так як крім усього перерахованого вище, її також можна було зустріти в ролі дівчини Олени в серіалі «Громови». Він розповідає про колись щасливою і дружній родині, яка для сусідів і друзів була прикладом для наслідування. Однак після смерті чоловіка, мати чотирьох дітей змушена була кардинально змінити своє життя, але при цьому зберегти щастя дітей.

У 2009 році вона зіграла епізодичну роль дівчини Юлії 16 сезоні військового серіалу «Солдати», а в 2010 з’явилася в телесеріалі «Маруся». Всі ці невеликі ролі не принесли дівчині бажаної популярності і напливу пропозицій по роботі.

Проте вже в 2011 році їй нарешті дісталася роль, яка змогла привернути увагу до актриси і її таланту. Вона зіграла Кіру Дороніну, доньку бізнесмена в кіносеріалі «Серце Марії». Вперше дівчині дісталася одна з головних ролей, тому вона намагалася зіграти її як можна щире і емоційніше. Багато глядачі і критики на момент виходу серіалу відкрили для себе в особі Світлани нову зірку.

Світлана Павлова в серіалі «Снайпер 2: Тунгус»

У 2012 році Світлані вдруге випала можливість зіграти одну з головних ролей, але на цей раз в малосерийном військовому серіалі «Снайпер 2. Тунгус». У ньому вона з’явилася в ролі Наді Цирюль, а разом з нею над картиною працювали: Марина Александрова, Олександр Лазарєв-молодший, Анатолій Кот і Олексій Серебряков.

Через кілька місяців вийшов ще один серіал за участю Світлани, під назвою «Правила життя», проте на цей раз, їй дісталася другорядна роль. Також у 2012 році актриса встигла зіграти невелику роль в серіалі «Нелюба».

Особисте життя Світлани Павлової

Незважаючи на те що про акторську кар’єру Світлани відомо буквально все, своє особисте життя їй вдається ретельно приховувати. Вона не дає інтерв’ю про свої романи, по праву вважаючи, що цей фрагмент життя стосується тільки її. Але з упевненістю можна сказати, що актриса не страждає дефіцитом чоловічої уваги.

Світлана Павлова сьогодні

У 2013 році на великих екранах відбулася прем’єра мелодрами «Я тебе ніколи не забуду», в якому дівчина зіграла роль кореспондента Аліси Кім. Сюжет фільму розповість історію про дружину впливового бізнесмена, яка планує розлучитися, щоб відсудити половину майна. Їхали з водієм Сергієм, таємно любившем свою господиню, вони потрапляють в автокатастрофу, після якої головна героїня втрачає пам’ять. Скориставшись моментом, Сергій пояснює їй, що вони давно перебувають у шлюбі і мають двох прекрасних дітей. Головні ролі виконали Катерина Климова та Анатолій Білий.

У 2014 році Світлана зіграла невелику роль дівчини Каті в комедійному серіалі «В Москві завжди сонячно», виробництва телеканалу ТНТ. Разом з нею в проекті були задіяні Костянтин Крюков, Олександра Дитина, Купрієнко Іван, Павло Абраменков, Дмитро Астрахан та Ірина Апексимова.

У цьому ж році актриса з’явилася в головній ролі в кінокартині «Таблетка від сліз», де зіграла студентку Ларису.

Світлана Павлова в серіалі «Острів» В 2016 році дівчина знову співпрацювала з телеканалом ТНТ, знімаючись у фільмі «Острів». На цей раз їй знову дісталася невелика роль дівчини Оксани.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: